Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Guzel gidiyorsun boyle devam bende ikinci gun bi degisik oldum ama pes etmedim iyikide etmemisim 4 kilo verdim neredeyse kolay degil ama azim olunca super ilerliyor

Bugun 8 gunum ve bikac gundur durakladi kilo vermem kacamakta yapmadigim halde en son 3-4gun once 67.7kg bu habah 67.1 neden oldu yada nasil hizlandirsam bilmiyorum bilenler varsa yazsin lutfen

Ben bu diyeti geçen sene 2 hafta yaptım ve sonuç hiç fena değildi ama okuldaki kermes yüzünden devam edemedim. Şimdi pazartesi günü yine başlıyorum. Mart ayı benim diyet ayım olacak. Yürüyorum, düzenli olarak plates ypıyorum, tık yok. Diyet şart. Sonuçları gün gün yazıcam:)
(Diyetten miydi bilmem o sıralar cildim de süperdi.)

arkadaslar baslayacak olan var mi ya...birlikte baslayalim..arkadas ariyorum yanima :18:

ben basladım canım bugun ama dunden kalan yagsız tuzsuz haslanmıs karnabahar vardı öğle yemegı dıye yedım onu. benden baska kımse yemıyor cunku...
68 kiloyum.

bıkac ay once yapıyordum bu dıyetı, grip oldum dıye bırakmıstım. 3 gun yaptım, 2 gun meyve suyu ıctım. 3. gunu de yedım sonra iptal :)))
meyve suyu ıcebılırmıyım 2 gun yaaa dedım ama cok rahattım, detoks gıbı geldi valla.
hıc halsiz kalmadım, meyve suyunun ne kadar tok tuttugunu anladım.

cok sukur bugun tekrar basladım. 1 ay yapmayı dusunuyorum, insaAllah muvaffak olurum :)

Merhabalar, inşallah yarın bende başlıyorum diyete. Devam edenlerle ve yeni başlayanlarla birbirimize destek olursak çok güzel olur:))

ya ben de 2gun meyve detoksunu yaptim..cok da iyi gitti.ama baslarken zaten griptim .bugun 3.gunum.dayanamadim bozdum.ama baslicam yine..ya yarin ya da 2 gun sonra. gribin durumuna bagli amaburdayim her gun. boyle beraber ypinca daha guzel oluyo

ilk gün gayet iyi geçti. meyve suyu dışında öğlen süt içtim. ilk günü atlatırsam sonuna kadar giderim diye düşünüyorum. mart ayı benim diyet ayım olacak.
nisan ayında ise kendini çok daha iyi hisseden ben!

Zaten ilk iki gunden sonra mid3n kuculuyo galiba canim.acaip azaliyo kapasite yani :) ben bugun grip oldugum icin bozdum ama inan cok yiyemedim zorladigim halde. Cok sevindim valla..bi iyileseyim hemen baslicam yine..sevdim ben bu diyeti..

Baslayan arkadaslar devam eden var mi? Benim gribim baya gecti. Yarin yeniden basliyorum insallah. Ama 3. Gunden baslicam. :) Meyve suyu kismini yaptim zati. Sayilmaz mi yahu :)

bugün de bence gayet başarılı geçti.
sabah kahvaltısında ekstra olarak 2 tane zeytin yedim. normalde avuç avuç yerim. o yüzden bence kaçamak sayılmaz.
öğlen salatanın yanında az yoğurtlu çiğ lahana yedim.
akşam ise balık ve brokoli.
tartılamadım ama hafiflediğimi hissediyorum. kıyafetlerim daha iyi duruyor.... :)

meyve suyunu hazir mi tercih ettiniz?

bende yarın başlıcam vizelerim falan var ama arık daha geciktiremem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…