Hoşbeş Sayfası

Bizim balkonu kapattik cok guzel ama soguk oluyor.
Mesaj atmissin sagol aslicim.100 mesaj mi ne istiyor mesaj atmam icin ne yazicsm yahu o kadar :))

Mukaddes ablacığım neredesin?:KK16:Hastaneden gelmedin galiba?

Ben yarın izinliyim.Burayı boş bırakmayın.:KK3:

Burdayım Aslı'cım . Dün hastaneden geç gelince giremedim.
Alınan piopsi temiz çıktı doktor direk kanser değilsin bu sevindirici dedi fekat kist barsak şeklinde bombelenip değişime uğramış .
Onun için cumartesi günü renkli emar çektiricem damardan renkli ilaç vereceklermiş . Doktor emarın sonucuna bakıp ona göre hareket ederiz dedi.
Bakalım Allah'tan hayırlısı.

Demek bu gün izinlisin ohh keyfini çıkar .
Burda da çok güzel kar yağışı var .

Muko abla ya noldu? Bi bos biraktik seni biyopsi miyopsi diyorsun :KK43: ama sukur temiz cikmis sonuc:)) sorun neydi, nerenden uf oldun bakim sen?

Emel nerdesin , bak nejat diyorum kerkenez senin :)) nejat dersem cik kerkenez dersem cikma :) nejat nejat...

Bu arada deprem oldu bugun 6,2 diyorlar ama ben hissetmedim.avm deydim artik kendimi alisverise nasil kaptirdiysam :) muko abla sen hissettin mi saros korfezi diyorlar merkez ussu.

Aslı, demir eksikliğim var, ama senelerdir de kepekli ekmek yiyorduk. 2 aydır beyaz ekmek alıyoruz. demir eksikliğine bağlı tırnak çökmelerim geçti gibi bakalım.

Aslı, 20 dk. ile İntikam'a başladık bakalım. Telefon sahnesi daha gerçekçi olabilirdi. Bana da komik geldi. Ya kadın, ya adam şizofren çıkacak bence.

Dün hastaneden geç gelince giremedim.
Alınan piopsi temiz çıktı doktor direk kanser değilsin bu sevindirici dedi fekat kist barsak şeklinde bombelenip değişime uğramış .
Onun için cumartesi günü renkli emar çektiricem damardan renkli ilaç vereceklermiş . Doktor emarın sonucuna bakıp ona göre hareket ederiz dedi.
Oh, çok şükür. Sen dediğim otu içedur. Takimül-taklavat'ı alırlarsa da alsınlar. Eksikliğinin bir zararı yokmuş nasılsa. Memati eniştem bişey kaybetmez yani, ayıptır sülemesi.
Kerkenezi izleyirum yıvrum. Kerkenezsiz de çıkarım ortaya. O kim. Hıh.

Günaydınlarrrr.:KK16:

çok güzel olur birde kuru biber kavurması yoğurtlı süperdir

Biz de tazesini kızartıp yoğurtlarız.Şimdi kış diye pek alınmıyor ama ne zamandır aklımda.Hormonluysa hormonlu aman napim.:KK19:

Bizim balkonu kapattik cok guzel ama soguk oluyor.
Mesaj atmissin sagol aslicim.100 mesaj mi ne istiyor mesaj atmam icin ne yazicsm yahu o kadar :))

Evet görüntü olarak çok güzel ama dediğin gibi soğuk olur.Ne kadar yansa da ev ısınmıyor ya.

Yaz işte birşeyler,benim gibi kendi kendine konuş.:KK1:Kısa mesajlar yaz farketmez.

Sen depremi hissetmedin demek.Çok geçmiş olsun herkese.

Burdayım Aslı'cım . Dün hastaneden geç gelince giremedim.

Demek bu gün izinlisin ohh keyfini çıkar .
Burda da çok güzel kar yağışı var .

Abla çok geçmiş olsun.Temiz çıkmış şükür.Bombelenmesi de ne demek.:44:İnşallah onda da bir sorun çıkmaz da kurtulursun bu işten.Sen içini ferah tut.:KK16:

Evet keyfini çıkardım bol bol yedim.:KK1:

Aslı, demir eksikliğim var, ama senelerdir de kepekli ekmek yiyorduk. 2 aydır beyaz ekmek alıyoruz. demir eksikliğine bağlı tırnak çökmelerim geçti gibi bakalım.

Aslı, 20 dk. ile İntikam'a başladık bakalım. Telefon sahnesi daha gerçekçi olabilirdi. Bana da komik geldi. Ya kadın, ya adam şizofren çıkacak bence.

Emel kepek ekmek yeseydin ama arada beyaz ekmek de yeseydin keşke.Öyle diyordu uzmanlar.Beyaz ekmeği de çok yeme.Tam buğday ekmeği al yiyebiliyorsan.Öbürü kilo yapıyor.

Dün akşam yirmi dakikaya katlanmaya çalıştım.Yok çok bunalttı beni.Bıktım artık hapishanede eziyet çeken insanları görmekten.Bıkkınlık geldi.Ben öyle gelemem gerilime.Yabancı dizileri bize uyarlıyorlar ama yok bize uymuyor bence.O kedi midir nedir bir de adama yavrum yavrum dedikçe sinir bastı kapat şunu dedim ablama.:KK19:Valla yabancısı oynuyormuş bir kanalda bakmak lazım kim deli kim değil.:KK1:İntikam da dört beş kere oynadı ama seyredemedim halen.Onda da birşey yok bence.Kız intikam alacak olacak bitecek işte.:KK1:

Geçen akşam Kim Beşyüzmilyar İster'de pazarcı bir kadın yarıştı otuzmilyar aldı.Kadını çok takdir ettim bilgisiyle aldı.Gerçi seyirciye güvenseydi altmış milyarı alıp gidecekti.:KK14:Beni sinir etti o akşamki yarışmacılar.Üniversiteli bir kız ineğin yavrusunu bilemedi hem de iki seçeneğe düşmüşken,bir çocuk da jokeri varken çekildi.:KK37:

Son düzenleme:
Muko abla ya noldu? Bi bos biraktik seni biyopsi miyopsi diyorsun :KK43: ama sukur temiz cikmis sonuc:)) sorun neydi, nerenden uf oldun bakim sen?

Emel nerdesin , bak nejat diyorum kerkenez senin :)) nejat dersem cik kerkenez dersem cikma :) nejat nejat...

Yavrum kadın hastalığı kist var diyeyim geçen ay büyüme yapmıştı o nedenle biopsi yapılmıştı şükür temiz çıktı ama şimdide şekli değişip büyüme yapmış bir de yer değiştirip barsaklara yakınlaşmış doktor da şaşırdı sizin barsak sorununuz var mı dedi.Bakalım cumartesi renkli emar çektiricem orda anlaşılacak kesin ne olduğu.

Oh, çok şükür. Sen dediğim otu içedur. Takimül-taklavat'ı alırlarsa da alsınlar. Eksikliğinin bir zararı yokmuş nasılsa. Memati eniştem bişey kaybetmez yani, ayıptır sülemesi.
Kerkenezi izleyirum yıvrum. Kerkenezsiz de çıkarım ortaya. O kim. Hıh.

yok yivrum ot felan içmiycem artık doktora soğan maydanoz suyu içtim ondan şekil değişikliğ olmuş olabilir mi ? o da neymiş hiç duymadım ayrıca hiç bi türlü etkisi olacaına ihtimal bile vermem dedi.Sen emarı çektir gel ona göre hareket edicez dedi.

Haa haa Memati istifinden bişey kaybetmez :)))olan bana olacak , O'na ne ki.:)))

X