Hiç iyi degilim

İnanın bende öyle düşünüyorum çünkü ömür boyle geçmez bakalım o da nasip .

K Kelebek dans bütün hikayenizi okudum, o adam intihar falan etmez boşuna vicdan yapıp yanında durmayın, ayrıca o ölmeye kalkıyor diye siz hayatınızı mezarda geçirmek zorunda değilsiniz.
Bencil olmak lazım ki mutlu olup mutlu çocuklar yetiştirebilelim. Siz adımınızı atın bence, çocukların büyümesini beklerken geçen ömürden geçiyor, çocuklar sizi büyüyünce anlasın, bir pedagogtan yardım alarak onlara neden boşandığınızı doğru şekilde anlatın.
Bu gün boşanmayın diye ağlayan çocuk yarın "ben sizin için boşanmadım" dediğinizde "yapmasaydın neden dinledin beni" diyecek. Her koyun kendi bacağından asılır, çocuklarınız bu tranvayla belki çok şey öğrenecek bu da onların karı olacak, yarın eşlerinin kıymetini bilecekler, değer vermezsem terkedebilir deyip babalarının yaptığını yapmayacaklar. Lütfen önce kendinizi düşünün. Çocuklarınızda ve sizde alışkanlığın konforuna dayanan bir çaresizlik ve duruma tutunma hali var. İnanın atlatabilirsiniz. Çocuklarınıza "sizin babanız olabilir ama bana zarar veriyor, benim sizin için zarar görmemi ister misiniz, benim her gün acı çekmeme sebep olmak sizi mutlu edecek mi" diye sorun gerekirse. İnanın çocuklar ağlıyor diye evlilik sürdürülmez, sizin kaç hayatınız var da onlara feda ediyorsunuz. Kedi değiliz ki biz

Yine de canım benim şükret çok ama çok kötü seyler değil i... Ama bu adama katlanmak zorunda değilsin. Bunu da bil.

Benim de böyle yazdığıma bakma be de bir sürü sey yasadım.

Buradaki tüm kadınlar bşr çolk sey yaşıyor.

Kendine güven artık kendini sev..

Güzel dileklerim sizin gibi iyi yürekli insanlara çok teşekkür ederim destekleriniz için

Güzel dileklerim sizin gibi iyi yürekli insanlara çok teşekkür ederim destekleriniz için
Canim en başından en sonuna kadar gercekliginden şüphe duymadım. Öylesine icsellestirerek okudum ki kendine bunu reva görme lutfen. Ben de yasadiklarinin olmasa da farklı bir şekilde imtihan oldum. Zaten ya imtihan ya armagandir hayatimiza giren adamlar. Bunu imtihan gibi görüp verdim. Bitirdim. Dört çocuğum var hic birini birakmadim. Ayni evde ana kartal gibiyim başlarında. Ha armağan diyeceksin. Onu hala bekliyorum. Elbet Rabbim o armagani zamani gelince verendir.

Ne kadar güzel yazmışsınız gerçekliğime ancak başından zor ve tuhaf şeyler geçen insanlar inanır zaten ha inanmayanlara kızmıyorum saçma sapan olaylar hep mi seni bulmuş diyebilirler .
ne güzel inşallah sizin kadar güçlenirim ve çocuklarımı yıpratma dan bende geçerim bu imtihanı .

Peki şu anda anne, Baba ve kardeşlerinizin hayatınızdaki yeri nedir? Sıkıntılarınızı paylaşabiliyor musunuz!?

Aayyyy dizi gibi eeee sonra noldu anlatsana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…