Hoşbeş Sayfası

Emelim, öylesine bir girdim, bakalım benden sonra birşey yazılmış mı diye. Seni gördüm
Canım benim canım

Kızlar, Filiztoşum, Selenim, Aslıtoşum, Mukaddesim, Bayramınız kutlu olsun. Allah'ın gücüne gitmesin, yine benim öff, püfflü günler başlıyor. Sütyen tak otur. Tövbe tövbe. Neyse, onu takacak meme var. Allah'ın gücüne gitmesin. Emekli oldum, sütyeni ev içinde yaşantımdan çıkardım. Öyle de alıştım iyice. Şimdi sıkıntı veriyor. O yüzden neredeyse markete bile gitmeycem. Giyin, giyin otur, misafir bekle. Allah affetsin.

Cebine atamaz da gittikleri iş sayısınca prim mi alıyorlar acıba ya da şirket para kazansın, kimse işinden olmasın mantığı mıdır nedir. Piyasada kombici kaynıyor. Servisler kazık diye millet piyasadakine yöneliyor. Ne bileyim nedendir.

Selenim, kemik erimesi varsa, vücudunun genelinde nasıl acaba hacım. Bir kemik ölçümü yaptırsan da gerekiyorsa kalsiyum, d-3 takviyesi falan alsan.

Merhaba kızlar Bayramınızı kutlayıp ,acilen tüyüyorum birazdan Armutlu'ya gidiyoruz.
Emel'im, Aslı'cım. Selen'im, Filiz'cikim

Hep birlikte, sevdiklerimizle , sağlık ,huzur dolu nice bayramlarımız olsun canlarım.

Allah'a emanet olun . Görüşmek üzere.

Selam kızlar.Nasılsınız?Bayramınız nasıl geçti?

Benim de üç günlük tatilden sonra işe başlamam hiç iyi olmadı tabi:)Biraz yoğunluk var bugün.Net sözleşmemiz bitmiş netimizi kesmişlerWireles denen zımbırtıya mahkum olduk.O da saniyede neti kesiyor.Bizim işimiz de hep netle.Sinir oldum.Ama suç kimde patronumda.Bu ara kendinden haberi yok.Aramışlar bunu başından sağmış.Ne bilim neti hemen keseceklerini diyor bir de.Tatile denk geldi kötü oldu.

Bugün bir de belediye başkan adayı ziyarete geldi çok lazımmış gibi.Tokalaşırken fotoğrafçı resmimizi çekti.Lütfen silermisiniz dedim.Adam da sil dedi sildirdim resmi.İzin al önce dimi.Basacaklar dergilerine kapak olacağım millete.Hiç gereği yok.Broşür bırakmışlardı bir bakayım dedim.Benim çok istediğim bir vaadi var adamın.Yürüyen merdivenler.Üst geçitlerin merdivenlerini yürüyen merdivenlerden yapacakmış.Bizim ev yokuşta olduğu için ben de geçen gün diyordum.Alt caddeden bizim eve yürüyen merdiven yapsalar diye.Belki onu da yapar.Oyum o zaman kesin o adama.

Emel göğüslerin sarkar valla.Benim de hoşuma gitmiyor evde takmak ama aniden biri gelince kaçacak delik arıyorsun.Ben evde ne teli,ne dolgusu olanlardan takıyorum.Sen de onları dene rahat oluyor:)

Evde olunca tabiki boş durmadım:)Bu aslında tulumba tatlısı ama tırtıllı aparat çok küçük olunca halka ve parmak tatlısı oldu bu:)Yalnız bu tatlıyı sıcakken tüketeceksiniz.Sonrasında çok yumuşuyor.Niye o kadar yumuşadı araştıracağım.Öyle olmaması lazımdı.Biraz zahmetli onu da söyleyeyim.

Tarif burada.Tulumba Tatlısı olan.

http://www.kadinlarkulubu.com/yemek-tarifleri/657483-bayram-tatlilari-3.html

Bu da pizza:)Bunların bana getirisi iki kilo.Bir hafta sporla,şekersiz çayla bir kilo verdim iki kilo aldım.Ne güzel değil mi?

Filiz biz seni Bursa'da biliyorduk Antalya'dan çıktın.Hiç de söylemiyorsun gidiyorum diye.

[video=youtube;F0q6cIbs5f4]http://www.youtube.com/watch?v=F0q6cIbs5f4[/video]

Bu da pizza:)Bunların bana getirisi iki kilo.Bir hafta sporla,şekersiz çayla bir kilo verdim iki kilo aldım.Ne güzel değil mi?

Öyle valla Aslıcım, ben de bir hafta tatlıdan, çikolatadan uzak durdum, ama bayram gelince, gözünün önünde olunca yiyorsun işte

Güzel görünüyor Aslıcım, ellerine sağlık. Valla yemek bölümündeki tatlılara baktım baktım, ama henüz denemeye fırsat bulamadım. Tembelim ben, tembel:26:

Güzel görünüyor Aslıcım, ellerine sağlık. Valla yemek bölümündeki tatlılara baktım baktım, ama henüz denemeye fırsat bulamadım. Tembelim ben, tembel:26:

Bence de tembelsin.Tek sen değil diğerleri de öyle.:111:

Bugün tiyatroya gittim. Kızılırmak adlı harika bir oyun izledim. Devlet tiyatrosu oyunu. ama ben hala alışveriş merkezi içinde tiyatroya gitmeye alışamadım, tuhaf geliyor. Tiyatro AVM içinde olmamalı, sevimsiz geliyor bana.

Asli serbetini soguk tutacaksin boyle seylerde bildigim kadariyla.yani yaptigin sey sicaksa serbet soguk , yaptigin soguksa serbet sicak olacak.belki ondandir.
Antalya isi biraz acele oldu.kardesim izin alamaz diyorduk aldi biz de gidelim bari dedik.zaten dondum bursadayim artik

Selen hiç olmazsa oralarda tiyatrolara yer vermişler.Hiç yoktan iyidir boşver.

Filiz şerbet soğuktu zaten.Gerçi hazırları da ikinci gün yumuşuyor ama bu baya saldı kendini:)

Antalya'ya çok yağmur yağmış galiba.İnşallah değmiştir gittiğine.

Emel sutyenli gunlerin nasil geciyor bakalim ?:)))
Çok şükür bitti. Sütyen bile dayanamadı, baleni kırıldı. Hemi de 2 yerden.

Aslı, evet balensiz almak lazım. Ama benimki gibi haşmetli memelere pek iyi olmuyor.
Ankara'daki üstgeçit yürüyen merdivenleri hiç yürümez. Engelli asansörleri de hep bozuktur. Zaten geceleri alkolikler tuvalet olarak kullanıyor.
Yine döktürmüşsün. Ben bugün rejime başladım 106 kg ile. Kesin kararlıyım. Yoksa benim bu kilo almalarımın sonu gelmeyecek. Dua edin bağa.

Son düzenleme:
Olsun ya evde takarsın.Onların toparlayıcıları var dene bence.

Aaa yürüyen merdiven sizin oralarda var mı?Ben de ilginç fikir diye adamı övmüştüm.Oralarda gördü demekki.Üstleri kapalı mı o merdivenlerin.Yağmurda çalışmaz da o bakımdan:)

Sen iyi kilo almışsınİstersen yaparsın azimli ol.Sağlık için vermelisin.Buradaki zayıflama başlıklarına katıl baya etkili oluyormuş.Ne yediklerini,içtiklerini yazıp birbirlerine destek oluyorlar.Zayıflayanların hikayelerini oku.Ben bir hikayeyle üç kilo vermiştim.Motive oluyorsun gerçekten.Ben de rejime başladım:)Ama benim rejim gündüz iyi gidiyor akşam bozuluyor.Ablam bugün tiramusu yapacaktı.Labnenin günü geçiyormuş bize yedirecek.Yani mecburiyetten yemem lazım.Hep çok imrenmişimdir rejim yapıp sadık kalanlara.Bende mümkün değil bu.

Son düzenleme:
Bugün bir sürü ödeme var yatıramıyorum.Postanedeki kuyruk dışarı taşmış.Dokuz günlük tatilin acı sonucu.Gecikmeye girecek kartlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…