Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Bende yeni bir bitkisel gıda takviyesi aldım ama umarım işe yarar.
Dün diyetimi bozduğumdan bugün 1 saat fazladan spor yapıcam ceza verdim kendime
kaydirigubbakcemile

canım benim o kadarda kendine yüklenme az ama dewamlı olanı herzaman iyidir =))
ayrıca ben aralarda yapılan ufak atıştırmalarında kilo aldırıcağını yada kilo kaybetmene engel olacağını zannetmiorum..işin sırrı ne biliomusunuz kızlar tamamen inanç =))yani yediğiniz ufacık bi elma,bi kase yoğurt ne bilim dayanamayıp evde pişmiş o lezzetli yemeklerden biraz yiyerek kilo alınmaz en azından ben buna inanıorum =))

sadece kendinize güvenin ve bunu basarıcağınıza inanın hepsi bu =)))kaydirigubbakcemile5

canım benim o kadarda kendine yüklenme az ama dewamlı olanı herzaman iyidir =))
ayrıca ben aralarda yapılan ufak atıştırmalarında kilo aldırıcağını yada kilo kaybetmene engel olacağını zannetmiorum..işin sırrı ne biliomusunuz kızlar tamamen inanç =))yani yediğiniz ufacık bi elma,bi kase yoğurt ne bilim dayanamayıp evde pişmiş o lezzetli yemeklerden biraz yiyerek kilo alınmaz en azından ben buna inanıorum =))

sadece kendinize güvenin ve bunu basarıcağınıza inanın hepsi bu =)))kaydirigubbakcemile5

Haklısın canım zaten sağlıklı beslenmeyi yaşam tarzı haline getirip sporumuzu da yaparsak iş bitmiş demektir:lepi:

arkadaşlarr bu gün 5. gün ve tartıldımm:)73 olmuşumm oley oleyy hihoyyyt bide o kadar çok uymadım yani kaçamak değilde yerine başka bişi yemek gibi şeyler yaptım bakalım 2 günde bi kilo daha verebilecek miyim öyle olursa süperr olur:)

harikasın bayyz alkisalkisalkis çok sevindim biz böle gidersek kalmaz kilo falan hihoyyyt

ne yaptın peki değişik şeyler derken ?

harikasın bayyz alkisalkisalkis çok sevindim biz böle gidersek kalmaz kilo falan hihoyyyt

ne yaptın peki değişik şeyler derken ?

evett yaa inşallah:Saruboceq: mesela akşamları brokoli yemedimde limonlu lahana salatası yedim çok severimde yada öğlen mesela salata yemedimde bi tane meyve yedim ama her gün bi öğünü değiştridim yani:) o kadar abartmadım bakalım inşallahh olur yaaa

Tebrik ederim bayyz,2 kilo bile gitmiş olsa haftada yine razıyım ben:içelim:
Ayy darısı bizlerin başına
Gitsin kilolar :):):)
alkisalkisalkis

arkadaslar ben bu diyeti 2 hafta yaptım 5 kilo verdim,ilk hafta 4 ikinci hafta 1 kilo verdim ve 1 ay oldu bayagıda yiyorum ,ama akşm 5 den sonra yemiyorum,hiç kilo almadım,etraftan hemen alırsın diyorlardı,sizde sakın dikkate almayın çevrenizdekileri tam gaz devam edin,kolay gelsin:eek:

Hollywood Diyeti

Yağın vücuttan doğru bir şekilde atılmamasının suçlusu yemekteki fazla şeker. Bunu keşfeden Amerikalı bilim adamları mükemmel bir çözüm geliştirdiler. Hollywood diyeti olarak da adlandırılabilecek bu beslenme şekline “Sugar Busters” adını verdiler. Bu inanılmaz diyette kalori saymak yerine gerçek karbonhidratlar hiç düşünmeden alınabiliyor ve rahatlıkla kilo verilebiliyor.

Kate Winslet, Gillian Anderson, Christian Slater, Rachel Hunter ve Jeanne Tripplehorn bu diyet sayesinde istedikleri forma kavuştular. “Sugar Busters”ın prensibi oldukça basit: Yapmanız gereken tek şey, şekeri hayatınızdan çıkarmak. Bununla o bildiğimiz şekerden söz edilmiyor tabii. Vücut karbonhidratları eritirken kendi glikozunu üretebiliyor. Eğer karbonhidratlı yiyecekleri bolca alırsanız kan şekeriniz yükseliyor.

Kan şekerinin yükselmesi sırasında vücut insülin üretiyor. Bu hormon glikozları ihtiyaç duyulan yerlere gönderiyor. Oralarda enerjiye dönüşüyor ya da enerji üretilmediğinde glikoz fazla ise yağ olarak depolanıyor. Kan şekeri ne kadar yükselirse, o kadar insülin üretilmiş oluyor ve bir o kadar da karbonhidratlar yağa dönüşüyor.

Uzmanlar 3 ana ve 1 ara öğün öneriyorlar. Sadece bir tabak yemelisiniz. Saat 20:00’den itibaren kesinlikle bir şey yemeyin. Tatlı yiyeceklere ani bir istek hissederseniz de bir küçük çikolata parçası yiyebilirsiniz.

Serbest
· Tüm balık ve et çeşitleri
· Sebze: Patlıcan, karnıbahar, enginar, fasülye, brokoli, bezelye, salatalık, lahana, marul, yeşil biber, mantar, maydanoz, kuşkonmaz, ıspanak, tatlı patates, domates, soğan
· Meyve: Elma, şeftali, avokado, çilek, armut, greyfurt, tatlı karpuz, kiraz, kiwi, limon, mandalina, mango, kavun, portakal, üzüm
· Süt Ürünleri: Yağ, yumurta, yoğurt, peynir, süt, krema
· Doğal tahıllar
· Fındık
· Zeytinyağı
· Çikolata (%60 ya da daha fazla kakao içeren)
· Meyvesuları
· Kahve, çay

Yasak
· Sebze: Patates, pirinç, havuç
· Meyve: Muz, ananas
· ışlenmiş şeker
· ışlenmiş tüm beyaz un ürünleri, kek, bisküvi, beyaz ekmek, makarna
· Çikolata (%60 ya da daha az kakao içeren)
· Bira
· Tatlı limonata, kola
· Cornflakes
· Popcorn
· Bal
· Dondurma

Yaa internette böyle yazan çok site var bir diyet listesi yazmamışlar
Çikolata bile yiyebilirsiniz diyor azıcık canınız isterse
Yada süt yoğurt vs serbest yazıyor 1 ara öğün 3 ana öğün olsun diyor...
Süt fln içiyormusunuz gece yada ara öğün koyuyor musunuz kızlar?
Ben akşam öğünümde değişiklik yaptım eti yedim ama brokoli yerine yoğurtlu kereviz salatası ve pırasa yemeğinden çok az yedim birde bir kase çorba içtim patlıycam
:1shok:
kaydirigubbakcemile2:CüvCüv:kaydirigubbakcemile2

canım ben tam olarak diyeti uygulamaya çalışıorum ama çok acıkırsam bi kaç kaşık yoğurt yiyorum bende daha önce bunları okuduğum için bi sorun yaratmıcanı düşündüm =))ayrıca şu mantarlı omlet varya ben hiç sevmedim iğrençti benim için öle tuzsuz falan çekilmio öğğğ =)))yani akşam yemeği yemedim onun yerine bir kase yoğurt yedim =)) bu arada kızlar bugün bi kaç arkadaşla buluştum gözlerine inanamadılar gerçekten vücudumda müthiş bi incelme oldu çok mutluyum darısı sizlerin başına =))

ama ben biraz fazla yoruyorum kendimi sanırım çünkü bacaklarım acayip ağrıo =))) ama yılmak bırakmak yok tam gaz dewam =)) hadi kızlar sizde istediğimiz hedefe düşmeden(sağlık sorunları hariç)bırakmak yok zafer bizimdir :hooray:

bide son bişey sorcam egzersizlerinizi nasıl yapıosunuz takip ettiğiniz bişi varmı??

Ne güzel canım etrafındakiler de fark etmiş,insana ne güzel moral olur şimdi o..hihoyyyt
Mantarı ayrı haşlayıp yara ızgara yapıp yanına da 2 yumurta kır sende ayrı ayrı ye..ama ekmeksiz de omlet yenmez ki..:bbo:
Ben hergün en az 1-1.5 saatimi spora ayırıyorum parkurda yada yolda yürüyüp parkurdaki aletlere biniyorum.Çıkmadan da karnıma basenlerime nivea krem sürüyorum.ama daha regl olamadım hala şişim bu yüzden tartılmaya korkuyorum birde diyete harfiyen uyamıyorum sanırım başka diyet yapmam gerekecek yada daha çok spor..kaydirigubbakcemile2
Birde bugün bitkisel bi hapa başladım besin takviyesi tarzında.

canım bak tae-bo die bi spor var tüm vücudunu çalıştırıo netten araştır bulursun video tarzında..

kesinlikle harika bi spor ama çok yorucu bi bak bakalım yapabilicekmisin..eğer yapabilirsen çok kısa sürede vücudunu şekle sokabiliyosun bende onu yapıyorum =))sabah akşam yürüyo öğleden sonrada bu sporu yapıyorum ayrıca kondüsyon bisiklet kullanıyorum 20-25 dk sonrasında duş süper oluyo ilk bi kaç gün kendini yorgun hissediyosun ama bırakmadan dewam edersen muhtesem sonuçlar alıyosun tavsiye ederim =)))

Tamam canım bakıyorum hemen..Kaç dakika yapılıyor bu spor?

Bende niveanın cdsini indirdim diyetisyen önermişti ama evde yapamıyorum sporu
Hemen kaytarıyorum
:emir_bebek:

Selam arkadaslar.Burada okuduklarimdam gaza gelerek bende bugün bu
diyete basladim.Benim 7 kilo vermem lazim.Eski zayif halime dönmek istiyorum.
Yasim 30 u gecince azim falanda kalmadi.Insallah buradan sizlerle azmim yerine gelir.Aslinda bu iki gün beni korkutuyor.Sadece meyve suyu icerek,hic bir sey yemeden nasil gün gececek bakalim artik.Spora da basladim.Evde step tahtam var.onunla step yapiyorum,terletme kemerini takarak.hihoyyyt
Bilirsiniz 7 kilo bir beden demek.Bu yüzden maalesef kiyafetlerime sigamiyorum:eek:
1,5 yildir.Hepsi dolap bekliyor.Veee 2 ay sonra Türkiye'ye geliyorum.Eski
formuma girmem lazim.Insallah basaririm.
Sizede basarilar.:eek:

hoşgeldin azeri kızı =)) emin burdan çok büyük destek alıyosun ve eminim ki sende diyeti ve sporu tamamen uygularsan çok kısa sürede vücudunu şekle sokup inceliceksin =)) başarıcana eminim sadece kendine güven ve gerçekten iste =)))

yarın tekrardan adam akıllı başlıcam bu diyete..ama tabi meyvesuyu günüm haricinde ptesi,salı ve çarşamba iyi bir kahvaltı şartına uyarak..bu arada arkadaşlar 1.5 kilo vermişim ve 3 gündürde diyete uymuyorum..bakalım tekrardan başlayınca ne kadar vermiş olucam:eek:

Tebrik ederim sedacım yine çok iyi vermişsin kaydirigubbakcemile5

hoşgeldin azeri kızı =)) emin burdan çok büyük destek alıyosun ve eminim ki sende diyeti ve sporu tamamen uygularsan çok kısa sürede vücudunu şekle sokup inceliceksin =)) başarıcana eminim sadece kendine güven ve gerçekten iste =)))

Hosbulduk canim.Insallah sizlerinde destegiyle basaricam.
Eski halime dönme zamani geldi artik.Hatta geciyor.hihoyyyt

X