Hoşbeş Sayfası

Anam! köylüler nereye kaybolmuş? Aslı'nın bilgisayarı düzelmedi galiba.

Kadın doğumdan sonucumu aldım. 3cm. lik myomumdan başka, bir de 6 cm.kik myomum olmuş. Kistim de duruyormuş. Bunlara razıyım. Ciğerlerim de iyiye gitmiyor. Halen antibiyotik alıyorum. Dün bir apartman komşumuza geçmiş olsuna gittim. Hemen o arada üşüttüm. Ciğerlerim coştu. Şuralara güzel şeyler yazmak istiyom ben yaaa. Allah'ın gücüne gitmesin.

Merhaba hacım hoş geldin. Demek Aslı ondan yok . Bende izinli ondan yok sanıyordum.

a aaa hani kist kaybolmuştu bu nerden çıktı şimdi geçen ulturoson yanlış mı çekildi nedir.
Yavrucuğum ciğerlerin için de başka doktora git bence , dünyanın antibiyotiğini içiyorsun halen bi netice alamadın.
Yok be Emel'im o arada üşütür mü insan ciğerlerin hassas olduğundan sana öyle gelmiştir . Hiç mi dışarı çıkmıyacaksın
böyle bir şey yok yahu sen en iyisi doktorunu değiştir hacım . İnşallah canım rabbim sağlıklı güzel günler göstersin sana .
Bizde sağlıklı şenşakrak görelim seni.:))

Son düzenleme:
Dinleyin bakalım beğenecek misiniz?

[video=youtube;1WF-j-JjSDM]http://www.youtube.com/watch?v=1WF-j-JjSDM[/video]

Emel bilgisayarım mı bozuktu yahu hatırlayamadım.Benim işim bilgisayarla onsuz olmaz ki.

Ciğerlerinin halen düzelememesi ilginç.Mukaddes ablanın dediği gibi başka doktora git.Takma kafana çok fazla.İnşallah iyi olduğunu da yazarsın.Ama komşu ziyaretinde üşütmene hiç şaşırmadım.Annem de geçen gitti üç gün yatak döşek yattı.Havadan nem kapıyor.Kist o kadar önemli değildir dimi.İlaç mı verdi onun için?

Mukaddes ablacığım nasılsın?Doğru bildin dün izinliydim.Şarkıyı dinledim güzelmiş.Bu adamın 'Sen de Gidersen' şarkısını da seviyorum.

Ebruli kurabiyelerim.

Kardeşim yeni telefon aldı.Dokunmatikleri pek beceremiyorum.Onunla feyse girerken hiç tanımadığım birine arkadaşlık teklifi göndermişim,birinin mesajını beğenmişim.Bu sabah gelip hepsini iptal ettim.

Ben de dedim bi yanlışlık var bilgisayarın bozuk değildi ki , daha dün konuşmuştuk seninle.Neyse Emel'im yanlış hatırladı herhalde.

İyiyim canım ne olsun her gün aynı hikaye.Sen de iyisin inşallah A aa biz dün konuşmamış mıydık seninle dur şimdi yahu ben de mi yanlış hatırlıyorum.Ayy alzaymır olmayayım bu genç yaşımda

Sen de gidersen de çok güzeldir bu ademceğizin bütün şarkılarını severim zaten.

Gül senin tenin nasıl ? dur onuda ekleyeyim.

[video=youtube;mioNL4Lzn54]http://www.youtube.com/watch?v=mioNL4Lzn54[/video]

Son düzenleme:
Kardeşim yeni telefon aldı.Dokunmatikleri pek beceremiyorum.Onunla feyse girerken hiç tanımadığım birine arkadaşlık teklifi göndermişim,birinin mesajını beğenmişim.Bu sabah gelip hepsini iptal ettim.

Aslı'cım bana da kızlar almış aynısından korkumdan hemen internet ağını kapatın yoksa her an ağına düşebilirim dedim.
Bu arada güle güle iyi günlerde hatasız kazasız kullan canım.

Aslı'cım bana da kızlar almış aynısından korkumdan hemen internet ağını kapatın yoksa her an ağına düşebilirim dedim.
Bu arada güle güle iyi günlerde hatasız kazasız kullan canım.

Sağol abla.Benim değil kardeşimin telefon.Akşamları ben otlanıyorum:)Büyük parmakları olanlar nasıl kullanıyor dokunmatikleri bilmem.

oy oyyy şimdi olsa çayla ne güzel gider biliyomusun.

Benim mimar pasta şefim de spora başladı pastaları börekleri kandırıp nasıl yaptıriciğim bilemiyorum.

Evet abla çayla güzel gider.Rejimi bitirsin yapar yine.

Milföyden börek.İçinde sotelenmiş domates,biber,sucuk,pulbiber,karabiber ve kekik var.

Nejat konuşmaya başlamış.Çoklu organ yetmezliği sorunu da ortadan kalkmış.Ahhh ne adaklar adamıştım onun için.

Mutlu haberler peş peşe geliyor.Eski patronum da kanser tedavisinden başarıyla çıkmış.

Nejat konuşmaya başlamış.Çoklu organ yetmezliği sorunu da ortadan kalkmış.Ahhh ne adaklar adamıştım onun için.

Merhaba Aslı'cım ben de şimdi haberlerde duydum hemen gelip yazayım dedim.
Solunum cihazından da çıkarmışlar şu an maskeyle hava alması sağlanıyormuş . Kısa süreli yakınlarıyla da görüştürülüyormuş .
ohh çok şükür yırttı kefeniŞaka bi yana bende çok üzülmüştüm adak değil ama çok dualar etmiştim onu gönülden seven herkes gibi .

Son düzenleme:

Merhaba abla.Evet kendi kendine nefes alıyormuş artık.Çok şükür yırttı kereta.Artık kendine iyi bakar bundan sonra.

oh ohhh maşallah bu habere de çok sevindim canım.
Rabbim bu hastalığı kimseye yaşatmasın inş.

Aminnn abla.Yaşı genç daha.Allah çocuklarına bağışladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…