Hoşbeş Sayfası

Sohbet güze lde benim artık çıkmam lazım Aslı'cım .
Malum akşam yemek telaşı.

Size güzel sohbetler. Hayırlı akşamlar olsun.

İyi bakın kendinize .Görüşmek üzere inş.

Kurtlanmak ne kelime.İnsanlar çeşit çeşit işte.Bu da ona doğal geliyor demekki.Ama birilerinin bunun yanlış olduğunu söylemesi lazım.Belki bilmiyor öğrenmemiş dimi.Sanane demenin mantığı yokki.

Sohbet güze lde benim artık çıkmam lazım Aslı'cım .
Malum akşam yemek telaşı.

Size güzel sohbetler. Hayırlı akşamlar olsun.

İyi bakın kendinize .Görüşmek üzere inş.

Güle güle abla.Mutfakta kolay gelsin sana.Görüşürüz.

Kurtlanmak ne kelime.İnsanlar çeşit çeşit işte.Bu da ona doğal geliyor demekki.Ama birilerinin bunun yanlış olduğunu söylemesi lazım.Belki bilmiyor öğrenmemiş dimi.Sanane demenin mantığı yokki.

Belliki öğreten olmamış Aslı'cım burda anneyi suçlarım benim bildiğim adet döneminin 3. cü günü boy abdesi alınır.
Ha arada da alırsın ama 3. gün esastır bunu bilmediği o kadar belli ki savunmasını da mantıksızca geçiştirecek tabi.
Bilmiyorsan büyüklerinden öğren bilmemek değil öğrenmemek ayıp de bitirmek lazım işi. Fazlası zorlamaya girer ki kaybetmek istemem Aslı'cım seni.

Ve ben gider artık .

Tekrar çok öpüyorum ,güzel akşamlar diliyorum efendim.

adra kaldık başbaşa ellam.

Evet öyle oldu:)

Ben de çıktım işte abla kaybedilmemek için.

Güle güle.

Aslıtoşum bilgisayarı bozuk olan Selen miydi acep, yoksa Filiz mi. Hızlı hızlı okuyuncası karıştırmışım dimekki.
Ebruli kurabiyelerini sevsinler. Öff milföylüye de bak.
Dokunmatik telefonu ben de kullanamadım. Kuzenim sürekli cep tel. yeni teknolojisini alır. eskisini bana vermişti. Ama eski falan değil. Geçen yıl almış. Bir türlü adapte olamadım. Gözünü seveyim tuşlunun. Bir de e-mailinle giriş yapıyorsun ya, e-mailim çalındı hemen. Neyse kurtardım. Kardeşime verdiydim kullanamadım diye. Çaldırmış zilli.

Mukaddesim
güle güle kullan tilefonunu. Mukaddesim, kimse o yakının geçmiş olsun. Hastalık çok kötü yav. Sağlık ne değerli bişey. Allah herkese sağlık, şifa versin. Antibiyotiğin sonuncusunu içemedim. Felaket böbrek ve barsak ağrım var. Bozdu böbreeemi, barsak mukozamı antibiyotik.

Nejat'a her namaz arkasından dua ediyorum. İnşallah atlatır, araz falan kalmaz. Kıvanç da atta düşmüş. 4 kaburgasını kırmış. Nazar oldu adama. o yüzden bazı sahneler için Rusya'dan dublör getirmişler. valla her rol yakışıyor. Ama Kurt Seyit müthiş yahuşuklu görünüyor. Kızlar "abdest bozan" diye yorum yazıyorlarmış sitelere

"Yoksa sen de enişten gibi yemeğin üzerine bir şey yediğinde ağzımın pası mı gitsin diyorsun "
Ülen Mukaddesim, uğraşma şu adamla.

"
Önce yemek,sonra çayın yanında ne olursa artık.Meyve de saat onbire doğru.Bu ara çayı hurmayla içtiğim için pek tatlı istemiyorum.O karşılıyor tatlı ihtiyacımı.Yoksa Memati eniştem gibi ben de tatlısız yapamazdım."
Maşallah valla. Meyve 11 den sonra iyi gaz yapmaz mı? Hurmanı kalorisi de maşallahlı. Ama fayda hiç değilse.

Son düzenleme:
Emel akşamdan akşama iki hurma yahu.O da kilo yapmaz diye düşünüyorum.Gaz maz bana işlemez.Napim ancak sıra geliyor ona:)Sırf vitamin olsun diye zorla yediğim de oluyor.Bazen de hiç yemiyorum.

Kıvanç bana hiç çekici gelmiyor.Sempatik ve sıcak değil.İnsanlardan kaçıyor.O tipleri hiç sevimli bulmam.

Bırak şu antibiyotikleri.Doğal şeylere yönel araştırıp.Ne varsa doğada var.

Sağ ol teşekkürler Emel'im . Sadece arama yapıyorum yiğrum, onun dışında ödüm patlıyo yanlış bişey yaparım diye.
Amin canım ama geçecek gibi görünmüyo koskoca profösör sintiğrafi işlemini atlamış . Neden sonra çekildiğinde omuriliğe sıçradığı anlaşılıyor şimdi her 21 günde kemik serumu alıyor kızcağız . Allah o ve onun gibilere şifalar versin . Ama bu illetten kaçış yok olan iyiliklerin de geçici olduğunu düşünüyorum.
Yiğrum kaportayı bozmuşun zaten sona gelsen ne fayda :))Bırak Aslı'nın dediği gibi doğal yolla şifanı ara . Bir de böyle dene bakalım ne olacak.

Ha haa asıl enişten benimle uğraşmasın litfen..

Son düzenleme:

Ahh Aslı'cım iki hurmayla kalamıyorum maalesef olduğunda hepsi bitecek rahat edemem yoksa.
Kıvanç bana da hep soğuk gelmiştir.Bu dizide ki kalpaklı, üniformalı Kurt Seyit hali hoş ama .
Bilirsin evel ezel üniformalı delüğanlılara zaafım vardır.
Daha çok bu nedenle merak ediyorum . Bakalım nasıl bişey olacak.

Zeytin Tepesi diye bir dizi başlıycak Ayvalıkta çekiliyormuş fragmandaki çiftliği hatırladın mı Nazlı'nın çiftliği..
Hey gidi oralara kadar gittiğim, sıcaktan beyin kanaması geçirdiğim günler dedim.

Abla sen hurma canavarısın o zaman.Yok ben çayla içiyorum yoksa ağzıma sürmem:)

Zeytin Tepesi'ni ben de merakla bekliyorum.Fragmanı görür görmez tanıdım evi.Evdekiler sende de ne hafiza var dediler.Bende olmasın da kimde olsun dimi.Anıları tazeleriz ne güzel:)

benim bilg saglam ama ben zaten tel.den giriyorum.
dokunmatik tel ilk basta bana da zor geldi ama sonra alistim.ilk basta cok hizli kaydiriyordum :)) hatta tel rehberinde yanlislikla caldirdigim kisiler olmustu.asagi dogru kaydirirken hop birini caldiriyordum :))
zeytin tepesini ben de merakla bekliyorum ve daha ilk gordygumde nazlinin evini tanidim ne gunlerdi ya.ne daha hic oyle heyecanla bekledigim dizi gelmedi.evde savasa gitmeden dans ettikleri bi sahne vardi.ne sahneydi ama :)))

benim de hastaligim gecmedi bir aydir.bogazim tirtiklaniyor sonra hafif kiriklik nezle oksuruk .

arkadasimin evine gecen aksam hirsiz girmis.ucunceye.ortada pek bisey yokmus sadece cuzdandaki paralari almis. bazilari evdebisey bulamayinca evin icine buyuk - kucuk abdestlerini yapiyorlarmis ya da halilara filan yag dokuyorlarmis.

Filiz hoşgeldin.Nerelerdesin nasılsın?

aslicim geldim iste nerede olucam koy yolundayim :))

GB de kim bu gunes ya.jalede icten yikacak sayerleri ama niye ? akselin babasi ile bi is ceviriyorlar.
son sahne cok iyiydi keremin abisinin hayalini gormesi.

aslicim geldim iste nerede olucam koy yolundayim :))

GB de kim bu gunes ya.jalede icten yikacak sayerleri ama niye ? akselin babasi ile bi is ceviriyorlar.
son sahne cok iyiydi keremin abisinin hayalini gormesi.

Filiz ben net izlemiyorum ama keremin abisi bence o çocuk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…