Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

bayzz ve gsd çok teşekkür ederim.
Yardımlarınız için çok sağol.
Ben gidip şekersiz bir çay içeyim o zaman:))
Bugün dışarı çıktım asansör yerine merdiven kullandım.
Spor yapmayada çalışacağım.

Canım bencede bayyz haklı egzersiz önemli çık dışarı yürü hiçbir şey yapamıyorsan önemli çünkü..Birde diyet bitmeden tartılma
Benim boyum kısa 1.57 olmam gereken 48 aslında ama 50'ye insem yeter benim için
Bayyz sen ikinci kez mi başladın diyete?
:uhm:

evet cnm ben 2 . kez başladım ama dün bi gün ara verdim bu gün ilk meyve suyu günümm

Merhaba arkadaşlar bugün 4. günüm ve dayanamayıp tartıldım 70 kilodan 68 kiloya düşmüşüm.
2.günümde annem ağzıma yemek tıktığı halde!
bazen 67 oluyorum çok sevindim ama inşallah dahada inerim hedefim 64 65gibi

arkadaşlar mrb ben geldim yine =)))
bi kaç gündür tam anlamıyla yapamasamda bugün tartıldım 71 kiloyum =)) vücudumda büyük bi incelme var ama kollarımda ve bacaklarımda hala güzel bi incelme olmadı napsam şaşırdım kaldım =(((yürüyüs yapıorum ama bacaklarım hala kalın bana göre napmalıyım sizce =(((

Ben yapmıyorum diyet falan şu sıralar bugün regl oldum kilo versem de şişliğim çok hiçbirşey fark etmiyor biter bitmez başlıycam başka bir diyete inşallah..
Sen naptın?Kaç kilo verdin toplamda

toplam 12 günde 6 kilo verdim şimdi de lahana çorbası diyetine başladım =)))bakalım kaç kilo vercem ama yakın benimde şişlik başladı ama vazgeçmicem insallah dewam edicem...

sende bitir öle başla canım diyete motivasyon çok önemli biliosun kendine güvenmeye dewam et kaydirigubbakcemile5

Maşaallah canım çok iyi vermişsin lahana diyeti en zoru bence çorbanın tadı iğrenç çünkü:1shok:
Hedefine kaç kilo kaldı?Birde 12 gün mü yaptın 2 haftaya tamamlamadın mı?

Maşaallah canım çok iyi vermişsin lahana diyeti en zoru bence çorbanın tadı iğrenç çünkü:1shok:
Hedefine kaç kilo kaldı?Birde 12 gün mü yaptın 2 haftaya tamamlamadın mı?

yok canım 9 gün yaptım hollywood diyetini 2 hataya tamamlamadım...çorbanın tadıda o kadar iğrenç gelmedi bana bakalım bununla kaç kilom gidicek =)))
hedefime 9 kilo kaldı cnm 40 günüm var insallah verebilirim =)

Verirsin canım bu azimle merak etme:)) Kolay gelsin sana şimdidenhihoyyyt9.günden sonra hemen lahanaya mı başladın?Birde spor yaptınmı ayrıca

Geçen hafta doğru düzgün yapamadım bugün yine başladım diyete.
ınşallah bu sefer becerebilirim of yaz geldi ve ben hala kiloluyum.
Şuan portakal suyu iiçiyorum. ilk günüm hadi hayırlısı :))

arkadaşlarr umutsuz mutsuzz ve çok üzgün olarak tekrar geldimm bu gün yine 75 kiloyum ve bu kez dahada kararlı olarak yarın başlıyorum iki hafta ara vermeden bu diyeti yapacağım sonra iki gün pirinç lapası yiyeceğim ve 10 günde lahana çorbası içeceğimm ve düğünde fitt olacağım 7 haziranda düğün varda:):)

mrb hrks:) du ınternette dolasırken bırden yorumlarınız dıkkatımı cektı v cok hosuma gıttı bırbırınız destek olmanız:) cok gusl bısı v bende cok ımrendım bendee geldımmm aranızaaaa:) bende bugun basladımmm dıyete bakalım nasıl olcakk gelısmelerı yazrım bnde 64 kıloyum boyum 173 55 kılo olmak ıstıormm:)

canım hoşgeldin =))) birbirimize destek oldukca bu kilolar inan daha çabuk gidiyo =)) bende yarın başlıorum tekrar bir ay bıkmadan yapıcam ben bu diyetle 12 günde 6 kilo verdim kesinlikle zayıflatıo =))

hepine basarılar diliyorum =))

yaradı yaramasınada 4 ünde 2 kilo verdim ama yüzüm sivilcelerle doldu=((( bende bıraktım yüzüm berbat inan ki =((

tühh yaa çok üzüldüm inşallah bende olmaz öyle birşey çünkü çaresizimm

anlıyorum canım...sende benim gibi haziranda düğün var ona hazırlanıosun dimi =)) insallah başarırsın canım sıkma canını takma kafanı inan o zmn daha rahat gidio kilolar a.s.
bu arada bi arkadaşımla zumba yapmaya başladık faydalı olucağına inanıorum sende boş durma tam gaz devam=)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…