Hiç iyi değilim 😔

Çocuğun düzeni o şekilde oturduğunda yapabilir belki ama 9 yaşında bir anda kalk işlerini kendin yap deyince o iş öyle olmuyor.
Siz 9 yaşına gelince çocuğunuzdan elinizi çekebilirsiniz kendi tercihiniz.
Sizin tahminleriniz sizi bağlar. Çok empati kabiliyeti olan biri olduğunuzu düşünmediğimden beni anladığınızı sanmıyorum.
9 yaşında ki her çocuğun komşusunun çocuğuyla aynı olduğunu varsayan birisiniz nihayetinde
Maşallah konu sahibi bu kadar açıklama yapmadı, sanki konu sahibi gidecek 3 ay çocuk yetim öksüz kalacak, ya bu çocuğun babası zaten 3 vardiya, sadece 8-4 vardiyasında çocuğu ile ilgilenmez, diğer vardiyalarda evde oluyor, 8-4 de de annesi ameliyat olursa eğer diğer kardeşleri ile bir paylaşım yapılır,

Maşallah konu sahibi bu kadar açıklama yapmadı, sanki konu sahibi gidecek 3 ay çocuk yetim öksüz kalacak, ya bu çocuğun babası zaten 3 vardiya, sadece 8-4 vardiyasında çocuğu ile ilgilenmez, diğer vardiyalarda evde oluyor, 8-4 de de annesi ameliyat olursa eğer diğer kardeşleri ile bir paylaşım yapılır,
Açıklama yapma gereği duymuyorum size karşı çünkü anlamıyorsunuz bilmiyorsunuz kendi yaşantınızla kıyas yapıyorsunuz fakat İnan’ın size ne bir kelam ne de bir söz yazacak dermanım yok
Saygılar ...

Sağlık çalışanı olduğunuza emin misiniz 😃
Okul saatlerine giriş-çıkışlarına
Beyin ameliyatları sonrasında hastanede refakat süresi olduğunu falan pek bilmiyor gibi konuşuyorsunuz da.
Değişik geldi valla 😃
Kadın diyor ki kardeşlerim bakmıyor. Siz diyorsunuz ki hayır bakıyorlar 😃😃😃
Ay güldüm ya valla gece gece. Hani bir söz var ya “anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az” diye. Heh onun açıklaması gibi bir durum 😃😃

Öncelikle bunları bir evladın yapması gerektiği için söylüyorum
Siz hiç annenizin altını aldınız mı
Yada böyle zor süreçlerden geçerken sizi tanımamasına şahit oldunuz mu
Yada yemek yedirirken hemşirelere bu kızı tanımıyorum diye bağırmalarına
Yada yoğun bakımının önünde saatlerce gece gündüz demeden beklediniz mi
45 kilodan 38 e düştünüz mü
Siz bilemezsiniz ne yaşadıgımı o yüzden bişey demiyorum herkes kendi acısı kadar kavrulur ...
Çok geçmiş olsun annecigine rabbim şifa versin inşallah.
Hemen kötüyü düşünme canım mr için gidin bakalım ameliyat gününü ne zamana verecek doktoru mutlaka bir çare bulursun minigin okulu için.
Biz plan kurarız ama başımıza ne gelecek bilemeyiz kalbini ferah tut herşey olacağına varır ve güzel olur umarım 💐

Çok geçmiş olsun annecigine rabbim şifa versin inşallah.
Hemen kötüyü düşünme canım mr için gidin bakalım ameliyat gününü ne zamana verecek doktoru mutlaka bir çare bulursun minigin okulu için.
Biz plan kurarız ama başımıza ne gelecek bilemeyiz kalbini ferah tut herşey olacağına varır ve güzel olur umarım 💐
Amin inşallah teşekkür ederim 🌼

Çok geçmiş olsun Allah şifalar versin annenize.Şuan sizlere en ihtiyaç duyduğu zamanlar.O sebeple her ne olursa olsun şartlar birşekilde ayarlanıp hastaya yardımcı olmanız lazım.Kardeşinizle konuşup dönüşümlü bakabilirsiniz.O gelip cocukla ilginebilir yada kaynananız birsekilde konuşup ayarlanabilir sağlık için bu keyfi değil sonuçta.Komşularıniz falan yok mu çevrede ayni okula gidenler illaki vardir bir süre okula beraber gidebilirler belki rica etseniz.

Çok geçmiş olsun Allah şifalar versin annenize.Şuan sizlere en ihtiyaç duyduğu zamanlar.O sebeple her ne olursa olsun şartlar birşekilde ayarlanıp hastaya yardımcı olmanız lazım.Kardeşinizle konuşup dönüşümlü bakabilirsiniz.O gelip cocukla ilginebilir yada kaynananız birsekilde konuşup ayarlanabilir sağlık için bu keyfi değil sonuçta.Komşularıniz falan yok mu çevrede ayni okula gidenler illaki vardir bir süre okula beraber gidebilirler belki rica etseniz.
Çok teşekkür ederim aynı okula giden çocuklar var ama komşumuz olarak yok zaten komşuluk yok burda açıkcası insanlar birbirine selam dahi vermez hayırlısıyla halledicem bi şekilde sağ olun var olun

Futbol okulu,normal okul,eşinizin vardiyası bunlar annenizin sağlığından daha mı önemli? Tamam normalde önemli şeyler olabilir ama sağlık her zaman daha önemli.Bahsettiğiniz kişi dede,babanne,amca,dayı değil ANNENİZ.

İnsanlar sanırım sizin yazdıklarınızı okumadan yorum yapmışlar. siz pazartesi annenizin yanına gidin mr da annenizin yanında olun daha sonrasında ise kardeşlerimizi alın karşınıza konuşun. daha da olmadı annenize bir bakıcı tütün durumunuz zor gorunuyor.Allah yardımcınız olsun

Baştan sona okudum öncelikle yapılması gereken ilk şey tek cocuk oldugunuzu varsaymak olacak sanırım. Hastane evınıze ne kadar uzak onu tam anlamadım ama bazen vardiya durumuna göre eşinizin annenız tek kalacak. Veya ücretle bırını bulmanız gerekecek aklıma bunlar gelıyor. Tabı umarım kötü bir şey cıkmazda hıc bırıne gerek kalmaz🥹

Sağlık çalışanı olduğunuza emin misiniz 😃
Okul saatlerine giriş-çıkışlarına
Beyin ameliyatları sonrasında hastanede refakat süresi olduğunu falan pek bilmiyor gibi konuşuyorsunuz da.
Değişik geldi valla 😃
Kadın diyor ki kardeşlerim bakmıyor. Siz diyorsunuz ki hayır bakıyorlar 😃😃😃
Ay güldüm ya valla gece gece. Hani bir söz var ya “anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az” diye. Heh onun açıklaması gibi bir durum 😃😃
Aynen hanım efendi, 7 sene sağlık sektöründe çalıştım, Kk da realde görüştüğüm arkadaşlarımda var size ispat etmek zorunda değilim, bu kadar ciddi bir konuda alay eder gibi gülmeniz de ne kadar ciddi biri olduğunuzu gösteriyor, sizinle muhattap olmayacağım, gayette güzel kardeşleri zamanında çocuğa bakmışlar, konu sahibinin düşündüğü açtığı konuda da belli annesinin sağlık durumu değil zaten ?

Ya anne de olsa hayatın bir akışı var. Sonuçta kız kardeş var o götürsün bu defada. 9 yaşındaki çocuk tek başına halledemez işlerini. Kaldı ki okula gitmemesi de sorun bence. Oğlum 11 yaşında kesinlikle tek okula gidemez kalamaz. Komşuya da emanet edemem. Babaanne de öldü baba da yok bizde. Ben tepkileri saçma buldum. 23 yaşında bir kadın evde bekar duracak evli çocuklu kadına gel denecek saçma değil mi? Ben olsam o hastane sürecinde sen bakacaksın anneme ben de destek olacağım derdim

Son düzenleme:
X