Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Evet karar verdim yarın başlıyorum.. Gayet sağlıklı geldi bana.. Bakalım buraya yazmam oto kontrol sağlasın bana çünkü ilk iki gün zor gibi gerçi meyveyi meyve suyunu çok severim hadi bakalım hayırlısı

arkadaşlar bu diyeti kesinlikle önermiyorum !!!! çünkü 3 sene önce ben de denemiştim. 2 gün sadece meyve suyu içip diyete başladım ve midem de anormallikler hissettim. Midemde aşırı kasılmalar gece uyutmayan ağrılar.İnanın çok sıkıntılı bir dönemdi. Üstelik kaliteli meyve suları tüketmeme rağmen. Şikayetlerim çok artınca doktora gittim muayene sonrası bana mideni delmek üzeresin ne yedin içtin sen böyle dedi. Ben de durumu anlattım içtiğim meyve suları mide çeperini mahvetmiş. Midemde ve on iki parmak bağırsağı mın girişinde ülser teşhisi kondu.... Aylarca tedavi gördüm ve hala çilesini çekiyorum lütfen bu diyeti yapmayın

Uyarın için çok teşekkürler

Tamda yapmaya karar vermişken :18: ufff mide önemli tabii..

bin kere pişmanım bu diyeti yaptığıma çok hasta oldummmm çoookkkkk

Selam, her diyeti deneyip en fazla 4.gunde biraktim.hicbir diyete vucudum tepki vermezooldu.bu diyeti ilk defa yapicam ve sonuna kadar yapmaya kararliyim.kilo yüzünden cok sey kaybettim.srtik kazanmakiistiyorum.gelismeleri ysxicam

Selam, her diyeti deneyip en fazla 4.gunde biraktim.hicbir diyete vucudum tepki vermezooldu.bu diyeti ilk defa yapicam ve sonuna kadar yapmaya kararliyim.kilo yüzünden cok sey kaybettim.srtik kazanmakiistiyorum.gelismeleri ysxicam

Hadi bakalım bekliyoruz gelişmeleri cnım..

Herkese merhabalaaarrr!!!

Dün akşam saat 10dan gece 2 buçuğa kadar durmadan araştırma yaptım, bu kilolardan nasıl kurtulurum diye. Aslında çok da iyi biliyorum nasıl kurtulacağımı ama gaza gelmem ve ani bi start vermem gerekiyordu ve sonunda Holywood diyetinde karar kıldım! Sabah işe gelmeden önce, 2 litrelik şişelere bi büfeden birine portakal suyu, diğerine de havuç ve portakal suyunu karışık olarak hazırlattım ve 1 şişe bitti bile :)

Boyum 1.77 ve kilom malesef 93-94lerde. Hedef kilom ilk olarak 79'u görmek, o da bi 15 kilo demek! Bakalım neler yapabiliyoruz birlikte

bende bu diyeti yapmaya karar verdim haftaya başlarım inş meyve suularını kendim sıkarak içeçeğim zaten hazırlar sağlıklı değilmiş

bol bol su için ekmek yemeyın kızlar seker hamur ısı yok bakın nasıl zayıflanıyor ve saglıklı oluyorsunuz

arkadaşlar ben bugun başladım benmle birlikte başlamak isteyen varmı
kilo 84,6

kimse yok heralde ben yazıyım gelen olur inşallah :) b sabah 82.3 ile uyandım yarın 3. günüm gelişmeleri yazarım

kimse yok heralde ben yazıyım gelen olur inşallah :) b sabah 82.3 ile uyandım yarın 3. günüm gelişmeleri yazarım

Merhaba, neredeyse 2 kilo gitmiş süper.. Ben de bugün başladım 1 büyük bardak taze sıkma portakal suyu içtim 2. henüz canım istemedi bile. Zihnen çok hazırdım etkisi var sanırım.. Senin nasıl gidiyor?

sevgiler

bugun 4,günüm sabah tartıldım 81,4 çok iyi gidiyorum bakalım böyle devam edicekmi :))

kızlar bugun benım22 gunum 74.50 baslamıstım sımdı ıse 64 kıloyum cok mutluyum bakalım bu hafta ne kadar verıcem....

kızlar bugun benım22 gunum 74.50 baslamıstım sımdı ıse 64 kıloyum cok mutluyum bakalım bu hafta ne kadar verıcem....

Gayet. Çok güzel kilo bende yapıcam inşallah.bu kadar kısa sürede kilo vermeniz çok güzel :) bende diyet olayına ilk defa uyduğum isveçti isveçle 89.700 ile basladım 81.800 ile bitirmiştim :) suan kilo koruma dönemindeyim :) hollywood diyetini 88-89 kiloyken 5 gün yaptım 3 kilo vermiştim.d 1 ay yapmaya o zaman üşendim galiba isveç diyetiyle nefsimi zorladığım için başta hollywood yaparken bu 1 ay nasıl geçicek bu cok zor demiştim.isveç diyetini yaptıktan sonra bu diyeti tekrardan uygulamaya karar verdim.sizin böyle güzel kilo vermeniz ablacım beni mutlu etti darısı hollywooda başladığımda benim başıma inşallah.bide bir kaç sorum olcaktı bu 22 günde sporu günde kaç saat yaptınız yaptığınz egzersizler varmı varsa önerebilirmisiniz kilo verince vücutta hafif gevseme oldu gevseme olunca kilo verdiğim cok belli olmuyor çok şükür görenler anlıyorda ben pek bu kiloyu ben mi verdim diyemiyorum.d ama ins bu diyetle sizin baslangıç kilonaza kadar düşsem en azından kilo vermeye basladığım vermiş olduğum belli olr diye düşünüyorum.çokkk konustum özür dilerim :))

ınankı canım sadece gunde yarım saat yuruyus yapabıldım cunku 2.5 yasında 1 oglum var bu yuzden spor pek yapamadım bırde saat 6 dan sonra bır sey yemedım gune baslarken de 1 lıtre su ıcıyorum bunu da seyda coskundan duymustum ınankı kılo vermeye gercekten yardımcı oluyor ıstıkrarlı olursan gercekten kılo verırsın canım

Anladım ablacım.zaten afacanın peşinden koşmak sizin için başlıca spor.bende isveç diyetini yaparken harfiyen uydum sizin gibi 6'dan sonra bir şeybyemedim.öyle diyette 7-8 kilo verdik.iştahlıyımdır yemeğide severim.ama çok şükür eski istahım azaldı. yaşım 18 bide sınava hazırlanıyorum onunda stresi var aç olmadığı halde insana bişeyler yediriyor dün mesela baya yedim.hani geç olmadan frenlere basıyorken birden ayağımızı cekmeyelim dedim kendi kendime simdi kiloda veriyorken aradaki süreyi uzatmadan vücut bu kiloya alısmadan hollywoodu yapıyım dedim isveçe göre daha kolay ve istediğimiz süre kadar yapabiliyoruz :) bu arada ablacım kaç bedendin kaç bedene düştün.kilo verdiğinde vücutta hafif bi gevseklik oldumu hani sarkma değil etinde gevseme bide yağdan mı kasdan mı diye baktırdınız mı merak ettim.ve son olarak boyunuz hedef kilonuz ve cevrenizdekilerin tepkileri neler oldu diye sorarak yazıma son veriyorum kib

Son düzenleme:
bugun 4,günüm sabah tartıldım 81,4 çok iyi gidiyorum bakalım böyle devam edicekmi :))

Merhaba Ablacım hollywood diyeti ile ilgili topicin son mesajlarını okuyım sadece dediğimde suan yakın tarihlerde yapanlardan birisiniz en son 6 gün öncr yazmıssınız suan devam ediyormusunız kilo verebildiniz mi merak ettim verdiyseniz tebrim ederim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…