Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

42 bedendım 38 bedene dustum bıde yasım 25 oldugundan hızlı kılo verıyorum ama yagdan mı kastan mı gıttı bılmıyorum boyum 164 hedef kılom 55 bıde cok acıktıgında 1 avuc leblebıyle bırlıkte 1 bardak su ıcersen atıstırma hıssını bastırıyo ayrıca etımde hıc gevseklık olmadı cevremdekılerın tepkılerı ıse soyle artık yeter dahada zayıflama artık dedıklerınde cok mutlu oluyorum ama yınede sen sporunu ıhmal etme....

Ne güzel inşallah darısı başımıza tavsiyen için teşkkür ederim ablacım.bende. Bugun baslıyım dedim saat 3.5-4 e kadar dayandım sonra bızdum.d evdede köfte patates yapılmıstı öğlen yemedim koktu canım cekmişti.yedim çok şükür pişman değilim.d dedim bugün yiyim yarına yapıyım bugün nefsimi istediklerini cekeceklerini yiyip diyet yaptığımda canım cekmesin.eğer bugün yemeseydim bu sfer zihnim krndi krndine yeseydin keşke o zaman böyle canın cekmezdi diye düşünüp kilo vermemi etkilemesin diye.umarım bende sizin gibi veririm :) benim hedefimde 60 falan olmak yaza kadar ins :) acelemiz yok 7-8 aya ins yavas yavas olucaz :)tekrardan sizi trbrik eder basarlarınızın devamını dilerim

Son düzenleme:
Slim kizlar ben eda . Bende cok diyet deneyip birakanlardanim Ama busefer bu diyeti yapcam ve zayiflayacam insallah suan 70-69 arasiyim hesefim 55 kilo olmak yani 15 kilo. Bu diyeti simde yaziyorum hiv yapmadimi yapiyorum ve yaziyorum duvara ascam ve bu sefer kararliyim bu diyetle basaracam hergun yazacam yada iki gune bir tartilir yazarim. Herkiest basarilar calisiyorumda insallah sonuc iyi olur ve sonuna kadar basaririm .

ınsallah basarırsın canım azmedınce oluyo

Günaydınlar bu diyeti bende bugünden itibaren başlıyorum sabhatan beri güzel gidiyor herhangi bir problem olmadı.
2 gün meyvesuyunu atlatabilirsem sorun kalmaz diye düşünüyorum. şuan 88 kiloyum , kilo aldı başına gidiyor inşallah istediğim kiloya bu diyet sayesinde verebilirim.

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım,birşey sormak istiyorum,ben çalışıyorum ve evden saat 7 de çıkıyorum meyve suyu hazırlamam imkansız,siz hazır meyve suyu mu içtiniz evde mi hazırladınız?

benim bugun 30 gunum 74.5le baslamıstım sımdı ıse 62 kiloyum 55 kılo olana kadar devam edicem ınsallah kılo vermem durmaz

bende başlıyorum yarın bu diyete portakal sıkıp başlamayı düşünüyorum :)

Merhabalar,ben bu diyeti daha once yapmistim ve 5 gunde 3,5 kilo vermistim,cok etkili bi diyet,ve bugun yeniden basladim bu diyete artik her hafta yazicam insallah sonuclari,bu arada hedefim 20kilo kadar vermek.yeni basliycak olanlar varsa kesinlikle tavsiye ediyorum..

bende yarın başlamayı düşünüyorum inşlh basarılı olurum sadece 3-4 kilo vermek istiyorum

bu diyete dün basladim baslangic kilom 81,5kg boyum 163. Inanamiyordum ama meyva suyu gercekten insanin istahini kesiyormus ve hala kendimi tabak tabak yemek yemis gibi hissediyorum. yarinki kahvaltiyi heyecanla bekliyorum.

bu diyete dün basladim baslangic kilom 81,5kg boyum 163. Inanamiyordum ama meyva suyu gercekten insanin istahini kesiyormus ve hala kendimi tabak tabak yemek yemis gibi hissediyorum. yarinki kahvaltiyi heyecanla bekliyorum.

merhabalar... günlerdir bu diyetin yorumlarını okuyorum. diyete başlayan son kişi sizsiniz sanırım. merakla takip ediyorum. umarım süper sonuçlar alırsınız. ben de yarın başlamayı düşünüyordum ama 15 tatil sonrasına bıraktım maalesef (( vermem gereken 30 kilo var ve çok zor olacak ama başaracağım. iyi haberlerinizi bekliyorummm

bende yarın bu diyete başlamayı düşünüyorum inşallah finallerimide kötü etkilemez

Kızlar ne oldu yarın basliyorum diyen arkadaslar nerdesiniz basladiniz mi. Bayilip kaldiniz mi Nasılsıniz:) kendime gör e diyet arıyorum bende sinirler tavan yapmış durumda

Kizlar merhaba.
Bende bu diyete başlamak istiyorum ama.
Bu ilk 2 gun meyve suyu surecini uygulamadan direk 3. Gunun menusunden devam etsem nolur ?
Resmen ayı gibi oldum
Ama meyve suyu icemiyorum ben.

Selam
Ben de 2 gün önce başladım bu diyete. Meyve suyu günüm bitti bugün. Sabah ki kahvaltıyı iple çekiyorum....

Kizlar bende bu diyete Pazartesi basladim,
Bugun ucuncu gunum, Ilk gun cok zorluk cektim ama Ya Sabir dedim ve sukur ilk iki gunude atlattim
Bakalim simdilik cok iyi gidiyor, Simdilik tartilmayida dusunmuyorum,
Allah izin verirse 4 hafta bu diyeti uygulayacagim :)))
Dugunum Mayisda .. insAllah zayiflarim yaa... birbirimize destek olalim !

Veee bugun dorduncu gunum acikcasi bugun coook zorlandim.. sabah bir basim agridi elim ayagim titredi..ama inat ettim bozmadim..
Neyse aksama Yumurtali Mantar omlet var ins karnimi iyi doyururum
Buarada benimle beraber baslayanlar yokmu ? Destek istiyorumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…