Hoşbeş Sayfası

Bu kadının şarkıları ve sesi çok güzel.Yazık etti kendine.

[video=youtube;TuueXQ3mWDA]http://www.youtube.com/watch?v=TuueXQ3mWDA[/video]

Ben de oyumu vereyim Aslıcım. Başarılar dilerim...
Site benim değil direkt, arkadaşın sitesi, ben sonradan katıldım, birlikte götürmeye çalışıyoruz siteyi. Ama henüz gelir, kazanç yok.

Amanın kızlar, bilgisayarım yine getti getti geldi. Virüs girdi galiba. Neyse halloldu. Artık miyadı doldu da, istediğim gibisini alacak imkan yok şu an.
Şimdi bi sayfaları okuyum bakayım.
Bu kadının şarkıları ve sesi çok güzel.Yazık etti kendine.

[video=youtube;TuueXQ3mWDA]http://www.youtube.com/watch?v=TuueXQ3mWDA[/video]
Ah almaycan. Ah aldı bu kadın.

.

ama anneanne tarafından Arnavut dede tarafından Çerkez oluyorum şekercim.
Valla zati sende Çerkez tipi var. Çerkezler çok hamarat olur. Ondan sendeki bu hamaratlık demekki. Yengem de Çerkez.

Selenim, Allah şifanı versin. Sen diş dedikçe ben çok üzülüyorum. Bu ne ya.

Aslıtoşum, sen ne tatlısı yaptın. Oy vercem. Yine bulamıyom.

Kötü bir haber aldım şimdi.Yanında oniki sene çalıştığım eski patronum lenf kanserine yakalanmış.Tedavi görüyormuş iyi diyor ablası ama çok üzüldüm ya.Yaşı da genç daha
Ankara'ya gelip giden mi? Allah şifalar versin.

Kombici zilli adam geldi. Bana, "siz mi dediniz saat 1'de gelsin diye, ben Cuma'ya gidemedim" dedi. "Bana sordular ne zaman müsaitsiniz diye, 1 gibi dedim. Keşke gitseydiniz. Telefon etseydiniz bana" dedim. Açtı kombinin içini. Biyerlerin vidalarını sıktı. Filtreyi açtı. biraz su akıttı. Filtre temizdi, o yüzden yıkamadı bile. Ondan sonrada 40 lira servis ücreti demez mi. Açtım ağzımı, yumdum gözümü. "Yeni 538 lira verdim pompa değiştirdin. Yanıyor mu diye petekleri kontrol bile etmedin. Kendi hatanı düzelttin. Bir de utanmadan servis ücreti istiyorsun. Güya inançlı insansın, cumayı kaçırdım diye hayıflanıyorsun, bu nasıl iş" dedim. "Buraya not alıyorum, bir daha ki gelişimizde 80 lira ödersiniz dedi. Hemen firmayı arayıp şikayet ettim. Tamam, para talep edemeyecek merak etmeyin dedi firma. Çocuk, ayakkabısını ayağına geçiremeden bir gidişi var. Öfkemden tırstı köpek. O gidince önceki evrakları karıştırdım ki, ben 2 ay önce bu oğlana bakım da yaptırmıştım. Meğer bakım 1 yıl garantili imiş, çıkan sorunlar için para da talep edemezmiş. Notu yeni gördüm. Hay senin inancına dedirtiyor böyleleri. Cumayı kaçırdığını dert ediyor, beni 40 lira kazıklayacak, onu helal görüyor. Bu çocuk pompa değiştirdikten hemen sonra da pompadan ses gelmişti. Yine servisi aramıştım. Başka eleman geldiydi. Meğer pompanın havasını almayı unutmuş takan çocuk. Vidasını gevşetti. havası çıktı. O kadar. O da 40 lira servis ücreti almaya kalktıydı. O da aldıydı ağzının payını. Kombinin kendi servisi deyip güveniyorsun. Adam seni aynı iş için 50 kere kazıklamaya kalkıyor. Öff kendim yazarken yoruldum.

Öff Aslı, aldım hemen. Ellerine sağlık.

Emelim, canım, bilgisayar bozuldu demek yine. Geçmiş olsun.
Kombici çocuğa iyi yapmışsın. Ne fenalar, kendilerini kandırıyorlar aslında. Cuma'ya gidemedim diye üzülüyor, ama 40 lirayı senden alıp cebe atacak. Allah bildiği gibi yapsın.
Sorma Emelim, benim diş işi tam bir yılan hikayesine dönüştü. Kaç doktor gördü dişimi, hepsi kemiğimde fena halde erime olduğu konusunda hemfikir. Ama bundan sonra yapılacaklar konusunda, hepsi farklı şeyler söylüyor. Şaştım kaldım.

Aslicim valla uc gun suruyor bizim camlar.uc oda salon mutfak simdi bir de on ve arka balkonlarda kapandi camla.hepsini bir gunde silsek ertesi gun kolumuz kalkmaz :)) artik annem cam sildirmeye aliyor kadini.aman neyini didikleyecen Muko abla zaten Turk kadininin makus talihi cam sildigin ertesi gun yagmur yagar illaki :))
Muko abla belli zaten iste anneannemlerde Cerkes dedemde.annemin teyzesinin kizi da dolayisiyla anne tarafindan Cerkes ayni yuz hatlarina sahipsiniz.
Emel zaten bu servislerin hepsi boyle.evde elektronik bisey bozulsa babamin ilk lafi "bana servis demeyin gozunuzu seveyim gidip yenisini alalim " olur :)) seninkilerde pek yuzsus cikmis ama.cuma olayina da inanmadim demogoji yapmis.cumaya giden elemanini firma bilmez mi hic.gondermezki zaten bence ise.

Evet Ankara'ya gidip gelen.Adam evlendi hayatı karardı valla

Ne güzel yapmışsın adama:)Aslında sen isim verince oradan görünmesi lazım ne gibi işlemler yapıldığı,garantisi olup olmadığı.Adam kendine mi alıyor paraları acaba?O kadar da yapamaz gibime geliyor ama.Bizim de makinemiz bozulmuştu.Servisten acemi biri gelip sökülmemesi gereken bir parçayı sökmüştü şikayet etmiştim.Şikayet ettiğim bayi müşterim çıkmıştı.Adamı o günden beri görmüyorum:)))

Filiz sizin evin camları çok geniş üç gün sürüyorsa.Katlamalı camla mı kapattınız balkonları.O da iyi güzel de silmesi ayrı dert olur.

Ben de kuaförden randevu aldım pazartesiye.Saçlarıma kat verdireceğim.Buradakiler beceremiyor şehre gideceğim.Eskiden kat derdin yanları ne güzel dururdu.Şimdi saçma sapan bir kesim tutturmuşlar.Saçı at kuyruğu gibi tepede toplayıp jilet gibi şeyle yontuyorlar.Bu gideceğim biraz pahalı ama ablamın saçını çok güzel kesmiş kıyacağım paraya:)Sizin oralarda kesim ne kadar?

Aslıcım, aynen ben de saçıma kat attırmayı düşünüyorum, daha bugün ablama sordum, hangi kuaföre, nereye gideyim diye. Kaç senedir gittiğim kuaförün kesimini en son seferde hiç beğenmemiştim, elinin ayarı kaçmış adamın herhalde.
Aslıcım, burada da saç kesiminde fiyatlar değişiyor, 20-30-40 TL gibi değişik fiyatlar veriyorlar, aynı çevredeki farklı kuaförlerde.

Asli evet biraz genis camlar.on buyuk balkon katlamalilardan arka balkon pimapenli .cam silme derdi var ama balkon temizlemek daha zor inanki.hele kisin bahcenin butun kuru yapraklari firtinada filan balkona doluyordu , yagmur yagdi mi iptal oluyor balkonlar.camasir asmak bile dertti kisin.simdi oyle rahatki.kisin bile balkonda yiyoruz bazen.yazin da topluyoruz camlari.

ben de bazrn bunaliyorum saclarimdan.ne yapsam yakismiyor gibi geliyor.tam kafamda model buluyorum bizimkilere anlatiyorum soyle kestirecegim diye hoop hevesimi kursagima tikiyorlar :)) yok sen o modeli ugrasamazsin yok onu fonlu kullanmak gerek filan diye.ben de hic sevmem sacla ugrasmayi.yika ve cik benimki.uzun da bir de.dumduz temiz is.
bizde de fiyatlar ayni 20 lira yaziyor ama yikayinca fon cekince 40 istiyor.ben mi dedim bi saat fon cek diye.sinir oluyorum.bir de o fone dayanamiyorum ben cok sicak oluyor gurultusu de cabasi.asila asila boynum kopuyor :))

Filizcim, kuaförlerle benim de aram iyi değil. Fönü, saçımla uğraşmayı ben de hiç sevmiyorum. O nedenle uğraştıracak modelleri kestirmiyorum hiç. En fazla kat attırıyorum, o kadar.

Sizin oralarda fön çokmuş yahu.Burada genelde 15 lira.Bu gideceğim 25 lira.Sesimi çıkarmayayım o zaman ben:)İnsan sıkılıyor aynı modelden.Pişman da olsam kestireceğim.Genelde de pişman olurum ama:)Şuna sinir oluyorum.Saçı kesip kurutma işlemine geliyor sıra.Fön istermisin diye soruyorlar.Yok öyle yolla bir de.Ondan da ayrı para alıyorlar ya.Ben de şekil ver diyorum.Aynı işlem işte.Bak bununla da ilgili bir anım var.Kız saçıma dip boya yaptı.Tutturamadı dip boyayı.Ertesi gün yine gittim tekrar yaptı.Yıkadı saçımı şekil vereyim mi diye soruyor.Ver dedim basitçe.Bir yere mi gideceksin diye sormaz mı?Hiçbirşey demedim ama sabahı zor ettim.Patronunun telefonunu bulup ağzıma geleni söyledim.Zaten suratsız elemanların var bir hoşgeldin demezlerden girdim,burnunuz büyüdüden çıktım.Özür diledi ama nafile.Benim gibi müşteriyi kaybettiler.Hem suçlu hem güçlü laf söylüyor bana.Esas ben haklıydım orada.Saçımı tutturamamış zoruna gitti aynı işlemi yapmak kuaför bozuntusunun.Ama ben altta kalırmıyım hiç.

Katlamalı camlar güzel oluyor gerçekten.Çok pahalı ama.

Ben genelde saçımı düzleştirirdim.Son iki aydır kurutup bırakıyorum.Rahatlık varmış valla.Benimki de çok düz olduğu için fönlü gibi duruyor.Maşa aldım tek başıma kullanamıyorum.Aslında maşalı çok seviyorum.

Kızlar şimdiden Kurban Bayramınızı kutlarım.Üç gün izinliyim.Bayram gelince bana kasvet geldi yine.Eski patronumun ailesine gideceğim.Hüzünlü bir ortam olacağı için gerginim.İnşallah güzel geçer de rahata ererim..Bayramınız güzel ve neşeli geçsin.Gezin tozun güzel havaların tadını çıkarın.Öpüldünüz.:119::119::119:

Aslıcım, senin de bayramın mübarek olsun canım. Sen de güzelce dinlen ve gez. Daha nice bayramlara ulaşırız inşallah hep birlikte sağlıkla, huzurla.

Son düzenleme:
Hepimizin bayrami simdiden kutlu olsun.daha nice bayramlarda birlikte olalim.
Muko ablacim,Emeltosum,Selenim,Aslicim iyi bayramlar...
gidip carsilari bir daha dolasayim bakalim.alacagim bisey yok ama kalabalik bir tek arefe gunu hosuma gidiyor.eskidenmis o bayramlik almalar filan.bir sene elbiseme uygun corap almak icin ne dolastirdiydim annemi hey gidi gunler be :)))

Filizcim senin de bayramın kutlu olsun. Hepimizin bayramı kutlu olsun.
Nice bayramlar geçiririz inşallah hep birlikte sağlıkla. Birbirimizin güzel haberlerini alırız, birbirimiz için seviniriz inşallah.
Kızlar hepinizi seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…