Hoşbeş Sayfası

Emel yiğrum konusu kimle oynadığı henüz belli değil . Menajeri Aralık ayında ATV DEdizisi başlayacak diye , kısacık bi duyuru yapmış . İlerleyen günlerde kadro , hikaye hakkında daha geniş açıklama yapar diye düşünüyorum.
Bakalım ne, nasıl bir iş ortaya çıkaracak .Bunca iyi oyuncuların dizileri bir bir kaldırılırken şansı ne olur bilinmez ama bu sefer tutturur belki belli mi olur.[/QUOTE]

Cancik'le ilgili hepimiz benzeri şeyler yaşadık . Hele benim yaşadıklarım....Bilinen- bilinmeyenler..
Şimdi hiç giresim yok o konulara.. Ama şu kadarını söylüyüm halen yaptıkları ilgimizi çekiyorsa ateşlisinden olmasa da devam eden ''bir delilik halı'' var demektir.

Son düzenleme:

Evet aynı ,benim kızlarda kimse karışmasın istiyorlar ama nasıl olacak ki .İllaki bir bilen olmalı kendi başına sürmen için.
Hoca da seni sınıyı gaza baz çek derken
Onun için bu süreci bi aşama tecrübe olarak düşün. Kendi başına gideceğin günleri düşün sabır et canım.

Oh açarsın radyonu da püfür püfür .. Zevkli iş aslında..

Evet öğrenmem için yapıyor.Bugün bitti,anahtarı çevirdim,vitesi bire aldım,el frenini çektim.Şimdi napacağız diyor.Birşeyi unuttum sandım.Beni deniyormuş.

Ehliyet sınav sonuçları açıklandı.90 bekliyordum 92 almışım.

Evet öğrenmem için yapıyor.Bugün bitti,anahtarı çevirdim,vitesi bire aldım,el frenini çektim.Şimdi napacağız diyor.Birşeyi unuttum sandım.Beni deniyormuş.

Tabi Senin bildiğinden emin olmak istiyor . İyi hocaymış bu hocayı sevdim ben .
Nasıl yaşı başı bana uygun mu.?

Tabi Senin bildiğinden emin olmak istiyor . İyi hocaymış bu hocayı sevdim ben .
Nasıl yaşı başı bana uygun mu.?
Hocayla frekanslarımız tuttu.Bir bizi sevdi.Diğer adaylardan şikayetçi.Gülüyoruz baya.Kurs saati dışında da çalıştıracak bizi.Otuzbeş yaşında.

Evet çok zevkli de iyice öğrenmem lazım.İnşallah o günleri de görürüm.

İnşallah canım . O günlerde çok yakın öyleki gözümde amma da büyütmüşüm bile diyeceksin.
Allah hatasız kazasız sürmeyi nasip etsin inşallah En önemlisi bu canım.

Aslı'cım benden sana sınavı geçme hedayesi.

Çok öptüm , tekrar tebrikler Aslı'cım

Güzel bir olsun canım. Görüşürüz.

Annem de bugün en sevdiğim yemeği yapmış.Etli yaprak sarması.Üstüne bir de künefe yapim diyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…