Hoşbeş Sayfası

Bizim komşunun kızı vardı Pop Star Alaturka'ya katılmıştı.Şimdi de Kanal D'de başlayacak X-Factor'e seçilmiş.Bakalım bu sefer ne yapacak:)

Nejat iyileş ve yine bize böyle güzel şarkılar söyle lütfen

[video=youtube;0onTL5nShSk]http://www.youtube.com/watch?v=0onTL5nShSk[/video]

[video=youtube;cmm4guwzpGM]http://www.youtube.com/watch?v=cmm4guwzpGM[/video]

Aslıtoşum, ay iyi ki koymuşsun şu Nejat'ın şarkılarını. Şimdi Hancı'yı indirdim. İkisi de çok güzel söylemiş. Zaten Nejat'ın ses tonu çok güzel. Şarkıda da güzel durmuş. Diğer şarkıyı da dinleyim. Başkaca söylediği şarkı var mı böyle? Suzan Kardeşyan'ın daha evvel habire söylediği bir memleket şarkısı vardı. Beğenmemiştim o zaman. Onun da sesi çok güzelmiş. Onu karıştırayım bakayım bie Youtube'da. Bu makyaj Odası Şarkılarını duydum da kadının o beğenmediğim şarkısından dolayı önyargılı davranmışım. Bakayım bakalım nasıl bişeyler.

Yupppiiiiii Hadi bakalım Aslı'cım şimdiden başarı ,bol sanş ve oylar diliyorumm canım.
Ben yine adresi şaşırdım. Yarım saatten fazladır oy vermece yerini arıyorum ve yine bulamıyorum. Bi göstersene hacı Ahan da buralara gire çıka başım döndü.

Son düzenleme:

Hancı'ya ben de bayılıyorum.Başka şarkısı yok maalesef.Keşke olsaydı:)

Ben yine adresi şaşırdım. Yarım saatten fazladır oy vermece yerini arıyorum ve yine bulamıyorum. Bi göstersene hacı Ahan da buralara gire çıka başım döndü.
Eki Görüntüle 947192

Hacım yarışma daha tanıtım aşamasında oylama başlamadı sanırım yada başladı ben bilmiyorum.
Yarışmaya katılan ADINI ŞU AN HATIRLAMADIĞIM bir arkadaş var O'na sorar öğreniriz.

Aslı'cım Nejat şarkıları için çok teşekkürler canım.Şu an onun o güzel gülüşünü hayal ederk dinlemek isterdim ama hiç vaktim yok.
En yakın zamanda inş.

Hepinize hayırlı cumalar .

Yeni gelen arkadaşlara da hoş geldiniz demek istiyorum.

Huuu huuuu Günaydınnn .. Nerelerdesiniz yahuu .

Kış uykusunda mı ?????????? Aloooooooo..

Bir sesss verin.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…