Hoşbeş Sayfası

Abla çok geçmiş olsun.Temiz çıkmış şükür.Bombelenmesi de ne demek.:44:İnşallah onda da bir sorun çıkmaz da kurtulursun bu işten.Sen içini ferah tut.

Evet keyfini çıkardım bol bol yedim.

Sağol Aslı'cım.Yavrum nasıl desem yuvarlak bi cisim düşün onun uzayarak üç boğum haline gelmesi gibi .
İnşallah canım . Cumartesi emar hafta içi de sonucu alırım herhalde Allah'tan hayırlısı bakalım.

Hııı ilginç birşey.:44:Olsun abla ya kötü çıkmadı ya onun da bir çaresi vardır.Alır kisti olur biter.Soğan suyunu hiç duymamış mı doktor.Doktorlar alternatif tıbba hep mesafelidirler zaten.Ama gerçek şu ki kistleri küçültüyor soğan suyu.

hayırlısı canım sen üzülme

Mergen biz artık yemeklerimizi hep kedilere,köpeklere veriyoruz.Bir kaba veya poşete koyup,çöpün yakın bir yerine koyuyoruz.Artık ekmeklerimizi de ıslatıp terasa yayıyoruz.Onları da kuşlar anında süpürüyor.

Öyle zaten Aslı'cım çaresi ameliyat diyor doktor.O gün başka doktora da gittim ona da soğan suyundan bahsettim o da hiç duymadığını söyledi.
Ha haa galiba benimkini küçültmek yerine şekil bozukluğuna sebep oldu.:))Neyse bakalım şu emarı çektireyim de Allah ne gösterecek.

Abla belki de kisti erittiği için şekli bozuldu.Biraz daha içsen yok olacaktı.Şaka bir yana abla sen doktoruna kulak ver.Emardan sonra herşey netleşir.Üzülme sakın.

Bugün ince giyinmişim çok üşüyorum yahu.Çok soğuk bugün.:84:

Bir haftadır azimli mücadelem sonucu istediğim zammı aldım.

yeni eve taşınıyorum fikirlere ihtiyacm var salonum siyah beyaz mıtfak mor beyaz yardm kızlar

yeni eve taşınıyorum fikirlere ihtiyacm var salonum siyah beyaz mıtfak mor beyaz yardm kızlar

Merhaba.Ben pek anlamam ama siyah beyaz mobilyaya duvar rengi kırık beyaz olur heralde.Başka renk sırıtır gibi geldi.Mutfak mor beyazsa lila olabilir mi acaba?Biraz da deneyip görmek lazm.Benim ablam yeni evinde kahveli mobilyalarına uçuk pembe perdeler yaptırdı.Perdelere halıyı ve aksesuarları uydurdu gayet güzel oldu.Biz başta uymaz dedik ama her gören bayıldı.Yani olmaz diye birşey yok.Halı,perde ve aksesuarlarla açık renkleri uydurabilirsin.Bak buradan biraz yardım alabilirsin.

Mobilyalarımıza uygun duvar rengini nasıl seçeriz? - UZMANTV

tşk ederm bnmde oturma odam kahve bej ilgnçmiş perde rengi merak ettm ablan bu işlerden anlayan biri mi?

tşk ederm bnmde oturma odam kahve bej ilgnçmiş perde rengi merak ettm ablan bu işlerden anlayan biri mi?

Yok canım hiç anlamaz hatta çok zevksizdir.Ama işte ayda yılda attığı tuttu.Bir şeye taktı mı takar.Yapacağım dedi yaptı.

yemek bölümünde bayanın biri hamur mayalanması ne demek diye sormuş.Çok tuhafıma gidiyor bu kadar basit şeyleri sormaları.

Sevgi abla burası çok soğuk ya gezilmez.Sen İstanbul'daydın dimi.

Son düzenleme:
yemek bölümünde bayanın biri hamur mayalanması ne demek diye sormuş.Çok tuhafıma gidiyor bu kadar basit şeyleri sormaları.

Sevgi abla burası çok soğuk ya gezilmez.Sen İstanbul'daydın dimi.

eevet canım istanbuldayım ama çıkıp gezemiyorumki

Dun aksam Life of Pi- Pi'nin Yasami diye bir filme gittim.tek soyliyebilecegim mutlaka izleyin olur.fragmani izlemek sadece gorsel guzellikleri hakkinda bilgi verir.konusunu okumak o kadar etkilemeyebilir ama izlemek cok baska.
Ustunde dusunulmesi gereken cok noktalar.filmin sonunda dayak ye mis gibi oldum resmen.bir de izledikten sonra eksi sozlukte life of pi yazin ve ozellikle sondan okumaya baslayin.yazilanlari okudukca kafaniz daha da karisiyor ama ufkunuz aciliyor.

Muko abla emar sonucunu da bekliyoruz ama ameliyattan da korkma sakin.pnemli bir sey olmadigini bilmek bile yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…