Hiç iyi degilim

Neyse önce bana pek pas vermedi .sonra bir sekilde o arkadaşla görüştükce onuda yanında gördükçe önce arkadaşça sonrada samimi bir şekilde konuşmaya başladık .derken ev arkadaşım gitti.ben iyice yanlız kaldıkça o beni arayıp sordukca felan aha dedim heralde buldum.ben hayatımda bar veya disko felan bilmem .bu beni alıp götürüyor diğer insanlarla felan tanistiryor .ama kızlarla felan samimi ben kıskanıyorum .ama diyorum ki sen biraz dar görüşlüsun ondan felan diye kendimi avutuyorum.tabi bar ,disko ya gidince kendimi kötü yolami düşüyorum diyorum ama oradaki tanistirdiklari insanlar hep benimle yaşıt okumuş etmiş insanlar hani öyle bir durum yok aslında ama ben alismamisim .soda istiyorum onlar içki içiyor kalkıp dans felan ediyorlar.bende onlaar uzun süreli arkadaş sen görmemişsin felan diyorum hem çocuk seni arkadaşlarıyla tanıştırıyor belki birsey hissetmiyor doyorum ama kıskanıyorum .benim bildiğim insan sevgilisiyle bu kadar samimi olur.hem tanistidigi diğer çocuklar bana flortoz yaklaşıyor ama o da gayet rahat .bende yenge muhabettinden samimi davranıyorlar heralde diyorum ama özellikle bir arkadaso bana baya yürüyor oda öyle bakiyor

Kızzzz sonra noldu kötü bişi olmasın be

Ben de yatıyorum ama sen yaz kız, kalan bölümleri sabaha okurum Roman gibi
Hayir "hic iyi degilim " dedi kelebek bu işin sonunda hangi derdine çare isteyecek?

Iflas eden tüccar eski veresiye defterlerini karıştırırmış.... Kelebek o hesaba dönmesin sonra

Bir gün hastalandım beni doktora götürdü geldi çorba getirdi aha benim gibi kizlar için bu aşk ilanı işte.hele bir gün beni dansa kaldırdı titreye titreye dans ettim bu da evlenme teklifi değil mi.iste bakış açım biraz dar heralde uçuyorum havada bir tek aşkını itiraf etmesi kaldı onu bekliyordum ama çok eminim.ama bu her gece o bar bu diskotek geziyor benide götürüyor bende diyorum acaba alkolik mi onu dusunuyorum acaba ona nasıl yardımcı olurum felan diye konuyu açmaya çalışıyorum öyle bir sahiplenmisim ki tabi asik ta oldum.ben onu evlenelim oralardan çeker kurtarırim diyorum adam daha bana duygularını açmamış bende ki özgüven mi artık saflık mi bilmiyorum.Neyse bu bir gün beni çağırdı .bende duygularını açacak diye suslendim gittiim.

Bana dediki senle yakinlastik biliyorum çok da iyi anlaşıyoruz ama benim kriterlerin var hepsinden geçiyorsun ama sen sismansin dedi.nasil yani ben çok zayıfım benim yanımdaki kadında zayıf olması lazım dedi.aslinda evet balık etliyim ben bunu duyunca kendimi dünyanın en şişman ve en çirkin kızı gibi hissettim.peki dedim çok samimi niye davrandım o zaman o da dediki biz arkadaşlar hep öyleyiz sen farketmedin mi ben kız arkadaşlarımla çok samimiyim.
Sonuçta ben onlarda kalırım onlar bizde kalır sariliriz sakalasiriz.isin gariba adam haklı oyleler ben niye bu kadar uçtum .adam kapıma gelip sen mutlu ol diye çikolata getirdim der hep bana jestler yapardı.beni gezdiriyor ,şarkılar yolluyor,dans ediyoruz,elimi birşey almak bahanesiyle tutuyor felan demekki bunların arkadaşlıkları böyleymiş.seviserek arkadaş kaliyorlarmis ne bileyim .hayal kırıklığı yine bu sefer de komplekslisinden haydeee

Of ya üzüldüm şimdi. Kendimi havalanina inmiş ama sevgilim beni ekmiş gibi hissettim. Eee sonra?

Sonra ona o zaman beni arkadaş grubundan çıkart ben şu an ben böyle arkadaşlık istemiyorum.once ne olacak ki felan dedi sonra tamam dedi.
Bende karar aldım eğer ararsa cagirirsa felan tersliyecem felan diye zavallı sabah akşam telefon bekliyorum.arasa şey diyecek sanki aaaa sen zayifsin kusura bakma sana aşığım gibi aptalca şeyler bekliyorum heralde .ha bide aradi mi arayacak mi telefon gözümde. evde çok yanlizim arada kız arkadaşlarım geliyor iyi geliyor depresyona girdim heralde hep ağlıyorum .İyice dibe battım hatta bana şu yazilan arkadaşı arıyor sırf ona inat ona mı pas versem dedim ama o zaman iyice kendimden tiksinirim diye vazgeçtim zaten yeterince eğom zedelenmisti.biraz zaman geçti beni hic aramadı o servisimizi yapan ev arkadasini hergun görüyordum sonuçta benimle yakın çalışıyordu.Bana bir gün senden bir ricam var dedi ama yapacaksın söz ver benim hiç aklıma bu arkadaşıyla olan bir durum gelmedi.dedim ki hayırdır şöyle yok önce söz vereceksin dedi .
Tamam dedim bizim ev arkadaşının ismini söyledi onun doğum günü ona sürpriz yapacağım sende patates kizartirmisin dedi.ben önce hayır demek istedim ama bu arkadaş onunla aramızdaki konuşmayı bilmiyor heralde dedim.birde hani umrumda değil havası verecem ya aaa onun doğum günümü tabi arkadaşımıza sürpriz yapalım dedim.ve patateesleri kizarttim koydum tabağa medeni medeni gittim evlerine .

Değilim vallahi

Medeni medeni pattizi mi kızarttın kelebek?

Görünen pattiz kılavuz istemezzzz

Bende 3 kız kardeşin ortancasıyım. Büyüğü ilk göz ağrımız diye sevdiler, küçüğü evin küçüğü diye sevdiler. Ben hep arafta kaldım

Bende 3 kız kardeşin ortancasıyım. Büyüğü ilk göz ağrımız diye sevdiler, küçüğü evin küçüğü diye sevdiler. Ben hep arafta kaldım
Ben senin yorumlarini okuyorum Nihal. Şu anda cok mutlusun ya cok seviniyorum senin icin. onca dertten sonra cok mutlu olmayi hak ediyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…