Hiç adet görmemiş olanlar

pardon ... peki bu üc yıl içinde ark.nız hiç regl olmuşmu.olmuş ise rahim alınmamıştır.dr. bazen hata yapabiliyorlar.

Ultrasonda görülmeyen, izlenemeyen rahimi yok biliyordum, o kadar alıştırmışım ki kendimi, bi kere bile gitmedim doktora bi daha, gerek yoktuki,rahim nakli yok, yapılacak hiçbişey yok,meğer ultrasonda görülemeyecek kadar küçükmüş, ama varmış,rahimin en iç tabakası asıl hamilelik için gerekli olan kısımdır,olmayabilirdi,benim rahimim sadece bir et parçasından ibaret olabilirdi, ama kan geldiğine göre var:))
herkesin duacısıyım, ben dualarla kavuştum bu duruma, ben kendime dua etmezdim, Allahım nolur benim rahimim olsun demezdim, adet göreyim diye dua etmezdim,olmayan bişey için dua etmek anlamsızdı, Allahtan ümidi kesmişim ki en büyük günahlardan biridir,bu aralar af dilemekle meşgulüm:)
bende buradaki herkesin duacısıyım, hemen her gün:)
bana mesaj yazıp cevap vermediğim arkadaşlar, konudaki yazıları okudunuz dimi? cevabınızı buradan verdim

Son düzenleme:
beniim bir arkadaşımın hem rahmi yok hemde vajen yolu yok.Evlendıkten sonra birleşme esnasında penis direk bagırsana gelmiş yırtmış.Kanamalar ameliyatlar falan şimdi suni vajen yolu yaptılar amelıyatla ama rahim olmadıgı için çocugu olamayacak.Allah kımsenın başına vermesın

Merhaba arkadaşlar
aranıza yeni katıldım bu forumu takip ediyordum uzun zamandır.Taki biriciğin güzel haberini okuyana dek üye olmamıştım 3 gün önce okudum güzel haberlerini o gece ağladım hem sevinçten hem de benim için doğan ümitten.Bende biricik gibi hiç adet görmedim benim yumurtalıklarım var rahim gelişmemiş 1-2 cm ayrıca vajen yolu yok burdan ona sesleniyorum.Sevgili biricik ne gibi bir tedavi uygulandı sana 1 cm diyosun ve adet olmuşsun hatta yumurtalıkların bile görülmüyomuş başlarda bana hiç deneme bile yada bir ilaç kullanımı yapılmadı bir iki rahim filmi o kadar .Senin çocugun olmaz denilip gönderildim 2 kere gittim doktora ama ne yapacağımı bilmiyorum ya en azından deneseler bir tedavi yöntemi rahim büyütme ne bilim her hangi bişey ne olur cevabını bekliyorum.ne gibi bir tedavi kullanıldı hangi ilaçlar verildi en azından bunları bilsem yeniden gidicem doktora ve sölicem benim durumumda bir hastaya böyle birşey yapılmış diye.
Allah herkesin gönlündeki ni nasip etsin çok ağlıyorum hayırlı bir evlilik yaptım ama çocuksuz zor olmuyor eşim beni böyle kabull etti ama ben bunun altında eziliyorum bazen ağlıyorum benle olmasaydı şimdiye çoktan çocugu olmuştu bu kötü kadere onu da ortak ettim diye benim suçum değil ama onun hiç değil rabbime çok dua ediyorum ve herkese çeken bilir benim gibi kim varsa diye ben olmasamda en azından biri mutlu olsun kavuşsun yavrusuna.

canım zeynepçiğim,Allah bana böyle bir nimet verdi, sana belki böyle vermez , başka türlü verir, bunu bizler bilemeyiz, hayırlısı ne ise o olur her zaman, bizim için kötü görünende kimbilir ne hayırlar var,elbette hiçbir zaman ümit kesmemeliyiz, sen de kesme ümidini doktora git, ama olmazsa sakın üzülme , isyan etme,ümidin her zaman olsun,sana söyleyeceklerim seni üzmesin, dediğim gibi rahimin de büyüyebilir,Allah bilir.
benim varmış ama hormon yetersizliğinden dolayı çok minikmişler, o yüzden görülememişler, yumurtalıkların olduğuna göre hormonların yeterli demektir, ama baktır derim, ben neler gördüm yıllarca yaptığım araştırmalarda neler neler okudum,doktorlara güvenmeliyiz ama onlar da insan , hata yapabiliyorlar, belki senin de yumurtalıklar görülememiştir, hormon eksikliğin vardır, o zaman eksik hormonu yerine koyunca benimkiler gibi büyüyebilir, sonraki adetimi bekliyorum doktora gitmek için, belki de büyümediler bilmiyorum, haber veririm.
msn için isim aynı, windowslive ekleyebilirsin

Son düzenleme:
ayrıca çok güzel bir evlilik yaptığını söylüyorsun, ne kadar güzel seni seven biri var, hayırsız evlat ve eşlere sahip insanları gördükçe, haline şükretmen, ve üzüntünü anında unutman gerekir, ama eminim öyle yapıyorsundur zaten:))) ben öyle yapardım, çocuğum olması için dua etmiyorum hiçbir zaman, hayırlı evladım olsun, hayırlı olmayacaksa hiç olmasın diye dua ediyorum

yıllarca aradım taradım bulamadım, bu durumda olan tek kendim sandım,eğer en başında bu yazıları yazsaymışım, beklemeseymişim,kimbilir ne kadar çok kişinin yalnız olmadığını farkettirecekmişim, kendimi bile,
eğer kendini böyle sanan hala varsa inşallah bu yazılanları okurlar, onlara da yardımcı olmuş oluruz

yeni üye oldum ama hepsını konunun sonuna kadar okudum .cok sevındım gercekten canım Allah 'tan ümit kesılmıyor işte ..cok sevındım şaka gibi ama konunun basında ümitsiz vakayken evlenmen adet olman müthıs bısey cok sevındım gercekten inşallah senın durumunda olan nice insanların Allah yardımcısı olur

biricikbusecik ve zeynep52 allah dualarınızı kabul etsin.. herşey gönlünüzce olur inşallah...

Çok sağolun dualarınız için rabbim herşeyin en güzelini sizlere nasip etsin.
Biricik ekledim seni msneye ayrıca dediğin gibi herşeyde bir hayır vardır ama gönül bu istiyor bakınca öyle küçük bebeklere engelleyemiyorum gözyaşımı isteğimi önceleri bende çocuğu düşünmedim bekarken sadece aklımda hayırlı bir evlilik vardı rabbim nasip etti şükürler olsun bende senin gibi kim sever kim ister diyordum herkes yattığında ağlıyordum hemen hemen her gece evlendim ama işte bitmiyor olmuyormuş hele birde sormaya başlıyayınca eşime bana söylemiyoruz kimseye düşünmüyoruz dedik hep ama nereye kadar ayrıca tamam olmaz ama burda bile duyunca şaşıran var nasıl anlatayım ayrıca eşimin ailesi bilmiyor doğruyu söylesek niye söylemedin denilcek hem eşime hem bana bilmiyorum zor anlatmak zor yaşamak çekmek zor rabbim görsün acımı o yüzden belki şimdi dediğin gibi kolay olurdu söylemek bazı şeyleri ama acı gerçekler çıkıyor karşına.Her ne sebeple olursa olsun Allah'ım gönlündekini versin herkese ne kadar çok değilmi gerçekten bu konuyu açmasan sen herşey sebep hayırlısı takdir ilahi Allah'tan.

biricik bana msn adresini özel msj olarak atabilirmisin ben hotmail olarak ekledim yanlış oldu galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…