Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

merhabalar,
bugün benim ilk günümdü.

sabah sade kahve içtim,
onun dışında sadece meyve suyu.

benim sıkıntım su içememek.

bugün başladım ama,
paylaşımda bulunarak destek olabilirim.

en güzel gününde istediğin gibi salınmak için hazırlanıyorsun, ne güzel.
ne zaman tartılacaksın?

bugün başladım ama,
paylaşımda bulunarak destek olabilirim.

en güzel gününde istediğin gibi salınmak için hazırlanıyorsun, ne güzel.
ne zaman tartılacaksın?

Vala canim eger sabir edebilirsem.. tam 4 haftayi bitirip tartilmak istiyorum Allah nasip ederse :)

Allah sana kolaylik versin canim Ilk gunu ben biraz yorgun gecirdim. ikinci gun cok daha kolaydi..
Ayrica destegin icin coook tesekkur ederim :)

Vala canim eger sabir edebilirsem.. tam 4 haftayi bitirip tartilmak istiyorum Allah nasip ederse :)

Allah sana kolaylik versin canim Ilk gunu ben biraz yorgun gecirdim. ikinci gun cok daha kolaydi..
Ayrica destegin icin coook tesekkur ederim :)

hadi bakalım inşallah sabredersin.

ilk günüm fena geçmedi aslında,
inşallah böyle devam ederim.

haa bu arda spor yapıyor musun?
ben leslie yapıyorum.

tartıldım geldim,
2.400gr eksik çıktım.
vee bu bana çok iyi geldi,
uzun süredir motive olamıyordum.

bugün ikinci günüm,
şimdi sade kahvemi içiyorum,
peşinden leslie

Son düzenleme:
Ya benim bugün 1 hafta oldu ama vericeğime 2 kilo daha almışım nerde hata yaptımki (

Ya benim bugün 1 hafta oldu ama vericeğime 2 kilo daha almışım nerde hata yaptımki (

aaa gerçekten mi yaa,
ne oldu fazla mı kaçamak yaptın acaba,
ya da regl.

benim ilk günüm net bir gösterge olamaz
ama, sanki bu diyetle kilo alınmaz gibi.

tek başına yazmak çok sıkıcı,
benden başka yapan yok mu ya.

dün çeyrek simit yedim, dayanamadım.

bu sabah tartıda 1.100gr daha eksik çıktım.
toplamda 3.5 kilo oldu.

kahvemi bitirip,
leslieye başlayacağım.

yapan varsa paylaşsın lütfen.

aaa gerçekten mi yaa,
ne oldu fazla mı kaçamak yaptın acaba,
ya da regl.

benim ilk günüm net bir gösterge olamaz
ama, sanki bu diyetle kilo alınmaz gibi.

Çok kaçamak yapmadımki sadece günde 1 tane meyve yedim okadar ama niye böyle oldu anlamadım . 1 hafta ara verdim haftasonu tekrar başlicam bakalım sonuçlarımı yine yazarım :/

Gunaydin benimde bugun ucuncu gunum ve 71.1 kg la basladim suan 68.1kg olmusum super ya ins boyle devam eder hedef oncelikle 60 belki devam giderse 55 fln olmak isterim ilk iki gun calistigim icin yorucuydu ama cok sukur atlattim bakalim ne olcak yapan arkadaslarimiz varsa birbirimize destek olalim diyorum...

Selam kızlar,

Ben de bugün başladım ama ben muz portakal kivi elma ne varsa katı meyve sıkacağından geçirip içiyorum umarım doğru yapıyorumdur inşallah tez zamanda veririz kiloları :)

Ins veririz kilolarimizi yaza hazirlik gibi bisey oldu .. kati meyveler bildigim kadariyla daha sekerli ben meyvesuyu ictigim halde suyla karistiriyordum umarim dogrudur bol sanslar devam yapip bilgilendirirsen sevinirim... motive oluyo insan...

Bugun 4 gun ve ben 67.7 kgla uyandim cok guzel ins boyle devam ederse 2 hafta sonra 60 kga duserim allahin izniyle tabbi ben sadece meyvesuyu olarak ilk iki gunu yaptim sonrasi benim kendi yaptigim bir diyet...:)

Oh süper valla kaç kiloyla başladın? İnşallah böyle devam eder :) ben de bir günde bir kilo vermişim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…