Hoşbeş Sayfası

Sibel Can'ın bu şarkısından hiçbirşey anlamadım.Açtım sözlerini inceledim yine birşey anlamadım:)Şarkıyı yazanın kafası baya karışıkmış.Saçma sapan birşey baksanıza:)

Seni beni ayırmaya yeterdi bu yaşanmışlar
Beni bana bırakmadın bitmez sandın yanlışlar
Aman yaman bahanesi kapandı aşkın perdesi
Gidenlere sevenlerin son sözüdür alkışlar
Dokunuyor kalbi okunmuyor yoktur yeri dolmayan
Çoktur adı kalmayan, adı kalmayan, adı kalmayan
Sen acı gibi kordun neden tende
Aşk alevleri kalpsiz mi yanmışlar
Git bitir bizi artık bu son perde
Son sözüm sana alkışlar
Hayallere uzak düşüp karanlığa tıkanmışlar
Umutlara yanıp sönüp sevdayı yok saymışlar
Aman yaman bahanesi kapandı aşkın perdesi
Gidenlere sevenlerin son sözüdür alkışlar
Dokunmuyor kalbi okunmuyor
Yoktur yeri dolmayan çoktur adı kalmayan
Adı kalmayan, adı kalmayan
Son sözüm sana alkışlar
Son sözüm sana alkışlar

[video=youtube;oxY5pm7MBnE]http://www.youtube.com/watch?v=oxY5pm7MBnE[/video]

Mukocum ablacim dogumgunun kutlu olsun.kizlar ve memati enisteyle Allah guzel yillar bereketi versin.seni cooook cok opuyorum.

.

Sağ ol Filiz'cim . Amin bir tanem . Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim.
Filiz'im pudingli kekin şekerinde bi değişiklik yapmıyor muşsun yani ne kadar misal 3 bardak şeker koyuyorsan aynen
koyup pudingi de ilave edip karıştırıyor muşsun.Bu nasıl bi anlatım oldu vallah bilemedim.

Aslı'cım senin eklediğin 'helal ettim ' şarkısını dinlerken bu şaerkı gözüme takıldı bi dinleyeyim dedim.
Sonuç seninkiyle aynı.. Hiç bir şey anlamadım

şu an hem iş yapıyorum hem de 'helal ettim'i dinliyorum.
Sözler ve kızın sesi süperrrrrr..

Yemek yarışmasında üçüncü oldum bir oy farkla:)Emel ve Filiz siz bana oy vermediniz dimi.

Son düzenleme:

Abla anlayacak birşey yokki.Oradan almış,başka yere savurmuş sözleri adam.

Helal Ettim'i ben de çok dinliyorum bu ara.Güzel şarkı.

Yemek yarışmasında üçüncü oldum bir oy farkla:)Emel ve Filiz siz bana oy vermediniz dimi.

Yaşasınnnn!! çok sevindim Aslı'cım bir daha kine kesin 1. o zaman..

Sanmıyorum linki buraya eklemiştim mutlaka oy vermişlerdir .Yoksa yoksa...

Filiz'm, Emel'cikim itiraf edin bakiyim..

Yaşasınnnn!! çok sevindim Aslı'cım bir daha kine kesin 1. o zaman..

Sanmıyorum linki buraya eklemiştim mutlaka oy vermişlerdir .Yoksa yoksa...

Filiz'm, Emel'cikim itiraf edin bakiyim..

Yok abla ya birinci olamam.Zaten katılmayacağım galiba yenisine.Yöresel yemekkler yapılacak.Pek tecrübeli değilim o konuda.

Yok vermediler abla.Zaten ben demiştim vermeyin diye:)Bir oyla üçüncü olamasaydım o zaman önemliydi ama şimdi önemli değil.

Ben bugün izinliydim ama gelmek zorunda kaldımNe hayallerim vardı.Güzel bir uyku,güzel bir kahvaltı,sabah programlarının karşısında çay keyfi.Hava da güzel.Çarşıya çıkıp bir güzel de para harcayacaktım.Aslında param cebimde kaldı bu açıdan iyi oldu dimi:)

Muko abla kiyma olmaz olur mu ya yazmayi unutmusum.yoksa zerzevat mi yiyecegiz :)))
Bizde de mevlutlerde verilir.sen bilirsin Bursada var cantik.her yer bilmez.Bursanin yemeklerinden cantik ve pideli kofte.ama her yerde ufak degisikliklerle isim degistiriyor.
Asli ben inanki oy yerini bulamadim.3. olmussun bak bir de katilmasam mi diyordun.sen kesin 1.olacaksin bir dahakine.
Bugun almancadan sinavim vardi 99 aldim :)).Selen sen bilirsin mochten fiilinin cumle icinde cekimli hali vardi.er zamirine gore.mochtet yapmisim.t olmayacakmis.
Sibel Can hic dinlemiyorum cok arabesk soyluyor.Ebru Gundes de senelerdir dinlemezdim o ses turk.de cok tatli geliyor.
Aksamki kizi izlediniz mi uzun sacli?

Günaydın Selen'im nasılsın iyi misin canım.
Bu sabahta hava nasıl kasvetli puslu değil mi insanın içine fenalık veriyor valla.

Hayal kırıklığına üzüldüm ama çarşıya gidemeyişine sevindim Aslı'cım.Öylesine çıktığın da bile dünyanın şeyini alıp geliyorsun.
Dün yürüşten sonra markete uğradım dedim artık bir süre bişey almam . Gel gör ki birazdan dışarıya çıkıcam kesin bir tişört buluz almadan geri dönmem huyum pis çünkü kendimi biliyorum.

Armutlu'da cantik hiç duymadım yoksa varda ben mi bilmiyorum .

Tebrikler yiğrum Allah devamını getirsin.

Hani Ebru Gündeş'in şarkısını söyleyen kız değil mi ?sesi yorumu harikaydı kesin Ebru'yu seçer demiştim ama Gökhan'ı seçti .

Son düzenleme:
Filiz kıymayı ben dedim yahu.Telefondan mı giriyorsun sen.Atlıyorsun mesajları:)

Güzel puan almışsın Almancadan.İngilizce bilen Almancayı da çözer hiç bilmeyenlere göre galiba.Ne zaman bitecek kurs.7-8 ay devam eder dimi.

Arabesk de ne varmış.O kadının çok güzel şarkıları var bir kere.Her şarkısı güzel değil ama çok beğendiklerim vardır.Ekleyeceğim bak sana şimdi:)Ebru Gündeş'in de çok süper şarkıları vardır.Sen de Hadise gibi hep İngilizce söyleyenlere yüz verme.Geçen dönem hep yabancı söyleyenlere dönmüştü kadın.Ebru Gündeş bu yarışmada bana çok rüküş geliyor.Kadında o kadar para var ama kıyafetleri dökülüyor.Nasıl olsa kocayı aldım,çocuğu da doğurdum diyip saldı kendini galiba:)Milleti dinlerkenki bakışları,mimikleri öldürüyor beni.Saçma sapan yani.Makyajı da çok kötü.Bu sene sıktı bu program beni.Hep aynı terane.Uzun saçlı kızı netten dinledim.Çok mu güzeldi ki sesi.Sabah magazinde gösterdi.Adamın biri türkü söylemiş o hoşuma gitti.

Bugünün Saraylısı'nı izlediniz mi?Ben çok beğendim.Tutar o dizi.

Son düzenleme:
Bu şarkıyı arabesk diye dinlemeyip beğenmezsen taş olursun söylim.Bu şarkıyı beğenmeyenin duygularından şüphe ederim.

[video=youtube;cx7WoztEv2I]http://www.youtube.com/watch?v=cx7WoztEv2I[/video]

Abla cantik buymuş.Aslında bu pideler her yerde yapılıyor ama adları değişik oluyor.Bizdeki adı açık pide:)

Bence de iyi oldu abla:)Gerçekten birşey almayacağım diye gidiyorsun elin kolu geri dönüyorsun.Ucuz birşey gördüm mü almadan da olmaz ki:)Sen de benim gibisin desene.

Evet Aslicim telefondan giriyorum.neredeyse hic bilg.acmiyorum artik.bazen atlayabiliyorum dogru diyorsun.
İng. biliyorum ama alm.hic yoktu bende.gerci kolaydi sinav bence de.biraz yakalayamayanlar var sinifta ondan yavasliyoruz bizde..yabanci meraklisi da degilimdir ama
Yok valla arabeske tahammul edemiyorum :))
Kanasini biliyorum cok eski o sarki
ebrunun gokhan tepe sarksi guzeldi.beyaz miydi neydi adi.
Aman birak Allakaskina o uzun sacliyi.uydurup uydurup yutturdu millete ego manyagi.
Nurcennet de gecen sene kovulmustu.
Cantik adi sadece bursada var galiba.cok guzel olur ama.

O telefonlara akıllı diyorlar bir de.Bende bir tane eski model var bozulsa akıllı telefon alarım diyorum ama hiç bozulmaya niyeti yok.İlk gün aldığım gibi gıcır gıcır:)Telefona verilen paraya acıyorum onun için bozulmadan almam.Arabeskin koyusu vardır,hafifi vardır.Ben de çok kötü arabesklere dayanamıyorum ama çok da güzelleri de vardır.Demek sen benim eklediğim hiçbir şarkıyı dinlemedin.Bir dinle de öyle karar ver.İngilizce bilene basit geliyor galiba gözlemlediğim kadarıyla.Uzun saçlı kız çok iyi söyledi diye okudum nette.Tabi anlamıyorlar dilinden güzel söyledi sandılar dimi.Nurcennet'i biraz önce okudum nette izleyecektim unuttum.Bakayım ona da.

Bak bu şarkıyı da severim.

[video=youtube;t85vr8qkvi4]http://www.youtube.com/watch?v=t85vr8qkvi4[/video]

Şu Sözcü Gazetesine de hastayım.Hergün Başbakana ve hükümete çakıyor manteşle.Manşet hep onlar başka kimse yok.Hergün merakla bakıyorum bugün hangi başlığı atmışlar diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…