Hoşbeş Sayfası

Adres vereceksin yollayacaklar ama tabi sen bilirsin abla.
Anladım abla. Ben katıldım.Bir keresinde tava ve tencere kazandım yemek yarışmasında.Bakalım şans bunda olur mu.

Aslıcım Memati korkusundan yoksa bende isemem mi hemide karaca bayılırım ama dediğim gibi
cesaret edemiyorum işte..
Neden olmasın hadi inşallah .

Aslıcım Memati korkusundan yoksa bende isemem mi hemide karaca bayılırım ama dediğim gibi
cesaret edemiyorum işte..
Neden olmasın hadi inşallah .
Anladım onun yüzünden olduğunu.Kısmet bakalım.Kime kısmetse onun olsun.

Abla bunlar bizi sevmiyor.Seven insan her şartta her koşulda yazar.
Öyle diyorum.Yeni yıla yeni başlıkla gireriz.Bir ay için başlığı heba etmeyelim.

Biz seviyoruz ama.. bu sitemlerimizde ondan ötürü zaten.
Anlıyorum , yeni yıl , zaman kazanma babından..
Hadi bakalım bu taktiğin inşallah söker.
Pek işleyeceğini sanmam ama görecez bakalım.

Biz seviyoruz ama.. bu sitemlerimizde ondan ötürü zaten.
Anlıyorum , yeni yıl , zaman kazanma babından..
Hadi bakalım bu taktiğin inşallah söker.
Pek işleyeceğini sanmam ama görecez bakalım.
Sevdim mi tam severim sildim mi tam silerim.

Aslicim ve Muko ablacim kutlamaniz icin coook tesekkur ederim.bu sene de minnaklarla kutlamak kismet oldu.
Aslicim senin patron birakmaz seni.nereden bulacak senin gibisini.biraz erken gelmeye calisir sana da vakit tanir yine de birakmaz.
evde de zaman gecmiyor yahu.sen habire yemek yapar yersin.aman ipin ucunu kacirma sakin.

Emel,Selen hepsi hayırsız.Vaktim yoktu lafını asla kabul etmiyorum.Başbakanın bile vakti var herşeye.Yeni topiğe gerek var.Kimse okumasın bizi.
De get, bi koycam, ölcen. Anacım, anlamadan akşam oluyor. Her işim kalıyor. Kaşlar Recep İvedik'e döndü. İnan alacak vakit yok. Bir de sokak hayvanlarına yemek pişirip dağıtır oldum. Yapmayınca içim acıyor. O da bir sürü zaman alıyor. Evi bugün süpürüyorsam, ertesi gün siliyorum. Çamaşırları cinsine göre ayırdım. Banyonun zemininde 4 gün bekledi ilk parti çamaşır, makinaya atılabilmek için. Belim ağriir, boynum ağriir, kendimi kaldırıp bi iş yapamadan akşam oliiir. Bir aşure yapayım dedim. Sabah 11.00 de başladım. Pişirip dağıtana kadar 17.30 oldu. Benim mi kanım ağır, anlamadım ki. Biri kapıdan uğruyor, buyur gel diyorsun, maşallah oturduı mu kalkmak bilmiyorlar. Gün bitiveriyor. Annemin doktor işi v.s. Gündüzün kısalığından ve soğuklarından dolayı kış aylarını sevmez oldum. Tövbe tövbe. Öğle namazını kılıyorsun, seccadeden kalmadan ikindi okunuyor neredeyse. O direce. Akşamları da dizi izleyoz haliyle. Bak P.tesileri dizim yok, buradayım hacım. İnan bilgisayar başına oturamaz oldum. Photoshopa falan elimi sürmeyeli yıl olmuştur.

Ya işte, bi dokunursan bin dert işitirsin.

Daha bitmedi, menapoza giriyorum herhalde. 11 gün gecikti, bugün oldu. Ateş basıyor, soyunup oturuyorum, tabii o arada ciğerleri de üşütüvermişim. Bukadar gecikmenin ödemini, sırt kasılmalarını, baş ağrılarını da var sen hesabet. Mıhtara laf söyleme üleeeeeeyn.

Pizza makarna! Aslı ya, sen bağa komşu olsan. Bu mamaları hep pişirsen, ben de hep yesem, ne kaaa güzel olurdu. Nasıl olsa recim mecim hakgetire.

Bak, aldım hemen. Arşivde durucu. Bu kolay. Bunu yaparım inşallah.
sonra benim o bi türlü bulamadığım yeri de şeyet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…