Hoşbeş Sayfası

Tabi tabi .. Bak ne güzel işte..bu işin peşini bırakma müsait her kimse yürü sür yavrum.

İşte bizde o takip meselesine takılıyorduk ama bu günle beş gündür takipsiziz:KK48:

Allaha emanet gidip geliyo bakalım.
Takip mesafen de araya bir araba girecek kadar olmayacak benim yaptığım gibi.:KK70:Kötü düşünme abla.Kızlar daha dikkatli araba sürme konusunda.:KK66:

asli soylemesi ayiptir ben ehliyetin trafik saglik motorun ucunden de 100 almistim :)) direksiyonda 89 muydu neydi.ama hala cok iyi degilim trafikte bence.
kizlar 27 ekim pazartesi gunu Tofas- Efes badket macinda devre arasinda bizim anaokulu ritim dans gosterisi var.6 yaslar sadece benim sinifim darbuka caliyor.Ntv de ya da CNN turktecvericek maci.izleyin maci saat 7 de.

Filiz'im Unutmazsam seyretmeyi çok isterim. Sen yine pazartesi bi ara dürt beni.

Yavrum bu ne güvensizlik..Oturmakla olmaz Filiz'im çık trafiğe..Bursa'nın trafiğide İstanbul'u aratmaz yani..
Sen erken çık yola öyle böyle bak nasıl ustalaşacaksın.Hadi bakiyim Allaha emanet .. göreyim seni.:KK15:

Son düzenleme:
Abla sen de öğrensene.Çok yaşlı kadınlar bile kursa geliyormuş.Evet yavaş gidersen de olmuyor.Offf zor işler bunlar diyeceğim ama hiç de zor değil.O araba sürülecek.En Büyük KK

Yavrum yaş ilerledikce refleskler azalyor.Bu işler çok dikkat ister öyle ağzını açmaya gelmez der enişten.:KK48:
Demem o ki benden geçmiş ne dikkat kaldı nede reflesk ..:KK12:

evvelALLAH TABİ SÜRÜLECEK başka yolu yok.

Takip mesafen de araya bir araba girecek kadar olmayacak benim yaptığım gibi.:KK70:Kötü düşünme abla.Kızlar daha dikkatli araba sürme konusunda.:KK66:

Evet işte bizimde sorunumuz duu .. Bilemem şimdin halledebildi mi.. Yarın dışarda işlerimiz var .
Bakiyim arayı ayarlayabilmiş mi..

( ikonların yeri değişmiş oynamayın sitenin ayarlarıyla yahu)

Aslı'cım hayırlı Cumalar deyip çıkıyorum yavrum.:KK15:

Hafta sonu sana kolaylıklar hatasız kazasız araba sürmeler diliyorum .:)

Allaha emanet yavrum . Görüşürüz:))

Yavrum yaş ilerledikce refleskler azalyor.Bu işler çok dikkat ister öyle ağzını açmaya gelmez der enişten.:KK48:
Demem o ki benden geçmiş ne dikkat kaldı nede reflesk ..:KK12:

evvelALLAH TABİ SÜRÜLECEK başka yolu yok.
Memati enişte de çok espritüel.:KK48: Evet dikkat çok önemli.Sende şöför çok zaten.İstediğin yere götürürler.:KK60:

( ikonların yeri değişmiş oynamayın sitenin ayarlarıyla yahu)

Aslı'cım hayırlı Cumalar deyip çıkıyorum yavrum.:KK15:

Hafta sonu sana kolaylıklar hatasız kazasız araba sürmeler diliyorum .:)

Allaha emanet yavrum . Görüşürüz:))

Evet ben de hiç hoşlanmıyorum değişiklikten.:KK12:
Tamam abla görüşürüz.Çok sağol.Hafta sonu değil de hafta içi benim izin günüm.Görüşmek üzere.:KK3:

Aslı ya, sabah sabah güldürdün. Senin direksiyon tutuşuna heyran. :KK15: Dualarım seninle yıvrum. İnşallah kazanacaksın sınavı. Helecan yapma. Bir neskafe iç, öyle git sınava. Allah kolaylık versin.
Benim ehliyet 91 model, ama araba olmayınca pekiştiremedim. Oturtsalar kullanamam galiba. Anca boş arazide falan. Onun için, Filiz'le sen ara vermeyin. Haftasonları sakin yerlerde bari çalışın biraz.

Cancik'in dizisi mi başlayacakmış? :KK57: Kimlerle oynuyor, konusu ne belli mi? Geçen O'nu düşündüm. Delidivane oluyorduk. Hiçbir his kalmadı bende. Aşık mıydık neydik ki kontrolsüz hallere giriyorduk. Yoğun beğeni diyordum, ama aşıkmışım demek ki. Hatırladıkça bazı şeyleri, kendime gülüyorum ve "aşk bir delilik halidir" lafı aklıma geliyi. Sitede röportajının falan dergide çıkacağını okudum. Pijamamım üzerine mantomu giyip, taksiye atlayıp, röportajının olduğu dergiyi almaya migrosa gitmiştim sabahın köründe. Hem de kaç sefer yaptım bu işi. Bit kadar resmi çıkar gazetenin birinde. Fellik fellik o gazeteyi aramaya giderdim. Sonra, bir resim için çekişmeler, laf söyletmemeler, siteler arası çekişmeler. Akşamdan sabaha-sabahtan akşama di,zifilm'de pineklemeler (hiçbir şeyi kaçırmamak için), sabahlara kadar logosunu temizleyip siteye koyduğum diziden kareler. Aklıma geldikçe güldüm. Bizim kızların üşenmeyip memleketaşırı setlere gidişi. Anam anam. Neyin kafasını yaşadık beee!

Dizilerden Kerem ve Şükrü'nün olduğu diziyi Şeref Meselesi'ni bekliyorum. Kurt Seyit'i, B.A.Gültepe'yi, O Benim Hayatım'ı, Kaderimin Yazıldığı Gün'ü izliyorum. Bir iki de öylesine baktığım dizi var. Biri Ki,raz Mevsimi. Başrol oyuncular iyiş, senaryo dandik. Çoluk çocuk mu yazıyor bu senaryoları nedir. Yayından kalkar demiştim, kalkmadı hayret.

Mukaddesim, şarkılar için teşekkürler ifindim. :KK68:

guzel gunlerdi be Emelim.yasimiz da kucuk degildi aslinda ama ergenlesmistik mal bulmus gibi atladik adamin ustune.sanki baska oyuncu yoktu memlekette.o da bi havalara girdi bence gitti onca sene hic bisey yapmadi , evlendi oturdu.
biraz da birbirimizi azdirdik bence yesadufen kesfetmistim siteyi.simdi de pek cok oyuncu cikiyor guzel diziler oluyor

bkz: kerem bursin ama noldu takilmadik bi foruma oyle begendigimizle kaldik.
o donemler cok guzeldi.ben okuldan gelir hemen acardim bilgisayari.oku babam oku gece yazilan sayfalari.iyi ki ogrencilik donemim degilde ogretmenlik.donemimdi.yoksa sinifta kalirdim :)))
adam da bi kac sene sonra cikti karsima kendi flminin galasinda bursada.laf olsun diye resim cektirmistim.simdi nerde hayirlamiyorum bile.

Emel kısa yoldan hallediyorum direksiyonu.:KK48: Ama tehlikeliymiş.Eskiden ders almadan da ehliyet veriliyordu.Artık sıkılaşmış.Çok stres yaptım bu işi.Birincide alamazsam ikincide artık.Yedinciye kadar yolu varmış.:KK53:

Benim Adım Gültepe kaldırıldı.Fatih Harbiye de.Kaderimin Yazıldığı Gün'ü ben de izliyorum beğendim.Kurt Seyit de kalkacak ama yabancı ülkelerle anlaşmaları olduğu için kaldıramıyorlarmış.Kiraz Mevsimi'nde ne bulduklarını ben de çok merak ediyorum.Basit bir yaz dizisiydi reytinglerde birinci oluyor.Gençler izliyor daha çok.

Evet bazen ben de düşünüyorum o hallerimizi.Adamın menejerine bile gıcık oluyorduk.O da bize tabi.:KK53: Kadındı ya kıskanıyordu herhalde bizi.:KK70:Resimleri eklerdik kaldır o benim siteden diye uyarırdı.:63:Bir resim atardı hava bin beşyüz.Kendi çekmiş ya.:p İnsanın hayatında böyle değişik dönemler olabiliyor.:KK48:Bak şimdi hatırlayıp gülüyoruz ne güzel işte.

Asli ben de gaza geldim haftasonu arabayi ben kullandim.eskiden olsa gidiste kullanir aksam hava kararinca kardesime birakirdim.bu sefer giderken de donuste de pes etmedim.hem de hava yagisliydi.

Asli ben de gaza geldim haftasonu arabayi ben kullandim.eskiden olsa gidiste kullanir aksam hava kararinca kardesime birakirdim.bu sefer giderken de donuste de pes etmedim.hem de hava yagisliydi.
İyi yapmışsın.Ben de şimdi geldim eğitimden.Direksiyon tutmada problemliyim.:KK47:Evdeyim bugün.Kardeşim arabayı bıraktı ama öğretecek çocuk Sinop`a gitmiş.Sinema filmi çekiliyormuş da figüran olmuş.Beni buldu bu da.:mad:

Son düzenleme:
Ehliyeti alırsam herkese birşey ısmarlama sözüm var.:KK53:Evdekilere,yiğenime,arkadaşlarıma,kurs hocasına.Sokaktan gelip geçene de söz vermekten korkuyorum.:KK70:Benim bir maaş gidecek bu gidişle.:KK48:

Merhaba hızlı şöferlerim benimmm..:KK68: İşte bu ya...:KK47:Sizlerle gurur duyuyorum vallahi :KK15::KK15:

Aslı'cım acıma bir maaş gitsin :KK48: Akabinde bir de yasin ada .. Göreceksin bak altındaki yollar su gibi akıp gidecek .:KK70:

Merhaba hızlı şöferlerim benimmm..:KK68: İşte bu ya...:KK47:Sizlerle gurur duyuyorum vallahi :KK15::KK15:

Aslı'cım acıma bir maaş gitsin :KK48: Akabinde bir de yasin ada .. Göreceksin bak altındaki yollar su gibi akıp gidecek .:KK70:

Acımam abla daha kontenjanım boş.:KK70:Yasin de adadım o da tamam.Hoca da çok korkutuyor bizi.Onu yaparsanız indirirler,bunu yaparsanız indirirler diyor.Yani Everes Tepesine çıkmak daha kolay benim için şu an.:KK53:

[QUOTE="emelllemelll, post: 37470138, member: 466817"

Cancik'in dizisi mi başlayacakmış? :KK57: Kimlerle oynuyor, konusu ne belli mi? Geçen O'nu düşündüm. Delidivane oluyorduk. Hiçbir his kalmadı bende. Aşık mıydık neydik ki kontrolsüz hallere giriyorduk. Yoğun beğeni diyordum, ama aşıkmışım demek ki. Hatırladıkça bazı şeyleri, kendime gülüyorum ve "aşk bir delilik halidir" lafı aklıma geliyi. Sitede röportajının falan dergide çıkacağını okudum. Pijamamım üzerine mantomu giyip, taksiye atlayıp, röportajının olduğu dergiyi almaya migrosa gitmiştim sabahın köründe. Hem de kaç sefer yaptım bu işi. Bit kadar resmi çıkar gazetenin birinde. Fellik fellik o gazeteyi aramaya giderdim. Sonra, bir resim için çekişmeler, laf söyletmemeler, siteler arası çekişmeler. Akşamdan sabaha-sabahtan akşama di,zifilm'de pineklemeler (hiçbir şeyi kaçırmamak için), sabahlara kadar logosunu temizleyip siteye koyduğum diziden kareler. Aklıma geldikçe güldüm. Bizim kızların üşenmeyip memleketaşırı setlere gidişi. Anam anam. Neyin kafasını yaşadık beee![/QUOTE]

Emel yiğrum konusu kimle oynadığı henüz belli değil . Menajeri Aralık ayında ATV DEdizisi başlayacak diye , kısacık bi duyuru yapmış . İlerleyen günlerde kadro , hikaye hakkında daha geniş açıklama yapar diye düşünüyorum.
Bakalım ne, nasıl bir iş ortaya çıkaracak .Bunca iyi oyuncuların dizileri bir bir kaldırılırken şansı ne olur bilinmez ama bu sefer tutturur belki belli mi olur.

Acımam abla daha kontenjanım boş.:KK70:Yasin de adadım o da tamam.Hoca da çok korkutuyor bizi.Onu yaparsanız indirirler,bunu yaparsanız indirirler diyor.Yani Everes Tepesine çıkmak daha kolay benim için şu an.:KK53:

Hayır yavrum hiç korkma . Hoca sizin daha dikkatli olmanız için öyle diyor .. :KK57:
Yine senin hoca iyi sen eniştenin söylediklerini bi duysan arabaya binmek hiç istemezsin.
Arabaya acımam birini ezersin hapise düşersin Allah muhafaza.. gençliğn yanar biz yanar kül ,maf perişan oluruz ...Allahmm ..daha neler neler..:KK48:

Hem sen Everes'i de yabana atma.:KK48: Her babayiğit çıkabilemez oralara.:KK48:
Gel sen arabanı direksiyonunu iyi çevir ohhh bundan kolay ne varmış dünyada diyeceksin..:63:
İnan bana.:KK24:

Son düzenleme:
Hayır yavrum hiç korkma . Hoca sizin daha dikkatli olmanız için öyle diyor .. :KK57:
Yine senin hoca iyi sen eniştenin söylediklerini bi duysan arabaya binmek hiç istemezsin.
Arabaya acımam birini ezersin hapise düşersin Allah muhafaza.. gençliğn yanar biz yanar kül olur maf perişan oluruz ...Allahmm ..daha neler neler..:KK48:

Hem sen Everes'i de yabana atma.:KK48: Her babayiğit çıkabilemez oralara.:KK48:
Gel sen arabanı direksiyonunu iyi çevir ohhh bundan kolay ne varmış dünyada diyeceksin..:63:
İnan bana.:KK24:
Memati enişte bizim hocadan da acımasızmış.:KK53: Aslında hoca karışmasa ben daha iyi süreceğim.O birşey
söyleyince panik oluyorum.Ver gazı ver gazı diyor.Gazı veriyorum. :KK53:Çek ayağını diyip beni şaşırtıyor.:63:Ne güzel gidiyorduk işte.:KK48:

X