Hoşbeş Sayfası

Dinleyin anacım

[video=youtube;kvtbkK1aYCE]http://www.youtube.com/watch?v=kvtbkK1aYCE[/video]

Şarkıyı söyleyen delikanlı ne kadar Yiğit Özşener'e benziyor değil mi?

Son düzenleme:
muko abla ben de cok benzetiyorum zakkumun solistini yigite.
yigit de benim ilk gozagrilarimdan ( emel duymasin valla :))) gonlum genis )
intikam da biterayak heyecanlandi yigit de yakusuklandi yine :))))
aliyi oynayan oyuncu da kivanca benziyor.

Filiz tatil için mi gittin İstanbul'a.

Tayanç bu dizide fena karizmatik.Rol insanı nasıl değiştiriyor.

Aşkı hiç yaşamadın mı?Aman abla boşver zaten bir halta yaramıyor.Tabiki çocuk halen kızı seviyor.Yakında aşk başlar.Fragmanı ben de görmedim.

Şarkı güzelmiş.Dediğiniz gibi benziyor Yiğit Özşener'e.

Aslı'cım fragmanı gördüm . Tarık yangını çıkartanın erkek kardeşi olduğunu sanıp eğer delil bulunursa seni kendi ellerimle teslim ederim diyor.
Abisi de hani bir vakitler manken olan . Deniz ve ailesine yapılan hksızlıkların peşini bırakmayacağını sorumlular kimse bulup çıkaracağına dair sanıyorum radyoda bi konuşma yapıyor.Fragman sonu da Deniz tarık öpüşme ile bitiyor.Aradaki buzlar çözüldüyse vay Oya'nın haline.

Dimi çok benzerlik var. Evet senin çok eskiye dayanır hayranlığın.
İntikam seyretmediğimden bilmimiyorum canım . Yanlız son iki bölüm olduğunu tv de gördüm.
Nejat tan sonra dizi yine de iyi dayandı.Sanırım bunda Yiğitin büyük payı var .Yoksa dizi çoktan gümlerdi.

Şarkı güzelmiş.Dediğiniz gibi benziyor Yiğit Özşener'e.

Benimde hoşuma gidiyor Aslı'cım. Bu aralar dilimde hep bu şarkı.

Bu arada dün Bir Küçük Eylül Meselesi'ne gittim.
Olaylar karmaşık gibi görünse de Engin Farah uyumu o kadar güzeldi ki her ikisine de hayran kaldım.
TEK'İN saf masum tertemiz aşkı icimi acıttı finaldede tutamadım zaten kendimi
Sıcacık bir aşk hikayesi içinde aşka hayata dair bir çok mesaj barındıran ... izlenesi bir film.
Mutlaka gidip görün canlarım
pişman olmazsınız.

Son düzenleme:

İzledim abla.Çocuğun abisi ölüyor.Ne çabuk aradaki buzlar eridi yahu.

Abla intikamın reytingi yerlerde de Beren Saat hatırına kaldırmadan final yaptılar.Reytingleri iyi olsaydı sezon sonuna kadar giderdi.Başka dizi olsa anında kaldırırlardı.Vicdan dizisine öyle yaptılar.Çok gıcığım Kanal D'ye.

Engin Akyürek de pek karizmatik olmuş şimdiki haliyle:)Saç sakal o biçim.Bize yakında gelir zaten sinemaya gerek yok.

Siz benim faremi görmediniz değil mi?Artık hayvan işine de el attım.

Ölüyor mu bak orasını anlayamamışım ben. Hakikatten ne çabuk, aşkın gücü diyelim biz buna.

Bir arkadaş da aynen senin gibi Beren'in hatırlı dostları sayesinde dizisi devam ediyor yoksa bu reytingle çoktan biterdi demişti.
a aa Vicsdan kaldırıldı mı. Yazık olmuş . En çok da Timuçin Esen'e üzüldüm yahu kanal D kaldırılan diziler yüzünden bir çok kişinin güvenini yitirdi zaten . Bakalım Zeytim Tepesi'nin ömrü ne kadar olacak .

Evet canım Kara Para Aşk daki halini ben de çok beğendim .Keşke dizideki partneri Tuba değilde dünkü filimden sonra Farah olsaymış dedim. Bana göre Tuba hiç olmamış daha mı yaşlı yoksa daha mı olgun bir tutarsızlık var aralarında.

Valla bu konuda şanslısın Aslı'cım sen değil sinema senin ayağına geliyor.
Seyret canım Engin'nin buradaki Tek halini de beğeneceksin.İnan bana.

Son düzenleme:
Siz benim faremi görmediniz değil mi?Artık hayvan işine de el attım.

oyyy hiç bu kadar cana yakın şipşirin fare görmemiştim.

Emeğine sağlık Aslı'cım. İnanıyorum sen hangi işe el atsan başarıyla çıkarsın.

Bu şarkıya taktım bir kaç gündür.Çalıp çalıp duruyor:)

[video=youtube;xpe5vTETnJg]http://www.youtube.com/watch?v=xpe5vTETnJg[/video]

Baktım Aslı'cım bir sürü yemek çeşitleri var sen hangi katogoridesin , göremedim.

Ooo bu şarkı eskilerden severek dinlediğim . Ellerine sağlık canım
Şu an dinlemekteyim.

Alt tarafa gel abla.Ispanaklı patates graten.

Merhaba kızlar. Bu aralar giremezsem kızmayın. Büyük kedimde böbrek yetmezliği çıktı. 17 yaşında.Yemiyor içmiyor. Dua edin acı çekmesin. Ağzına zorla diyet mama veriyoruz.Şimdi de müshil vericem. Denge bozukluğundan zor adım atıyor. İşimiz iş yani. Ağladıkça ciğerlerim ağrıyor. Kendimi kontrol etmeye,üzülmemeye çalışıyorum. Siz merak etmeyin diye girdim.

Filiztoşum duymasın. Zeytin tepesindeki çocuğun adı Tayanç mıymış. len o çirkin oğlan hakikaten nasıl bir karizma olmuş. Hayran oldum rismen. Erkeğe ciddiyet yakışıyor. Sırf onun için 3. tekrarı izledim.

Görüşmek üzere.

Emel kedilerde böbrek yetmezliği de mi oluyormuş.Yaşı da baya varmış.Belki iyileşir yaSen de çok üzülüp sağlığından olma.Sen çok iyi bakıp,elinden geleni yapıyorsun.

Sen Tayanç'a mı vuruldun söyle bakim.Adam gerçekten çok cool.Çarşamba gelse de izlesek.

selamm adranın topiğii :79::79::79:

nasılsınızzz :102::102::102:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…