Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

merhabalar arkadaşlar! Ben cok uzun zamandır KK'nü takip ediyorum fakat yazılarımla su ana kadar aranızda bulunamadım. Eger benide kabul ederseniz mutlu olurum :) Ben hollywood rejimini yapıyorum ve inanın bana harika bir sey. ıs hayatından sonra aldıgım kilolarımı birer birer bu diyetle veriyorum ve cook mutluyum. Bugun diyetimin 7. günündeyim fakat dün dayanamayıp tarıldım ve gözlerime inanamadım yaklasık 4 kilo vermisim 6. günümde olmama ragmen. Bu diyet super bi sey hem ac kalmıyosunuz (ilk 2 gün hariç fakat sonradan alısıyorsunuz) hemde gayet insanı dinçlestiren bir yöntem. Tabi spor yapmayıda unutmayın sakın. Herkese saglıklı zayıflamalar diliyorum...

cnm mükemmel yaaa =) çok sevindm snn adına..ayy bn de mi başlasam napsam? ama meyve suyu içmekten fenalık geliyo denemiştim bi aralar :S neyse katlancaz mecburen başlarsak.sen kaç kiloydun cnm peki?bn 76yım da.

Merhabalar Arkadaslar Araniza Yeni Katildim ve Bende Hollywood Diyetine Baslamak istiyorum... Bana Bunu Tavsiye eden biri Cikarmi?? okudugum kadariyla bebeto 18kilomu vermis hollywood diyetiyle yada yanlismi anlamisim??? Yardimci olurmusunuz

karaalnci arkadasım doğru anlamışsın bir buçuk ay yoğun sporla destekleyerek vermiş bebeto herkesin bünyesinde seğişik olur ama yapıpta memnun kalmayan yok ben tavsiye ediyorum şahsım adına:dance:

cnm mükemmel yaaa =) çok sevindm snn adına..ayy bn de mi başlasam napsam? ama meyve suyu içmekten fenalık geliyo denemiştim bi aralar :S neyse katlancaz mecburen başlarsak.sen kaç kiloydun cnm peki?bn 76yım da.

canım bende 78 dim simdi 73-74 arası gidip gelio :)))) kesinlikle basla diorumm super bi sey herkesede tavsiye edioyorum fakat spor yapmayı ihmal etmeyin benim 1 haftam dün bitti simdi bugun baslıcaktım bugun fakat 1 günlük ara verdim biraz bi seyler yedim ama tabi yine abartmadan yarın tekrar yine meyva suyuna baslıorumm :))))

kilo verdikten sonra tekrar alınıomu ben onu merak ediyorum 1200 kalorilik diyetten yapmıştım insülin ilacıyla 10 kilo verdim şimdi durduramıyorum kendimi sürekli yiyorum ama kesin yarın başlıcam bu gün sebzeyle doldurdum dolabıcokacimcoook

snn adına çok sevindm ve inanamazsın acayip heves geldi snn msjını okuyunca =) en kısa zmanda başlıcam.hatta cmts başlıyaym dha ii olcak.cmtsye kdar da bşka bşy uygulucam inş :) ohh hafif yiyorum hafif hissediyorum.. hafifim,hafifsin,hafif =) =)

arkadaşlar ben geçen yaz bu diyeti uyguladım 2 haftada 8.5kg vermiştim tabi hergün 1 yada yarım saat yürüyüş yapmıştım.yalnız ben hızlı kilo verip aynı hızla alanlardanım ama hiç bu kadar hızlı kilo vermemiştim.ayrıca hemen geride almadım 9ayda 5kg geri aldım malesefo yüzden bende başlıycam sağlık sorununuz yoksa tavsiye ederim....

overandover naptın bence hemen basla hiç vakit kaybetme sonuclarına inanamayacaksın ben simdi 2. haftamdayım daha tartılmadım ama meraktan oluorum :)))) Gülaygül bende senin gibi herkese tavsiye ediorum bu diyeti :) insallah yaza incecik girecegiz kızlar

baştan sona okudum.herkes vermiş anlaşılan.harikasınız ne diim.bende başlamak istiyorum kendimi hazırlıyorum.inşallah başarırım .süpersiniz.

ya öğlenleri salata yerine ne yiyebilirim ki? bn sdc salata yiyebileceğimi sanmıorum kızlar ya içim almıo da pek :S

kızlar bende başladım bu diete birşey sormak istiyorum hazır meyva suyumu içiyorsunuz hani şeker ilavesizlerden yada sizmi yapıp içiyosunuz onu bilemedim. benim katı meyva sıkacağım yok bu şeker ilavesizlerden içsem olmaz mı acaba

cnm ben yaparken hazır şeker ilavesizinden içtim elbette sıkılmışı daha iyi ama malesef yapacak vakit bulamayınca olmuo =(

ben bu diyeti tam 8 gün uyguladım 5 kilo verdim 77 kilo başladım şuan 69 kiloyum..1 haftadır durduğum için normale döndüm yedim ama abartmadan..yarın tekrar başlıcam benim için mükemmel bi diyet çünkü öncesinde sonrasında tahlil yaptırdım inanılmaz bi sonuç aldım kesinlikle tavsiye ediyorum=))

begümcüm istersen birbirimizden destek alalım ne dersin =)

cevabın için teşekkür ederim gerçekten desteğe çok ihtiyacım var artık herkes nekadar çok kilo aldığımı söyleyip duruyor depresyona girdim resmen (( peki bu diyet bittikten sonra normal yeme düzenine geçince ( abartmadan tabi ) verilen kilolar geri alınıyor mu acaba. şimdiye kadar yaptıklarımda hep 2 kilo verdiysem 3 kilo olarak geri aldım buda gerçekten çok kötü oluyor.

yok cnm aksine, normale döndüğüm halde kilo veriorum =)) birbirimize destek vericez ve bu kilolardan kurtulucaz...sana öle söleyenler 10 gün sonra gördüklerinde kilo verdiğini ve inceldiğini sölicekler emin olabilirsin tercübeyle sabittir =) cnm şuan kaç kilosun hedefin nedir?

ben şu an sanırım 63 oldum korkumdan tartılamıyorum artık benim maksimum 56 kilo olmam lazım aslında boyumda kısa değil ama etliyim sanırım çok daha fazla gösteriyorum ( 7 kilo vermek istiyorum. buarada bugün başladım meyvasuyu içiyorum ama nasıl dayanılcak bilmem akşamda eşim gelince bir dolu söylenicek bana vazgeçmemeliyimmmmm

ewet cnm vazgeçmicez =)) 7 kilo bianda geçip gitcek yeter ki sen inan ben inanarak zayıflıyorum desem inan =)) kolay gelsin cnm ilk 2 gün çok deniyordu ama bende etkili olmadı sanırım beynimi çok hazırladım ondan kolay oldu hiç açlık çekmedim =)) ben kahvaltı yapınca yarına sarktı =((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…