Hoşbeş Sayfası

evet keremin abisi ama olmus ya abi onun hayalini kurdu Kerem.hani yasaydi filan diye.

Tamam iste ölmemiştir o.senaryo tikaninca ölüler diriliyor ya.

Hu huuu merhabalar :KK16:
Bu aralar yoğunum gelemiyorum arkadaşlar bi sorun yok işler güçler işte..:21:
Hepinizi sevgiyle öpüyorum. Görüşmek üzere.:KK16:

isleri hallet gel hemen muko ablacim.
yok artik asli .kerem arkada oturmus kerem de ondeki sahneyi izliyordu.
belki ilerde diriltebilirler tabii.

Ahh Aslı'cım iki hurmayla kalamıyorum maalesef olduğunda hepsi bitecek rahat edemem yoksa.
Kıvanç bana da hep soğuk gelmiştir.Bu dizide ki kalpaklı, üniformalı Kurt Seyit hali hoş ama .:21:
Bilirsin evel ezel üniformalı delüğanlılara zaafım vardır.:KK1:
Daha çok bu nedenle merak ediyorum . Bakalım nasıl bişey olacak.

Zeytin Tepesi diye bir dizi başlıycak Ayvalıkta çekiliyormuş fragmandaki çiftliği hatırladın mı Nazlı'nın çiftliği..
Hey gidi oralara kadar gittiğim, sıcaktan beyin kanaması geçirdiğim günler dedim.:KK1:

Hadi yav Nazlı'nın evi demek. Dizi güzele benziyor. Ama başka diziyle çakışıyor. Tekrarını kaçırmamak lazım. Başrol delüğanlı da çirkin ama çekici. Bu dizide öyle geldi bağa. Eve bir daha dikkatli bakayım.

Son düzenleme:
benim de hastaligim gecmedi bir aydir.bogazim tirtiklaniyor sonra hafif kiriklik nezle oksuruk .

arkadasimin evine gecen aksam hirsiz girmis.ucunceye.ortada pek bisey yokmus sadece cuzdandaki paralari almis. bazilari evdebisey bulamayinca evin icine buyuk - kucuk abdestlerini yapiyorlarmis ya da halilara filan yag dokuyorlarmis.

Ev de pek korunaksız demek ki, 3. kez girdiklerin göre.
Bizim bir ahbabın yazlığına grmiş hırsızlar. Dediğin gibi, bişey bulamayınca un, bulgur ne varsa ortaya döküp, üzerine kaka yapmışlar.

Cep telefonu kapkaççısını izlediniz mi? Kadını ne hale getirdi. :KK53:

Bizim buralarda bir de "fiziksel engellilere destek" veya "camiye yardım" adı altında ara toplayan şahıslar türedi. Daha evvel gelenin birine para verdim. Dediği kurumu aradım, makbuz vermedi diye şikayet edeyim dedim. Meğer öyle kapı kapı para toplama yetkileri yokmuş. Yani sahtekarın teki para topluyormuş. Bu sefer gelen adama söyledim bunu. adam afedersiniz dedi. İtiraz bile etmedi. Korktu apartmanı da dolaşamadan gitti. Karşı binaya girdi. Polisi aradım. Hemen birini yollayım dedi. Gelen giden yok. Yönetimi aradım, binadan çıkarttılar. Ama, buradan çıkıp, öbür taraftan toplayacak uyanık. Millet ne güzel para kazanma yolu bulmuş. Çalışmaya eriniyor, ama kapı kapı dolaşıp milleti kandrmaya erinmiyor. Bir de yalandan yaka kartı yapmış kendine. ne mühür, ne imza. Mavi bir karta yazmış bırakmış. Bana kimlik diye uzatıyor. Aklınızda olsun, kart, kitap falan uzatırlarsa koklamayın, bayıltıcı bişey sıkıyorlarmış. En iyisi kapıyı bunlara hiç açmamak.

Emel bizim işyerine gelen dilencinin haddi hesabi yok.Yarin da cuma gelen giden bitmez.Bana da devamli gelen bir adam vardi.Birinin evi yandi yardim topluyoruz diye.Vermedim inanmadim çünkü.Aradan az zaman geçti.Bu sefer başka bir bahaneyle geldi.Bende gecen gün de başka bahaneyle geldiniz dedim birşey soyleyemedi çekti gitti.Halen de gelir kendi gibi salak saniyor beni:)Bir ay önce de sakalli tuhaf giyimli biri yardim kutusu birakti.Musteri vardi birşey diyemeden gitti.Ama kaldirdim kutuyu.Paranin nereye gittiği belli değil.Ama yaslilara dayanamiyorum.0nlar da alisti uğramadan gitmiyorlar.:KK1:Bazi kadınlar da çok iyi giyimli oluyorlar sasiriyorum.

Son düzenleme:
Emel bizim işyerine gelen dilencinin haddi hesabi yok.Yarin da cuma gelen giden bitmez.Bana da devamli gelen bir adam vardi.Birinin evi yandi yardim topluyoruz diye.Vermedim inanmadim çünkü.Aradan az zaman geçti.Bu sefer başka bir bahaneyle geldi.Bende gecen gün de başka bahaneyle geldiniz dedim birşey soyleyemedi çekti gitti.Halen de gelir kendi gibi salak saniyor beni:)Bir ay önce de sakalli tuhaf giyimli biri yardim kutusu birakti.Musteri vardi birşey diyemeden gitti.Ama kaldirdim kutuyu.Paranin nereye gittiği belli değil.Ama yaslilara dayanamıyorum.0nlar da alisti uğramadan gitmiyorlar.:KK1:Bazi kadınlar da çok iyi giyimli oluyorlar sasiriyorum.
Bize de komşumuzun evi yandı diye para toplayan iki çingene kılıklı kadın gelmişti. Hiç olacak şey mi. Sen kapı kapı dolaştaa bilmem neredeki mahallelere git, para topla komşun için.

Senin kutu bırakan da çok hoş. Birer kumbara da biz bırakalım.

Kimseler gelmemiş.:44:

Son düzenleme:
Hadi yav Nazlı'nın evi demek. Dizi güzele benziyor. Ama başka diziyle çakışıyor. Tekrarını kaçırmamak lazım. Başrol delüğanlı da çirkin ama çekici. Bu dizide öyle geldi bağa. Eve bir daha dikkatli bakayım.

Emel'im o kadar istememe rağmen diziye bakamadım . Eltimin torunları çoluk çocuk bir sürü misafirim vardı.
Tekrarına bakmalı . Yok be o kadar çirkin değil severim bu çoçuğu Sakarya fırat tan. Hoş yani.

Aslı'cığım da uğramamış bu gün izinli herhalde.

Filiz'cim yarı yıl tatili de bitti zaman ne kadar çabuk geçiyor değil mi inanın yetemiyorum, yetişemiyorum hiç bir şeye.

Selen de yok ortalarda . Hasta falan mı acaba ?

Son düzenleme:
Mukaddes ablacigim bugün izinliyim.Kimse yokki ne yazacagim.Kustum yazmiyorum artik.:KK19:

Selen yeni işiyle meşguldür.
Filiztoşum,biryerlere gitmedin mi tatilde?

Zeytin Tepesi'nin tekrarını izledim dün gece. İlk bölümden hoşuma gitti. Ama kadın oyuncu daha hoş biri olabilirdi. Bu akşam yeni bölüm var. Muhteşem Yüzyıl'la çakışıyor ama özetine denk geliyor. İnşallah izleyebilirim. 8 yıl sevgilinin yalancı şahitliği yüzünden hapis yatacaksın ve hala ona sevgi besleyebileceksin. Çok zor. Boş yere hapis yatan insan küskün olur, kabullenemez, vs. Bunda hiç öyle bişey yok. Annesi rolünü de gencecik kadın oynuyor. Kart kızların genç annesi.

Zeytin Tepesi'nin tekrarını izledim dün gece. İlk bölümden hoşuma gitti. Ama kadın oyuncu daha hoş biri olabilirdi. Bu akşam yeni bölüm var. Muhteşem Yüzyıl'la çakışıyor ama özetine denk geliyor. İnşallah izleyebilirim. 8 yıl sevgilinin yalancı şahitliği yüzünden hapis yatacaksın ve hala ona sevgi besleyebileceksin. Çok zor. Boş yere hapis yatan insan küskün olur, kabullenemez, vs. Bunda hiç öyle bişey yok. Annesi rolünü de gencecik kadın oynuyor. Kart kızların genç annesi.

Yapma ya tüh yine kaçırdım desene . Mıhtarım bir yanlışın olmasın yeni bölüm bu akşam diye biliyorum ben.

Hu huuu adracım , küsme bak ben geldim :KK17:

Hoşgeldin Aus.:KK16:

Zeytin Tepesi'nin başını kaçırdım ben.O kadın ablaları değil mi kızların.Ev kalabalıktı pek anlayamadım.Birazdan izleyeceğim.

Çok haklısın Aslı'cım:KK16: kaç zamandır bende gelemedim ama yinede küsme yavrum sen:KK16:

Peki küsmem abla:)

Emel tekrarını izlemiş birinci bölümün abla.İkinci bölüm bu akşam.

İzledim diziyi baştan sona.Güzel dizi bence.Çocuk da anlamadan dinlemeden yargıladı hemen.Bu nasıl aşk.Aslıhan Gürbüz Bir Bulut Olsam dizisinde fettan bir kadını çok güzel oynamıştı.O tür roller yakışıyor ona.Ama bu dizide de gözüme batmadı.Dediğin gibi anne biraz genç kalmış kızlara.

İzledim diziyi baştan sona.Güzel dizi bence.Çocuk da anlamadan dinlemeden yargıladı hemen.Bu nasıl aşk.Aslıhan Gürbüz Bir Bulut Olsam dizisinde fettan bir kadını çok güzel oynamıştı.O tür roller yakışıyor ona.Ama bu dizide de gözüme batmadı.Dediğin gibi anne biraz genç kalmış kızlara.

Ben de özeti kaçırdım baktığımda yeni bölüm başlamıştı Aslı'cım.Ama güzel benim de hoşuma gitti.Sen sekiz sene beyhude hapis yat sevmeye devam et. Aşk her şeyi af ediyor demek ki.Aslıhan Gürbüz bu rol için kilo vermiş.İlk tanıtımlarda gözüme hoş değişik gelmişti.
ama akşamki saçı besleme gibi hiç hoşuma gitmedi.İzmir den gelen ablası da ne kadar havalı değil mi?
Bahsettiğiniz anne başı örtülü gizemli kadın mı hani bir evden girip dosya alan . eğer oysa anne olabilecek yaşta gibi geldi bana.
Final sahnesi de yaşanan aşkın bitmediğini ortaya koydu .Bakalım bu durumda nişanlı Oya ne yapacak, yüz ifasedi katlanam bu duruma der gibiydi.İnşallah izlemeye devam ederim de şurada konuşacak ortak bir dizimiz olur.

Son düzenleme:
Ben de özeti kaçırdım baktığımda yeni bölüm başlamıştı Aslı'cım.Ama güzel benim de hoşuma gitti.Sen sekiz sene beyhude hapis yat sevmeye devam et. Aşk her şeyi af ediyor demek ki.Aslıhan Gürbüz bu rol için kilo vermiş.İlk tanıtımlarda gözüme hoş değişik gelmişti.
ama akşamki saçı besleme gibi hiç hoşuma gitmedi.İzmir den gelen ablası da ne kadar havalı değil mi?
Bahsettiğiniz anne başı örtülü gizemli kadın mı hani bir evden girip dosya alan . eğer oysa anne olabilecek yaşta gibi geldi bana.
Final sahnesi de yaşanan aşkın bitmediğini ortaya koydu .Bakalım bu durumda nişanlı Oya ne yapacak, yüz ifasedi katlanam bu duruma der gibiydi.İnşallah izlemeye devam ederim de şurada konuşacak ortak bir dizimiz olur.

Abla bu aşk insana herşeyi yaptırır.:KK1:Kızın saçlarını ben de beğenmedim.Perçemlerini yana alsa daha iyi olur.Ablayı oynayan kadını ben çok beğenirim.Anneyi biz şu anki dönemde oynayacak sanıp genç dedik.Orada da bir mantık hatası var.Kadın uzun boyluydu şimdi çekmiş baya:)Oya'nın bakışı çok komikti.Kızı niye oyalıyorsun başkasını seviyorsan dimi.:KK19:

Emelcim tatilin son iki gununde istanbula gittim.nasil gecti anlamadim zaten.
zeytin tepesini ben de izliyorum ama ara ara.tayanci da ilk aliye'de izlemstim.bizim kerkenezin en yakin arkadasiydi.sonra nurgulle olan filmde izledim.o gunlerden bugunlere degisms baya.karizmayi yukseltmis.

Abla bu aşk insana herşeyi yaptırır.:KK1:Kızın saçlarını ben de beğenmedim.Perçemlerini yana alsa daha iyi olur.Ablayı oynayan kadını ben çok beğenirim.Anneyi biz şu anki dönemde oynayacak sanıp genç dedik.Orada da bir mantık hatası var.Kadın uzun boyluydu şimdi çekmiş baya:)Oya'nın bakışı çok komikti.Kızı niye oyalıyorsun başkasını seviyorsan dimi.:KK19:

Valla aşkı hiç yaşamadığımdan yaptırımları nedir bilmiyorum .:KK1: Bunu gerçekten aşık olanlara sormalı.
Tarık Oya yı sevmiyor Deniz'i unutmak için araç gibi görüyor sadece , kızda yüzüğü takana dek Tarı'ğın duygularından emin değildi zaten .Ama yangın sahnesinde yüzüğünde yeterli olmadığını gördü bence . Babası da hepten karşı .
Bakalım olayların seyri nasıl değişecek . Fragman çıktı mı acaba takip edemedim.

X