Hoşbeş Sayfası

Hani bana direksiyon çalıştıracak çocuk film için Sinop`a gitti demiştim ya.Kimin filminde oynamış biliyormusunuz?Cansel`in.Biraz önce çalıştık bir saat.Filmin sonunu bile söyledi.Acıklı biraz Cansel için.Uyuz dedi ona.Yarın yine gidecekmiş.Resim çekin dedim.

tebrikler Aslicim.yaparsin direksiyonu da canim.yeterki sakin ol sinav sirasinda.

Aslı'cım benden sana sınavı geçme hedayesi.

Çok öptüm , tekrar tebrikler Aslı'cım

Güzel bir olsun canım. Görüşürüz.
Çok severim bu şarkıyı abla.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

Biraz da damar takılalım.Bu şarkıya takığım bu ara.

Aslı'cım bu çoookk güzel bir tesadüf .Filmin adının Eski Bir Hikaye olduğunu duymuştum..
Konusu da acıklıymış demek .Reca etsem az biraz bahsedebilir misin.?

Ha haa uyuz mu .. Bu ifade bana hiç yabancı gelmedi.Yıllar evvel Aycalık'ta Kırık Kanatlar da oynayan figürandan benzer şeyler duymuştum .Durmasın resim çeksin tabi. Emel'in dediği gibi eskiden olsa nasıl heyecan yapar bit kadar resim için kendimizi kırar geçirirdik. Yinede bekliyorum, Eski alışkanlık işte:) Buraya koyarsın değil mi?

Son düzenleme:
Biraz da damar takılalım.Bu şarkıya takığım bu ara.

Geri dönme istemem ...Ben O ESKİ BEN DEĞİLİM Kİ..

Sabah sabah yıktın gönlümü eyledin viran.
Sağ ol Aslı'cım damarı geçtim , kurşun gibi geldi.

Ben de Cumhuriyet Bayramımız Kutlu olsun .
Nice 91 'li yıllara diyorum.

Evet abla Eski Hikaye'ymiş filmin adı.Çok da bir şey demedi.Cansel namaz kılarken ölüyormuş galiba.Ayy sonunu söyledim ama.Kendi resmini koymuş feyse.Askeri oynuyor.Cansel'le de çekil koy dedim ama bir faaliyet yok şu an için.Trabzon'da devam edecekmiş galiba.Oraya da gideceğim dedi ama dur akşam bir dürteyim onu.Cansel uyuz olabilemez.Adam işine konsantre sırf o bozulmasın diye biraz ters olabilir.Ancak böyle açıklayabilirim bu durumu.

Geri dönme istemem ...Ben O ESKİ BEN DEĞİLİM Kİ..

Sabah sabah yıktın gönlümü eyledin viran.
Sağ ol Aslı'cım damarı geçtim , kurşun gibi geldi.
Ben de sabahtan akşama döndürüp döndürüp bu şarkıyı dinliyorum.Artık yeni bir şarkıya takılana kadar devam.

Menajeri kimmiş Mukaddesim. Bak hala ilgileniyoz.

Gültepe niye kalkmış ya. Gıcıklar. İfrit oluyorum şu reyting işine. Gerçi iki kardeşin veya arkadaşın aynı kişiye aşık olması hikayesi de fazlaca sıktı. Konu mu bulamıyor bunlar ya, hep aynı şey tüm dizilerde neredeyse. Doktorlu dizi de hoşuma gidiyor, ama o da tıkanır gibi bir yerde.
Ehliyet sınav sonuçları açıklandı.90 bekliyordum 92 almışım.
Gözün aydın hacııııım. Tü tüü maşallah. Darısı direksiyona inşallah. Allah muvaffak etsin yığrum.

Son düzenleme:
Hocayla frekanslarımız tuttu.Bir bizi sevdi.Diğer adaylardan şikayetçi.Gülüyoruz baya.Kurs saati dışında da çalıştıracak bizi.Otuzbeş yaşında.
Sağa göz mü koydu yoksa Aslıtoşum. Çalıştırsın, çalıştırsın.

Anaaaam, iyi ki ilgilenmiyoruz artık dedik. Telefon et oğlana. Bol bol resmini çeksin. İlk fanların istiyor desin. Tövbe tövbe. Şuralara koyalım da havamız olsun.

Geçen hafta biber dolması yapmayı öğrendim. Kırmızı salçalık biber de doldurdum, yeşil biber de. Artan içe, kolum kalınlığında 4 tane lahana sardım. Suyunu da bol koydum. Lokum gibi oldu. Evvelsi gün bir daha yapayım dedim. Özene özene yaptım. Lahanaları da bu kez parmak kalınlığında sardım. İtina ile ocağa koyup altgını yakltım. Otururken fışfış sesler gelip duruyor. Oh diyorum, mis gibi olacak, bir iki komşuya da vermeyi geçiriyorum aklımdan. Yanına bir gittim ki su koymayı unutmuşum. Dötleri yanmış. Nazar ettim kendimee. Yanık kokusu sinmemiş. Kaynar su ilave ettim. Yine de pişirdim. Şimdi canım yemek istemiyii.

Menajeri mi kimmiş..unuttum ki... dur , multimedia'sına bakıp geliyorum hemen

Yelda Gürkan . Cansel le ilgili bilgileri hep bu kişi yapıyor . Profilinin altında cast direktor- menajer yazdığına göre
manejerliğini yapıyor diye düşünüyorum.Valla bende şu reyting işini anlıyorsam Cansel'e kör bakayım.
Bende bana hicran de ye çok üzüldüydüm . Hal böyle olunca dizinin şansı pert mi dert mi olur şimdiden kaygılarım var.

Olur böyle hatalar canını sıkma Emel'im . Tecrübeyle sabit olduğundan böyle yanık vakalarında yanık yerine dokunmadan hemencik tencereyi değiştireceksin . İlave ettiğin gibi su-yağ.pişirip, çaktırmadan sofraya getireceksin.

Aaa namaz kılarken mi mefta oluyormuş. Adamın imani gümledi zaar.olsun Aslı'cım sonu başı hiç fark etmez ne marifetler yapıyormuş amaç onu öğrenelim.Dürt Aslı'cım hepimiz için dürttt litfen ihmal etme canım.
Şimdi bu uyuzluk mevzusuna bende şöyle bir açıklık getireyim.Dediğin gibi işiyle bir bütün adam konsantrasyonunu korumak adına kimseye pas vermiyor. Cemal'in intihar sahnesinde biz yani enişten ben ,ailecek karargah binasının bahçesinde güneşin alnı kırkbeş derecede bekleşiyorduk .Bize madalya takacak ya ondan.Bir baktım içerde çekimler varken dışarı çıktı Cansel ,elinde su şişesi bir sağa bir sola tekmeler atatarak ona bakan bir çok kişiye aldırmadan nasıl ama öfkeden resmen kararmış vaziyette bir iki volta attı sonracıma elindeki şişeyi fırlatıp merdivenlerden uçar gibi gitti bu ne şiddet demeye kalmadan arkadan bum.. Yiğidim aslanım Cemal, sizlere ömür. her yiğidin rol kesmesi farklı oluyor Aslı'cım çekimlerde devam edeceğine göre alışacak bu duruma asker kardeşim.:)

Son düzenleme:

Mesajım iki kez gidince ilk aklıma gelen şarkıyla düzenlemeye gittim .

Cemal'in intahar sahnesiyle ne güzel örtüştü yahu arasam bu kadar
cuk oturanını bulamazdım.

Son düzenleme:

Gültepe`yi hiç izlemedim.Cemile`yi o halde görmek kimsenin hoşuna gitmedi zaar. Edepli uslu Cemile ne
hallerde.

Tişikkür ederim.

Bağa da öyle geliyor du bakalım. Ama istemem.Valla bu yaştan sonra kimseyle uğraşamam.Aşktan gözüm dönerse ancak.O da beni bulmaz.

Tamam söylerim.Feysten mesaj attırayım kardeşime.

Emel yeni mi öğrendin. Annem yemeğin altını yakınca tencere değiştirir.Sen acemisin olur böyle vakalar. Birşey olmaz ye gitsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…