Hoşbeş Sayfası

Buradayım ben.:KK73:

Ehliyete yazıldım.Bir iki güne kurs başlayacak.Çok tırsıyorum.:KK17:Ama çok istiyorum öğrenmek.Parayı verirken geri iadesi var mı diye de soracağım.:KK53: Baktım yapamıyorum arkama bakmadan kaçarım.:KK70:

Hayirli olsun Asli sakin pes etme.ders kisimlari biraz zordur ama direksiyon dersleri cok keyifli.

Hayirli olsun Asli sakin pes etme.ders kisimlari biraz zordur ama direksiyon dersleri cok keyifli.
Öff dersler çok sıkıcı.:KK12:Hoca ertesi gün birşey soruyor unutuyorum.Zaten beş altı kişiyiz.Yazılanların çoğu gelmiyor.Kitaba çalışıyorlarmış.Ama hoca kitapta olmayanları da anlatıyor.Mecbur gidiyorum.Direksiyona biraz çalışsam iyi olacak.Sınavda yokuşta arabayı durdurursan hemen in diyorlarmış.İnşallah iyi birine rastlarım.:KK17:

öööHu huuu kızlar ben geldim , buradayım artık.:KK68:
Nasılsınız inşallah.Ben de iyiyim . Hep aynı be ya.:KK70:

Emel'im çok geçmişler olsun. En kısa zamanda arayacağım seni.:KK68:

Filiz'im yeni eğitim yılımız hayırlı uğurlu olsun . :KK60:
Allah hepimize kolaylık versin inşallah.

Aslı'cım yokluğumda bir hayli yol almışsın maşallah.:KK66:
Hadi bakalım sana pes etmek yakışmaz.Senin bu işin de üstesinden kolaylıkla geleceğine yürekten inanıyorum.
Hayırlı uğurlu olsun canım benim ,Allah tamamına erdirsin inşallah.:KK36:Bu arada pratiğini arttırabileceğin yok mu akraba tahlukat.Hem teknik hem pratk ikisi bir arda mis gibi olur bu iş hiç endişen olmasın canım bak görürsün.:)

Son düzenleme:
öööHu huuu kızlar ben geldim , buradayım artık.:KK68:
Nasılsınız inşallah.Ben de iyiyim . Hep aynı be ya.:KK70:

Emel'im çok geçmişler olsun. En kısa zamanda arayacağım seni.:KK68:

Filiz'im yeni eğitim yılımız hayırlı uğurlu olsun . :KK60:
Allah hepimize kolaylık versin inşallah.

Aslı'cım yokluğumda bir hayli yol almışsın maşallah.:KK66:
Hadi bakalım sana pes etmek yakışmaz.Senin bu işin de üstesinden kolaylıkla geleceğine yürekten inanıyorum.
Hayırlı uğurlu olsun canım benim ,Allah tamamına erdirsin inşallah.:KK36:Bu arada pratiğini arttırabileceğin yok mu akraba tahlukat.Hem teknik hem pratk ikisi bir arda mis gibi olur bu iş hiç endişen olmasın canım bak görürsün.:)
Hoşgeldin Mukaddes abla.:KK74:Nasılsın?Özlettin kendini.Ne kadar çok kaldın gözüm yollarda kaldı.:KK37:

Bir heves yazıldım ehliyete ama çok sıkıcı.İnşallah dediğin gibi olur da üstesinden gelirim.Dün de gitmedim.Yarışmaya katıldım yine onunla uğraştım.:KK53:Bir de aramışlar beni.Sanki herkesi arıyorlar.Kardeşimin arabası var.Dün bırakayım komşunun oğluyla çalış dedi.Yarışma daha ağır bastı sonra çalışırım dedim.

Masama bakın.:KK53:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/pastırmalı-ve-yumurtalı-krep.754806/

Muko ablam gelmis hos gelmis
valla bu velilerden biktim.hepsi ayri bi dert.acaba ozel mi secmis bizim okul bunlari :)))
İsimi seviyorum ama yan sorunlar bunaltiyor beni.
Asli bak yoklugun bellu olmus iste ne guzel.
Yok mu bi arkadas filan kursta :)))hani adettindir her giden koca bulur :KK66:

Filiz para için aramışlar.Sınav parası yatırmanın yarın son günüymüş de.Kursta istemiyor telefon ediyor sekreter.:KK11:Koca mı?:KK53:Gelenlerin hepsi kız.Bir erkek var o da başını kaldırmıyor.:KK48:

Hoşgeldin Mukaddes abla.:KK74:Nasılsın?Özlettin kendini.Ne kadar çok kaldın gözüm yollarda kaldı.:KK37:

Bir heves yazıldım ehliyete ama çok sıkıcı.İnşallah dediğin gibi olur da üstesinden gelirim.Dün de gitmedim.Yarışmaya katıldım yine onunla uğraştım.:KK53:Bir de aramışlar beni.Sanki herkesi arıyorlar.Kardeşimin arabası var.Dün bırakayım komşunun oğluyla çalış dedi.Yarışma daha ağır bastı sonra çalışırım dedim.

Masama bakın.:KK53:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/pastırmalı-ve-yumurtalı-krep.754806/

Hoş buldum Aslı'cım:KK60: İyiyim canım ne olsun hep bildiğiniz gibi.Sen de iyisin inşallah. Gördüğüm kadarıyla kurs , yarışma tempon her zaman ki gibi hızlı maşallah . Allah her konuda başarılı etsin inşallah.
Haklısın yavrucuğum bu sefer taşınma işim geçikince dönüşümde son anlara denk geldi. Gerçi henüz tam manasıyla taşındım diyemem ama en azından mutfağımı yerleştirdim. Eşyaların hepsi yeni olunca sorun yaşamadım .İşte bir tek gardorap şifonyerler yapılıyor onlarda olunca kurban bayramında yeni evimde kalabileceğim . Ama ama evceğizim çok güzel Aslı'cım deniz kıyısı görmeniz lazım .Dilerim deprem olmaz da yoksam tusunami falan denizde buluruz kendimizi.:rolleyes:
Aslı'cım tabi ki kurs öncelikli teknik bilgiler çok önemli ama pratik yapmadıkca hepsi havada kalır mutlaka direksiyona geçip kullanmalısın. Benim kızlarda gitti ehliyet te aldılar ama enişten halen dişciyi trafiğe salamıyor.Kaldı ki bütün yaz yanında destekli kullandı . Söz konusu İstanbul trafiği olunca temkinli olmak gerekir biraz daha var diyor kendisi.
Ben de bi cesaret bırakalım gitsin kendisi diyorum.Bakalım biraz zaman geçsinde Allah ne gösterecek.

Yine.. yeniden yarışma diyorsun.:KK73::KK70::KK9:Hadi bakalım başarıların daim olsun.:KK36:

Filiz'ime de iki kelam edeyim . Hemencik gidiyorum masana.

Muko ablam gelmis hos gelmis
valla bu velilerden biktim.hepsi ayri bi dert.acaba ozel mi secmis bizim okul bunlari :)))
İsimi seviyorum ama yan sorunlar bunaltiyor beni.
Asli bak yoklugun bellu olmus iste ne guzel.
Yok mu bi arkadas filan kursta :)))hani adettindir her giden koca bulur :KK66:

Sağ ol canım benim :KK36:Muko ablan şakıttı geldi çok şükür.:KK48:

Yavrum nedir bu velilerden çektiğin daha dün bir bu gün iki. Daha ilk günden
neymiş dertleri.Biz böyle şeyler hiç yaşamadık . öğrenci-veli kurallara uyduğunda hiç bir sorun kalmaz
diye düşünüyorum.

Hoş buldum Aslı'cım:KK60: İyiyim canım ne olsun hep bildiğiniz gibi.Sen de iyisin inşallah. Gördüğüm kadarıyla kurs , yarışma tempon her zaman ki gibi hızlı maşallah . Allah her konuda başarılı etsin inşallah.
Haklısın yavrucuğum bu sefer taşınma işim geçikince dönüşümde son anlara denk geldi. Gerçi henüz tam manasıyla taşındım diyemem ama en azından mutfağımı yerleştirdim. Eşyaların hepsi yeni olunca sorun yaşamadım .İşte bir tek gardorap şifonyerler yapılıyor onlarda olunca kurban bayramında yeni evimde kalabileceğim . Ama ama evceğizim çok güzel Aslı'cım deniz kıyısı görmeniz lazım .Dilerim deprem olmaz da yoksam tusunami falan denizde buluruz kendimizi.:rolleyes:
Aslı'cım tabi ki kurs öncelikli teknik bilgiler çok önemli ama pratik yapmadıkca hepsi havada kalır mutlaka direksiyona geçip kullanmalısın. Benim kızlarda gitti ehliyet te aldılar ama enişten halen dişciyi trafiğe salamıyor.Kaldı ki bütün yaz yanında destekli kullandı . Söz konusu İstanbul trafiği olunca temkinli olmak gerekir biraz daha var diyor kendisi.
Ben de bi cesaret bırakalım gitsin kendisi diyorum.Bakalım biraz zaman geçsinde Allah ne gösterecek.

Yine.. yeniden yarışma diyorsun.:KK73::KK70::KK9:Hadi bakalım başarıların daim olsun.:KK36:

Filiz'ime de iki kelam edeyim . Hemencik gidiyorum masana.
İyiyim abla.Evet bu ara oradan oraya koşturuyorum.Bu seferki yarışma zorladı beni.Bir sürü aksilik çıktı.Resimlerden bazıları silindi.Neyse ki kurtardıklarımla idare ettim.Çok teşekkür ederim güzel iltifatlarına.:KK60:

Yeni evinde güle güle,sağlıkla,mutlulukla otur.Çoğu gitmiş azı kalmış.Tahmin edebiliyorum evini.Akşam olunca güneşin batışı denize vurur,sen ve Memati enişte kahvelerinizi yudumlarsınız.:KK8:Hayali bile güzel dimi.:KK53:Benim de aklıma gelir bazen.İşyerinde arka tarafım deniz ya tutsunami olsa suya gömülürüz diye.:confused:Allah korusun diyelim hepimizi.:KK51:

Evet ben de farkındayım ikisi bir arada olursa daha iyi olur.Biraz ders çalışayım bari.Doğru düzgün çalıştığım yok.Dişçi trafiğe çıkmazsa nasıl alışacak.Ufak ufak başlasın bence.Biraz da cesaret işi galiba.Kızın biri geliyor.Üç günde öğrenmiş trafiğe de çıkmış.Yetenek işte.:KK48:

Merhaba Aslı'cım:KK68: Yeni haftaya temizlikle başladım. Bayram yaklaşıyor ya cam çerçeve sileyim dedim.
Sağ ol canım benim :KK60: Aynen dediğin gibi akşam güneşin batışı gecede ayın denize vuran şavkı canım.

Merhaba Aslı'cım.:KK68:Dün girdiğimde yazacaklarım çoktu senin kahve hayallerine ekleyeceklerim de...Ayrıca
Emel'legörüştüğümü , yengesinin tahlillerinin temiz çıktığını , Ayten teyzemin süregelen rahatsızlıklarını , üstüne üstlük Emel'cikin gözüne kaçan diş macununun ertesi gün iki gözünde de şişliğe sebep olduğunu ...
Ne zamandır hastalıklardan buralara gelemediğini de ... Bir bir anlatacaktım ama aniden çıkmam gerekti .

Hafta sonu trafiğe çıktık Aslı'cım ,bence sorun yok ama şöför gözüyle nasıldır bilemiyorum.
Tabi yetenek de olmalı ama trafiğe çıkmak illaki dört dörtlük kullanıyo anlaına gelmez.
Çok da tecrübe lazım.Allah herkesin yolunu açık etsin ne diyelim.

Merhaba Aslı'cım.:KK68:Dün girdiğimde yazacaklarım çoktu senin kahve hayallerine ekleyeceklerim de...Ayrıca
Emel'legörüştüğümü , yengesinin tahlillerinin temiz çıktığını , Ayten teyzemin süregelen rahatsızlıklarını , üstüne üstlük Emel'cikin gözüne kaçan diş macununun ertesi gün iki gözünde de şişliğe sebep olduğunu ...
Ne zamandır hastalıklardan buralara gelemediğini de ... Bir bir anlatacaktım ama aniden çıkmam gerekti .

Hafta sonu trafiğe çıktık Aslı'cım ,bence sorun yok ama şöför gözüyle nasıldır bilemiyorum.
Tabi yetenek de olmalı ama trafiğe çıkmak illaki dört dörtlük kullanıyo anlaına gelmez.
Çok da tecrübe lazım.Allah herkesin yolunu açık etsin ne diyelim.
Gözüne macun mu kaçmış?:KK57: Nasıl becermiş onu.Emel'in üstünde kara bulutlar dolaşıyor.Bir okuyup üflesin kendini,evini.

Benim ehliyetin dersleri bitti.Ne çabuk dimi.:KK48:Direksiyon bayramdan sonra başlayacak.Eskiden bir ay falanmış şimdi milli eğitim on günde bitirin demiş.Hoca koştura koştura anlattı işte birşeyler.Adam napsın uzatamıyor ki..Yine devletin saçma sapan işleri.Senin kız trafiğe çıktıysa gerisi gelir abla.Cesaret işi biraz da.Çokça pratik yapmak lazım.Yoksa cüzdanlarda süs diye durur.

Bu ara dinlediğim tek şarkı.Çok güzel sesi var.Çok duygulu şarkı söylüyor.Yazık etti kendine.

Muko abla ben arayi kacirdim bu yeni ev armutluda mi yoksa ist.da mi?gule gule otur ailenle Muko ablacim.
Valla benim ehliyet kac senelik ama hala belli yerlere gidiyorum adresini bilmedigim daha once gitmedigim yerlere cesaretim yok.zorunlu olursa gidiyorum arabayla.
Emelim nasil becermis o isi ya.gerci ben de bazen deterjan kaciriyorum is yaparken en korjtugum da camasir suyu

Gözüne macun mu kaçmış?:KK57: Nasıl becermiş onu.Emel'in üstünde kara bulutlar dolaşıyor.Bir okuyup üflesin kendini,evini.

Benim ehliyetin dersleri bitti.Ne çabuk dimi.:KK48:Direksiyon bayramdan sonra başlayacak.Eskiden bir ay falanmış şimdi milli eğitim on günde bitirin demiş.Hoca koştura koştura anlattı işte birşeyler.Adam napsın uzatamıyor ki..Yine devletin saçma sapan işleri.Senin kız trafiğe çıktıysa gerisi gelir abla.Cesaret işi biraz da.Çokça pratik yapmak lazım.Yoksa cüzdanlarda süs diye durur.

Evet ASlı'cım diş macunu kaçmış direkt değil de eline bulaşmış farkında olmadan da elini gözüne sürmüş hadi tek gözü tahriş oldu diğer gözüne ne oldu da et parçası gibi gibi şişlik oluşmuş. O gün konuştuğumuzda ' yarın annemin tahlilleri için hastaneye gidicem o arada gözede baktırmam lazım' demişti. İnşallah kötü bir şey yoktur.

Ben de dedim oku üfle ,:nazar: evde bi kaşık da olsa helva yap dağıt , tatlılık olsun diye. Geldi mi bezen üst üste gelir Aslı'cım Allah beterinden korusun herkese iyilik sağlık versin.Ne diyelim.

Bitti demek . Biraz çabuk mu oldu ne.:KK39:Şimdi yeni bir şey çıktı duydun mu ? Ehliyet kurslarına adab-ı muaşeret dersi
eklenmiş . Bundan geçemeyene ehliyet verilmeyecekmiş.Sen bu dersten geçtin say .:KK9:
Direksiyonu da sökersen oldu bu iş .:KK75::KK76:

Muko abla ben arayi kacirdim bu yeni ev armutluda mi yoksa ist.da mi?gule gule otur ailenle Muko ablacim.
Valla benim ehliyet kac senelik ama hala belli yerlere gidiyorum adresini bilmedigim daha once gitmedigim yerlere cesaretim yok.zorunlu olursa gidiyorum arabayla.
Emelim nasil becermis o isi ya.gerci ben de bazen deterjan kaciriyorum is yaparken en korjtugum da camasir suyu

Armutlu'da Filizim . Sağ ol yavrucuğum :KK36:Rabbim herkese sağlık afiyetle oturmak nasip etsin evceğizlerinde.

Bu gün bildiğin yere yarın bilmediğin her yere gidersin sonuçta kullanıyorsun ya sen ona bak . Benim büyük kızda okul-ev maşallah şimdi her yere .:KK55:Hem takıldığında navigasyon mu neyse işte ondan var :KK48: Sor söylesin sana ..:KK66:

Eline bulaşmış Filiz'im farkında olmadan gözüne sürmüş.Ertesi sabah iki gözünde de et parçası gibi şişlik oluşmuş .
Emel gelince daha teferruatlı anlatır. Telefondan elçi bu kadar anlatabiliyi cancağızım.:KK48:

Evet bende çok korkarım Bir ara banyo temizliğinde çamaşır suyu deterjanı bir arada kullanmıştım. Dışarı zor atmıştım kendimi .:confused: Zehirleniyordum az kalsın :KK31:

Mukaddes ablaaaaaaaaa.:KK71:

X