Hoşbeş Sayfası

Milföyden börek.İçinde sotelenmiş domates,biber,sucuk,pulbiber,karabiber ve kekik var.

Qn17g.jpg

Aslı'cım bu böreğide mi sen yaptın.? Şekil şemal çok değişik hiç benim yaptığım milföylere benzemiyi :KK1:

Sucuk ta lezzet katar mutlaka ama ben illaki kıymalı diyenlerdenim.:KK56:
Emeğine sağlık canım , pür marifetsin maşallah.:KK6:

Merhaba abla.:KK19:Evet kendi kendine nefes alıyormuş artık.Çok şükür yırttı kereta.:KK1:Artık kendine iyi bakar bundan sonra.

Aminnn abla.Yaşı genç daha.Allah çocuklarına bağışladı.

inşallah toparlansın da dönsün ekranlara.Bakıyorum da onun gibi kaliteli oyuncu göremiyorum.
Ahh Aslı'cım umarım gecici iyilik değildir zamanla illaki bi yerden tepiyor bu illet.
Bir yakınım var meme kanseri kendisi o kadar da takip ederler omiriliğe sıçramış şimdi onun için uğraşıp duruyorlar.

Aslı'cım bu böreğide mi sen yaptın.? Şekil şemal çok değişik hiç benim yaptığım milföylere benzemiyi :KK1:

Sucuk ta lezzet katar mutlaka ama ben illaki kıymalı diyenlerdenim.:KK56:
Emeğine sağlık canım , pür marifetsin maşallah.:KK6:

Bunu ablam yaptı abla.Ama birşey yok bunda çok basit.Altta bir milföy,üstüne iç,onun üstünde de şerit halinde kesilmiş milföyler var.Kıymalı da güzel olur.:KK56:

inşallah toparlansın da dönsün ekranlara.Bakıyorum da onun gibi kaliteli oyuncu göremiyorum.
Ahh Aslı'cım umarım gecici iyilik değildir zamanla illaki bi yerden tepiyor bu illet.
Bir yakınım var meme kanseri kendisi o kadar da takip ederler omiriliğe sıçramış şimdi onun için uğraşıp duruyorlar.

Evet dönsün kanlı canlı bir görelim onu.:KK16:

İnşallah tekrar geri dönmez abla bu illet.Allah herkesin yardımcısı olsun.

Bak abla pişmemişinden daha iyi anlaşılıyor.

mDPbJ.jpg

Bunu ablam yaptı abla.Ama birşey yok bunda çok basit.Altta bir milföy,üstüne iç,onun üstünde de şerit halinde kesilmiş milföyler var.Kıymalı da güzel olur.:KK56:

Sizin ailecek maşallahınız var o vakit:KK34:. Ben de yapabilirim ki bunu gerçekten çok basitmiş.

Sizin ailecek maşallahınız var o vakit:KK34:. Ben de yapabilirim ki bunu gerçekten çok basitmiş.

Biz sırf boğaza çalışıyoruz.:KK9:Evet çok basit.Misafire sunum için de çok şık bence.Lahmacun tadında nefis olmuştu.

Bak üşenmemiş resmini de getirmiş oyyy yerim senin böreklerini ben:))

Anladım Aslı'cım çok sağ ol:)

Hiç üşenmem konu yemek olunca.:KK1: Rica ederim ablacığım.:KK16:

Biz sırf boğaza çalışıyoruz.:KK9:Evet çok basit.Misafire sunum için de çok şık bence.Lahmacun tadında nefis olmuştu.

Eskiden evde hep milföy bulunurdu . Şimdilerde hiç almıyorum . Aklıma gelmiyo herhalde.
Hep öyle be Aslı'cım yemeden de durulmuyor ki. Evet ya sunumda çok şık aman önce ben yiyeyim de misafir şöyle kalsın.:KK1:

Filiz on gündür yok ortada.Selen de öyle.:KK37:

Hiç üşenmem konu yemek olunca.:KK1: Rica ederim ablacığım.:KK16:

ahh ben çok üşeniyorum işte zorunlu haller dışında kendim için yaptığım özel yemek hiç yoktur.
Aslında yapmak lazım can boğazdan gelir şu ölümlü dünyada.:KK1:

Eskiden evde hep milföy bulunurdu . Şimdilerde hiç almıyorum . Aklıma gelmiyo herhalde.
Hep öyle be Aslı'cım yemeden de durulmuyor ki. Evet ya sunumda çok şık aman önce ben yiyeyim de misafir şöyle kalsın.:KK1:

Bizimkiler akşamları ıvır zıvır yemeyi çok sever.Onun için alınır hep.Yemek beğenmediler hop poğaça,tost,börek.:KK53:Benim sulu yemeğim olacak illa.Yoksa savaş çıkar.:KK53:Ben yemeğin üstüne yiyorum bunları.:KK60:Evet kendin yap ye abla ohh mis.:KK53:

ahh ben çok üşeniyorum işte zorunlu haller dışında kendim için yaptığım özel yemek hiç yoktur.
Aslında yapmak lazım can boğazdan gelir şu ölümlü dünyada.:KK1:

Konu zorunluluk olunca ben de sevmem.Canım isterse yaparım.Merak ettiğim bir tarifi denemek heyecanlandırır beni.Sırf merak yani.:KK53:

Filiz on gündür yok ortada.Selen de öyle.:KK37:

Bak sen benden çok yaşayacaksın Aslı'cım tabiki yaşa..Allah uzun sağlıklı ömür versin sana .:KK16:
İnan ki bende şimdi yazacaktım nerde bunlar diye.Tatile mi çıktılar yokdsa bi ara face lerine bakmak lazım.

Bak sen benden çok yaşayacaksın Aslı'cım tabiki yaşa..Allah uzun sağlıklı ömür versin sana .:KK16:
İnan ki bende şimdi yazacaktım nerde bunlar diye.Tatile mi çıktılar yokdsa bi ara face lerine bakmak lazım.

Feyste fink atıyorlar abla.:KK19::KK19::KK19:

Bizimkiler akşamları ıvır zıvır yemeyi çok sever.Onun için alınır hep.Yemek beğenmediler hop poğaça,tost,börek.:KK53:Benim sulu yemeğim olacak illa.Yoksa savaş çıkar.:KK53:Ben yemeğin üstüne yiyorum bunları.:KK60:Evet kendin yap ye abla ohh mis.:KK53:

Bizim evde de var o alışkanlık özellikle enişten de :KK1: ama börek çörek değil de meyva tatlı yemeği severiz ailecek .

Vay vayyyy demek savaş çıkar . Anneciğinin yerinde olmak istemezdim.:KK1:
Yapma annem yemek yedin ya daha ne diye yersin üstüne.:KK1:
Yoksa sen de enişten gibi yemeğin üzerine bir şey yediğinde ağzımın pası mı gitsin diyorsun :KK1:

X