Hoşbeş Sayfası

Hııı onun için gidip geliyorsun devamlı abla.Kaç ay daha sürecek.İki tarafa bölündün yani.Okullar bitince rahat edersin ama.

O mesaj sayısı doğru değil şimdi aklıma geldi.Bir ara sitede problem oluşmuştu.O ara herşey karıştı.Fazla yazıyor yani.Ama sizinkinden fazla olduğu kesin:)

İnanmıyorum bu kaçıncı Aslı'cım.
Şimdiden başarılar gönlümün birincisi
Yolun açık şansın bol olsun canım, canımmm.

Baya katıldım abla:)Teşekkür ederim iyi dileklerine.

Son düzenleme:
Kizlar bizim Belgini de evlendirdik bakalim sira kimde ? :))
Okuldan cok vakit kalmiyor yazmaya.nete girdigimde de ders icin biseyler hazirliyorum mecburen.hic de anlamiyorum poverpoint islerinden filan ama yapiyorum biseyler.fotokopi mak.bile bilmezdim kullanmayi simdi eh iste isimi halledecek kadar kullaniyorum :)

Sanırım ramazana kadar Aslı'cım .Dişcinin okulu Temmuzun ilk haftasına kadar sürecek ramazanın ilk haftasına kadar buralardayım anlayacağın.
Öyle olsa da bizlerden çok daha aktif olduğun kesin.

Rica ederim canım . Umarım sonuçlar gönlünce ,dilediğince olur.

Son düzenleme:

Öyle miiiiiii ne kadar sevindim Filiz'cim anlatamam.Allah hayırlı uğurlu etsin.
Anneciğinden sonra yeni hayatının iyi geleceğini düşünerek bu kararı aldı sanırım .
Çokta iyi yapmış.Allah bir yastıkta kocatsın darısı sizlerin , tüm bekarların başına inşallah.

Hu huuuuu kizlaaaar nerdesiniz? Muhtar da yok tatile mi kacti acaba
Saka maka millet tatil fotolari eklemeye basladi facede.sinir oluyorum.bu hafta ve haftaya yine cok yogunum.yilsonu gosterilerimiz basliyor haftaici her gece okuldayim haftaya.sonra portfolyamiz var.( cocuklarin ogrendigi herseyi dosyalara koyup ailelerinin yaninda tek tek bildigin sozlu yapiyoruz ) bir cocuk 10 -15 dk. suruyor.20 cocuk dusunun artik ne ses kaliyor ne can.sabah 10 da. badlayip aksam 5 gibi biter artik.

Emel disarida bir kedi var iki saattir miyavliyor.Sen bilirsin derdi ne bunun.Mart ayini da çoktan geçtik:)
He he he. Ne bileyim anacım, koca mı istüür, ne istüür. Kelin merhemi olsa kendi başına sürer. Üşüdü mü, aç mı, evden mi atıldı. Yazık oğa. İlgilenseydin biraz.

Mukaddesim, yine koşuşturmalardaymışsın. Kolay gelsin yığrum. Bu arada KK Pro olmuşsun. Vay anasını maşallah. Yalnız, senin yazılar küçülmüş hacım.

Ali Şen hocayı niye azarladı Aslı? Kaçırmışım orayı.

Bir tuvalet molası verdim.
Belgintoş
da evlendi. Daniel Crag kendi kaybetti mis gibi avukatı. Allah çok mesut bahtiyar etsin. Darısı Aslı, Selen ve Filiz'e inşallah en hayırlısından. Belgin, bir tiyatrocuyla röportaj videosu koymuş, çok tatlı ses tonu, konuşması.

Filiztoşum, Allah kolaylık versin. Haziran'a da girdik yaz sezonu başladı. Zatürre oluncası, kışın gelmesini hiç istemiyorum. Tövbe tövbe

Aslı, patlıcan Burger pek güzel görünüyor. Senin tariflerini hep alıyorum. Başka tarifler de dolduruyorum dosyama hep. Ama yaptığım yok. Bu çok güzel mesela. Yapabileceğim bişey. Bi denesem iyi olacak. Henüz millet yemeklerini sergiliyor galiba. Oylama ne zamansa haber et hacım. Acık dayol tarifi ver. Çok kayboluyoz biz.

Şu yıl sonu gösterilerine uyuz oluyorum.Boşuna eziyet bence.Ailelerinin yanında sözlü olayı çok acımasızcaymış.Hiç öyle bir uygulama duymamıştım.

Aslicim bu sefer hangi kategoride yarisma.hadi bakalim kolay gelsin.

Zahmet edip bir tıklayıver.

Evet ilgilendim kedilerle.Beni uykumdan uyandırdıkları için kalkıp üstlerine bir bardak su döküverdim.Biz zaten bütün artık yemekleri onlara veriyoruz.Miyavlama da değil.Garip garip çocuk gibi sesler çıkarıyorlar bu ara.Çok sinir bozucu gerçekten.

Mukaddes ablayı ben pro yaptım.Soma'ya yardım kampanyası var burada.Yardım için pro kart alman gerekiyor 30 TL'ye.Ben pro olduğum için hakkımı Mukaddes ablaya verdim.Onun parası oraya gidecek.Kredi kartı lazım yardım için.Burayı inceleyebilirsiniz.

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=719638

Ali şen zaten üzüntüden bitmiş,hoca uzattıkça uzatmış duayı.Tarihe filan dalınca adam kes demiş haklı olarak.

Belgin'in gelinliği çok nostaljik dimi.Allah mutlu etsin.Damatın da ağzı var dili yok sanki:)O videoyu görmedim ben.

Al al neye yarıyorsa.Oylama bitti ikinci oldum yine:)Alllah'tan oylama bitince sordun oylama ne zaman başlıyor diye.Topa tutturacaksın beni:)Oy istemek yasak.Az gezin şu siteyi.Anasayfaya gelin.Yemek bölümünü bulun.O kadar zor olan photoshopu yapıyorsun bir yolu bulamıyorsun Emel.:86:

Deniz Seki'ye çok üzüldüm.Polisler arıyor ama ortada yokmuş.Adalet diye bir sistem yok ülkede.Hırsızı,katili,teröristi salıyorlar uyuşturucu içeni içeri atıyorlar.Yok satıcıymış bilmem ne.Zaten cezasını çekti daha ne istiyorsunuz.Ne güzel kilo vermiş yeni bir hayata başlamıştı.Tek hatası evli biriyle göz önünde görünmesi.Evli bir adamla birlikte olmanın diyetini ödetiyorlar ona.Adamın umurunda mı.Hayatına devam ediyor.Olan ona oldu.

Anam, bi taş, bi taş. Kafam kaç yerinden yarıldı Aslı. İnan sitede gezecek zamanım yok. Oy olayında zor durumda bırakacakmışmışım seni. İkinci olmuşsun. Brava.

Kediler çocuk gibi ses çıkarıyorsa, kızışmış demektir. Eş arıyor. Eee Mart'la sınırlı değil. Nisan, Mayıs devam ediyor. Benim rahmetlik erkek kedi sokak kapısının yan taraflarına tırnaklarını geçirir, insan gibi sarsardı.

Deniz Seki'ye ben de pek üzüldüm. Tam da zayıflamıştı. Şimdi sen kızacaksın ama ah yerde kalmaz. Zurnacının karısı hamileydi bunların arasındaki olay ortaya çıktığında. Kadına o haliyle ne stresler yaşattı. Kadın deli oldu. Ortalıklarda çırpındı. Deniz de seviyorum, banane dedi. Zavallı kadınına psikolojik işkence yaşattı resmen. Eh, alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste. Hapse girer girmez de, o deli gibi aşık olduğu adam bunu terketti. O ceza ona yeter. Fekat gel gör ki bir daha, hem de iyi hal gösterirse 3,5 yıl ömründen gidecek. Gerçekten çok üzüldüm. Uyuşturucu kullanmak hapis cezası gerektirmiyor diyebiliyorum. Bunun suçu başkalarına temin etmek. Telefonla "bize şundan getir" deyip yanındakilere de temin etmiş olmuş.

Son düzenleme:
Filiztoşum, hakikaten ya nebiçim iş o velinin yanında sözlü sınav. Çocuk heyecandan bildiğini de unutur. Fene.

Belgin'in beyi ne ile meşgulmüş acep, konuşan var mı? O da mı avukat ki?

Gelinlik nostaljik. Belki annesindendir.

Son düzenleme:
Ay o kedilerin hali pek fena oluyor.bi sene sabahin korunde okula gidiyorum.sokak arasinda sakin sakin giderken once biri arkasindan oburu onumden nasil firladilar.cikardiklari ses zaten malum ama disinin hali cok komikti.tuyler de dikilmis boyle elektrik carpmis gibi :))))
sevmiyorum kedileri korkutuyorlar beni.

Aslicim ikinci mi oldun.tebrikler sma ben nulamiyorum oy verme yolunu.
Koyun yolunu bulduguma dua et nerdeee sitede gezinecem.

Niye zamanın yok ise mi girdin yoksa? Yemek de yapmiyorsun ne yapıyorsun Emel.

Demek bu ayda da mart ayi durumları oluyor:)Kafalarına suyu yerler artik ateşleri söner hem

Tamam Deniz Seki de suclu ama ticari kazanc icin de o isi yapmaz.Kimleri cikardilar yazik gunah valla.Suçunu çekti zaten.Ah aldiği konusuna katiliyorum.Şarki yarismasinda hapse girdiği için Bayhan adli çocuğa da karsi gelmişti.Dondü dolasti basina geldi.Büyük konusmayacaksin hicbir zaman.

Aslicim ikinci mi oldun.tebrikler sma ben nulamiyorum oy verme yolunu.
Koyun yolunu bulduguma dua et nerdeee sitede gezinecem.

Hepi topu beş kisiydik zaten.Büyük basari sayılmaz.Yine de sağol:)Oy için değil yemeği görün diye link ekliyorum.Linke tiklaman yeterli.

Merhaba ben de geldim tanışalım kaynaşalım

Siyah saç çok yakışmış.

[video=youtube;agO89TBpG3g]https://www.youtube.com/watch?v=agO89TBpG3g[/video]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…