Hoşbeş Sayfası

Abla ohh yaşatıyor seni Memati enişte.

Bu şarkıya resmen ba-yı-lı-yorum.Yeni keşfettim. Tarkan'ı ayrı bir takdir ettim.Onun şarkısıymış.Sana gelsin abla.Ama son ses dinle.

[video=youtube;E0iCGiuCtFU]http://www.youtube.com/watch?v=E0iCGiuCtFU[/video]

Mukaddesim noktaı yazacaksın. Bende çıkıyor. Sen google arama kısmına bunu aynen yapıştır. Arat. En üstte çıkan o. hizliresim.com

Mukaddesim noktaı yazacaksın. Bende çıkıyor. Sen google arama kısmına bunu aynen yapıştır. Arat. En üstte çıkan o. hizliresim.com

O site hep problemli.Bende de çıkmıyor.

Yaaa Asli bayilirim kuru patlican dolmasina.kac zamandir annemin basinin etini yiyorum yapalim diye.
Kizlar duydunuz mu bizim mukonun annedi de vefat etmis (
Bu kadar ust uste geleni hic olmamisti olumlerin.unlusu unsuzu cok giden oldu.

O ses turkiye izliyor musunuz? Var mi favoriniz?

Filiz biz kuru patlıcan dolması pek yapmayız.Ama burada geze geze herşeyi denemek ister oldum.Gerçi bunu annem yaptı.Elossa'nın başlığı var.Orayı takip et çok güzel şeyler paylaşılıyor resimli.

Evet Muko'nun annesine ben de çok üzüldüm.Kaza demiş ama trafik kazası mı anlamadım.Çok zor Allah sabır versin.

O Ses Türkiye'de benim favorim Aydan.Bu hafya dinledin mi İsyanı söyledi.Halil Sezai Halt etmiş yanında.O şarkıyı hiç dinlemezdim hemen indirdim.Dün de biri istedi zaten.Ahmet Kaya'yı taklit eden biri var.Kesin o birinci olacak.

Kizlar duydunuz mu bizim mukonun annedi de vefat etmis (
Bu kadar ust uste geleni hic olmamisti olumlerin.unlusu unsuzu cok giden oldu.

O ses turkiye izliyor musunuz? Var mi favoriniz?
Ay yap ma yav. Gençtir daha O'nun annesi. Çok üzüldüm. Kim bilir ne haldedir Muko. Tüh tüh. Trafik kazası mı acaba? Bir feyse bakayım. Çok üzüldüm. Allah sabırlar versin.anne başşka bişey.

Aydan degil o be Aydaaaaa :))
Pis yedilide Can var ya o konysuyor boyle be'li filan .yati var pasali da tekne deyince yatina 'tekne degil o be yattttt'diyor :))))
Bazen takiliyorum o diziye.
evet ya ahmet kaya benzerini yapmasinlar bence.Aydayi da cok begenmiyorum aslinda.daha tam karar. vermedim iyi sesler var ama tarzlarini sevmiyorum.sezen sarkilarindan gina geldi.bir de ebru gundes filan...
Eren var hulyada hafif ilik :))) eller kollar filan cok tatli.tesekkur ederimdiye bi sarki soylemisti.efe dumanci ile eslesti. Kardesim efenin hastasi.bakalim hangisi kalacak.

Aydan degil o be Aydaaaaa :))
.
Kıza bi Aydan diyorlar, bi Ayda diyolar. Benim suçum ne.:26: Ben arada bir bakıyorum zati. Ahmet Kaya taklitlerinden de böğ geldi. Bir de Mahsun Kırmızıgül kılıklı bir oğlan var. Aman onu da ne şımarttılar yahuşuklusun diye. Bir de Hadise'ye acayip sinir oluyorum. Ne kadar şımardı. Kendini müzik konusunda otorite falan gibi görüyor. Bir tane yabancı parçası var, ondan gayrısı bi oka yaramaz. Kadın düet demeyi bi belleyemedi. Düvet, düvet. Kimse uyarmıyor mu acep.

Dün yaptığımız patlıcan dolmasını ekleyeyim de gözümüz gönlümüz açılsın.

Eki Görüntüle 620389
Bugün de annem yapıcaktı. Lahanaya iç malzemesi ancak yetmiş.

Filiz evet Ayda'ymış yahu.Ayda diye isim mi olurmuş.Aydan iyiydi işte.Pis Yedili'yi hiç seyretmedim.Hatta Özge Özberk'in başlığına gidip bu dizide oynadığı için kınamıştım.Eren şu Bülent Ersoy kılıklı çocuk mu?Onun sesi de güzel aslında.Gerçi sesi kötü olan yok da işte güzellik ve yakışıklılık etkiliyor bence.Mesela kimine çok iyi parçalar seçiyorlar,kimine de o kadar kötü parçalar seçiyorlar ki resmen elensin diye.Birine pop söyletirken birine damar şarkı verirsen damarı söyleyen daha çok öne çıkar.Adaletli değil bence.

Emel sen Erkam'ı mı diyorsun.Hani Hadise ve Hülya Avşar'ın nerdeyse üstüne saldıracakları çocuk.Hiç utanma yok valla.Çocuğu pohpohlaya pohpohlaya bir kaldılar.Alalade bir ses işte.Ama bunlar çocuğu elemeye kıyamaz yakışıklı ya.Hadise'ye ben de çok gıcık oluyorum.Bir de saçlarını perçem kestirmiş kurbağa gibi çıkmış suratı.Bu kız ne güzeldi.Resmen biri ona suikast düzenliyor saç ve makyaj konusunda.Çok çirkinledi bence.

Emel lahanayı az yapsaydı keşke annen.En kısa zamanda yap ye yahu.Çok basit zaten.

Beren'in dizisini seyrediyormusunuz?Ben pek ısınamadım.Çok komik geliyor bana.O kadar olayı yapıp ediyor kimse farketmiyor.Kıyafetleri de çok kötü dizidekilerin.Anne rolünü oynayan kadın 36 bedenmiş.O kalça tek başına 36 eder yahu.:Nejat İşler de yaşlandı be.Valla üzülüyorum onu o halde görünce.Yıkanmazmış biliyormusunuz?Yani nereye kadar yıkanmayacak da mecbur olmadıkça hiç yıkanmazmış.Pisss.

Mukaddes abla da bizi ihmal ediyor.Gelmedi bugün de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…