Hollywood Diyeti Deneyimlerimiz

Ben de bugün 77 kiloyla başladım hollywood diyetine haftada bir tartılıcam tam 1 hafta sonra ayın 27 sinde ne kadar verdiğimi yazarım . Sayfada 74den 1buçuk ayda 53e duşenler varr inşallah diyeti yapan herkes başarıııırr :)

Merhaba,

Kolay gelsin şimdiden, ben de biraz kendime göre uyarlayıp yapıyorum, 3 .günüm bugün. Birbirimize destek olalım =))

Ben Çarşamba sabahı 61.7'ydim, bu sabah 58.7 =) (Boyum 1.67, yaşım 25)

Çarşamba ve Perşembe günleri yalnızca öğlen yediğim 1 kase yoğurtla geçirdim ve bence meyve suyundan daha sağlıklı. (Karatay ve Dukan ve daha birçok kitap okuduğum ve bu diyetisyenlerin görüşlerine katıldığım için bana meyvesuyu pek mantıklı gelmedi.)

Bugünü de biraz uyarlama bir diyet yaptım, dilerim başarırsınız ama tam uymazsanız da bozmayın ne kadar yaklaşık yaparsanız o kadar kar fakat çok da kısıtlamayın kendinizi. 6'dan sonra yememe kuralı kritik bence =)

bende yarın başlamayı düşünüyorum ama çok kararsızım 2 gün meyve suyuyla durabilir miyim diye 6 ay sonra nişanlım askerden gelcek ve benim kilo vermemi inanılmaz istiyo 68 kilodan o yokken 78e çıktım lütfennn akıl verin banaaa kafayı yemek üzereyim

Bende bugün başladim hadi hayirlisi ilk meyve suyunu içtim ben sadece bu 2 günlük kismini yapma yi dusunuyorum bak alim sonuç ne olacak 3 haftadir diyettetyim 87.5 tan 83.1 düştüm bir ayi güzel kilo vermiş olarak kapatmak istiyorum

Bende dün başladım 78,45 bu sabah tartıldım 77,700 geldim iki günlük sıvı içmem bugün son dün çok zor geçmişti bugün daha iyi gibi ama yinede çok zorladı yarın sabahki kilomu tekrar yazarım... Hepinize kolay gelsin

bu sabahta tartıldım 77.500 geldim yani okadar aç kalmaya az sanki ama detoks döneminde sanırım kilo fazla verilmiyor neysee pazartesi sabah tekrar tartılıp size bilgi veririm :44:

bende 2011 de yapmıştım bu diyeti harfiyen uyarak tam 4kilo vermiştim sonrada yavaş yavaş dikkat ederek toplamda 15kilo verdim şuan 67 kiloyum tekrar başlamayı düşünüyorum ama devamlı yapılacak bir diyet değil dikkat edilmesi gerekiyor herkese kolay gelsinnn

ayy bu diyetle kilo verenlerin yazdıklarını görünce çok heycanlandım ve başlamaya karar verdiiim hemde hemen yarıın yani uyanınca işte bikaç saat sonra fln. meyve suyunu çok severim ama evde hazırlamak gibi bir şansım yok malesef. hazırlardan hangi markaları önerirsinizki kızlar?
bu arada kaç kiloyum bilmiyorum ve tartılmayı de düşünmüyorum açıkçası.
50 kilo olduğum zamanlarda yani bikaç ay önce giydiğim pantolonu rahat bir şekilde giymeye başladığım zaman gider tartılırım hergün sporda yapıyorum umarım bir an önce gider kilolaaar

benım oğlum 1yaşındaydı ozaman spor falan hiç bişey yapamadan sadece oturarak vermiştim o 4kiloyu sen yanında sporlada desteklersen daha iyi sonuçta alabilirsin ben sırf su ve capy karışık şekersiz meyve suyu var ondan tüketmiştim 2gün çok şükür sorunda yaşamadım
bende pazartesi başlıcam inş hergün tartıya çıkıp resim olarak eklicem bakalım bir aksilik falan olmazsa verilebileceğini bildiğim için güveniyorum bu diyete tavsiye ederim yani

1. günüm, sadece meyve suyu tüketiyorum ve hiç acıkmadım :) ben sek meyve sularından aldım, onun ürünlerinin katkı oranının çok düşük olduğunu duymuştum sporcu arkadaşlarımdan. inatla tartılmicam ve spora da devam edicem, ne kadar gidecek 2 ay önceki kiloma ne kadar sürede kavuşacağım merak ediyorum doğrusu bir an önce geçse şu 30 gün

bu diyeti benden başka uygulayan yok mu acabaaa? :26: herkes bi gazla başlamış ama daha sonra kimse yazmamış buraya bugün 2. günüm, henüz beni zorlayan birşey yok ama dün ufak bir kaçamak yaptım eti formun çikolatalı bisküvisinden yedim, regl olcaktım dayanamadım ve bugün oldum yani artık

Kızlarr bugün bende başladım şu an 62.7 kilom ve hedef 53😉😉😁 en kısa zamanda bu kilolara elveda diyeceğime inanıyorum.spor olarak şimdi 1500 kere ip atladım 😀😀😀 hersey istediğim gibi gitmeli .herkese basarılar diliyorum istediğiniz kilolar sizin olsun 😊😊 ara ara yazıcım tekrar 😘😘

malesef başlayamadım dünden beri griple uğraşıyorum bugün antibiyotikte verdi dr yemeden içemem onca ilacı benım diyet allah izin verirse haftaya kaldı tabı bu illet hastalık peşimi çabuk bırakırsaa kolay gelsın kızlar yılmadan devam edın ayrıca bende bugün regl oldum diyette kötü olurdu herşeyde bir hayır vardır bakalım sizi takip ediyorum

benim bugün 6. günüm 76.400 geldim sabah tartıldığımda... 6 günde 2 kilo vermişim sanırım biraz ağır gidiyor gibi geliyor bana sadece aktif spor yapamıyorum onun dışında listeye tam anlamıyla uyuyorum...

Başlayalı 2 gün oldu bugün 3.günüm ve sabah tartıldım 60.9 geldim.2 günde 2 kilo veremedim 😔 1 kilo 800 gram gitti ama 😄😄😘😘 çok şükür herkes bu diyeti yapsın destek olalım birbirimize 👍👍💪💪

diyete başlayan bırkaç kişi vardı ne oldu sonunu getirmedınızmı yoksa yazan olmamış

Of ya ben dayanamayıp bozdum diyeti 😒 ama kararlıydım yarın tekrar başlıycam ve akıllandım bozmam asla .herkese kolay gelsin kızlar 😘😘

Hedef53 pzrts sabah tartılıp resim ekleyip başlıcam kısmetse beraber başlayabiliriz istersen ben 2011de bir hafta yapıpı 4kilo vermiştim başla sende bırakma derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…