Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

evet canım sende vermişsin bakıyorumda =)kaydirigubbakcemile5

Canım 1 kilo vermişim ama diyete tam uyamıyorum yine de hiç ekmek yemiyorum sabahları aynen uyuyorum ve artık ekmeksiz doyar oldum sabahlarıalkisalkisalkis

Arkadaslar,dün ilk günümdü.Hic acikmadim ama icim disim da meyve suyu oldu yaa.Ama demin dayanamadim tartildim daha bisey icmedim.600 gram vermsim hemen bir günde.Süper yaaa.Vallahi aslinda süpheliydim,hani meyve suyunu sadece bir gün icip diger günlere gecsem diyordum ama yilmak yok devam.Normalde listelere hic sadik kalamam ama bunu yapmak icin kendimi zorluycam.Sonuclari hep yazarim.Ben dayanamam,yarinda tartilicam.Ama varya,göbegim öyle bir indiki dünden bu yana.Kücücük oldu.

Arkadaşlar bugün bu diyete başladım.
Meyve sularını hazır mı alıp içiyorsunz yoksa kendiniz yaptığınız mı.
Annemin kendi yaptıgı eyve suları var onlardan içsem bir şey olmaz değğil mi??

Hülya evde sıkılmış çok dAha iyi oluyor katkısız çünküü ben bi haftadır yapıyorum bu gün son günüm vee 72 kiloo oldummm::):)

yaaa qSD senin kilonu bende bi gün görebilecek miyimm acabaa tartıdaa çok istiyorum yaaaaaaaaa 60 olmakk şimdilik 63 olsamda yeterdeeee

Hülya evde sıkılmış çok dAha iyi oluyor katkısız çünküü ben bi haftadır yapıyorum bu gün son günüm vee 72 kiloo oldummm::):)

Teşekkür ederim canım.
Bende 70 kiloyum 60lara düşmek istiyorum artık ya 7 den nefret ettimbenneyaptımki:1no2:
Evde sıktığım portakal suyunu falan içerim.
Ama şimdi hazır içsem iyi olacak.
Cappy ve Tamekin meyve sularını aldım. Havuç suyu içeceğim ikindiye doğru inşallah veririm şu kiloları vermezsem çok üzülücem 2 günü me.
Babamda bugün gelmiş dondurma almış sinir oldum senağlamakötükedihüso

yaaa qSD senin kilonu bende bi gün görebilecek miyimm acabaa tartıdaa çok istiyorum yaaaaaaaaa 60 olmakk şimdilik 63 olsamda yeterdeeee

Canım boyun kaç ki senin?
Olursun tabi azim ettikten istedikten sonra...
Ahh bende bir 50 olabilsem
:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Canım hazır meyve suyu tüketme mümkünse hepsinde şeker katkısız yazanlarda bile bisürü katkı maddesi var faydasını göremezsin o zaman diyetin
Birde havuç suyu içme havuç ve ananas,muz bu diyetin yasaklarından..
Bu arada aramıza hoşgeldin
hihoyyyt

Çok teşekkür ederim canım uyardığın için.
Bende portakal suyu sıkıp onu içerim artık napim:)
:icecream:

Afiet olsun canım önemli diil.
ılk günün dimi senin?

Öyle olur merak etme vücut 2.gün alışıyor
Ben de yrn ve pazar 2 günlük bi diyet yapıcam günlük kalorisi 700'müşkaydirigubbakcemile2

ınşallah canım ya
Annemde sevdiğim yemekler yaptı zor dayandım.
Ne yapıcağımı bilemedim(
Sanada kolay gelsin canım.

Sağol teşekkür ederim hülya..
Kilo vermek istiyorsan evde ne pişerse pişsin,abur cubur ne olursa olsun kendini engelle ve kilo verip fıstık gibi olacağın günleri düşün aynaya bak ve hayal et,asla hedefini unutma..
Ayrıca o güzel yemekleri zaten çok yediğimiz için böyle oluyoruz hep.Ben mesela diyet halinde olmasam çok abartıyordum ama midem küçüldü artık 1 tabak yerine yarım tabak yiyorum salata,yoğurt ile doyuruyorum kendimi..
Unutma bugün yiyeceğimiz birkaç fazla şey yarın bize kocaman bir kalça yada göbiş olarak geri dönecek sonra günlerimizi saatlerimizi diyete,spora harcayarak eziyet çekiyoruz boşuna dimi ama?
hihoyyyt

Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet tekrarlı olarak uygulanmamalıdır. "Uygulanan diyet programı arasında" ve yalnızca 2 gün boyunca yapılabilir. Sık uygulanmamalıdır, tekrarlanması halinde metabolizma hızı azalacak ve kilo verme duracaktır.

Hedef kilo : 2 günde ortalama 2-3 kilo.
Hedef kalori : 700 Kcal

Günlük Menüler

1.Gün

Sabah: Meyve veya meyve suyu

Öğle: 1 porsiyon sebze yemeği, 1 kase salata, 1 kase yoğurt

İkindi: 1 meyve

Akşam: 1 porsiyon et yemeği, salata, 1 ince dilim ekmek

Gece: 1 meyve

2.Gün

Sabah: Meyve veya meyve suyu

Öğle: 1 porsiyon sebze yemeği, 1 kase salata, 1 kase yoğurt

İkindi: 1 meyve

Akşam: 1 porsiyon et yemeği, salata, 1 ince dilim ekmek

Gece: 1 meyve

Bu diyet bana sağlıklı geldi.Haftasonu denicem uzun süreli diyetleri bitiremiyorum beni çok sıkıyor..
Bunda hem meyve hem et hemde süt ürünleri var,ekmek de var dengeli geldi umarım işe yarar sizi haberdar ederim canlar
hihoyyyt:icecream:

Çok teşekkürler canım ya
motive olmak iyi geliyor. Kalçam pek yok iyi ama sadece gbek var işte(
Diyete başlayıp 2 gün aç kalıp sonucu iyi göremezsem çok üzülürüm ama
Spor yapamıyorum pek diyet sadece inşallah yinede veririm.:bbo:
Annemde böyle diyet olmaz deyip arkamda önümde ıspanak ve tavuk ye diye geziyo:))
Sen kaç kilosun canım?

Canım boyun kaç ki senin?
Olursun tabi azim ettikten istedikten sonra...
Ahh bende bir 50 olabilsem
:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

cnm benim boyum 170 senin? inş olacağımm yaa çok istiyorummm destek destek destekk:) yarın yinee meyve suyuu günümm:):içelim: ,içelim güzelleşelimmm

hülya arkadasım bence 2 günün sonunda tartılma bi haftayı tammala öyle tartıl çünkü moral bozuluyor bir düşme görmezsen ama veriyorsun 1 hafta içinde devam et bide egzersiz çok önemlii bi saat bile olsa birşeyler yapmaya çalış hızlandığını göreceksinn

Canım çay-kahve-bitki çayı serbest şekersiz olmak kaydıyla
Ben tatlandırıcı kullanıyorum şekeri hayatımdan çıkardım(arasıra kahveyle yediğim çikolata parçaları hariç) türk kahvemi bile tatlandırıcıyla yapıyorum gayet güzel oluyor..
hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…