Hiç adet görmemiş olanlar

:)) canım benimmm bak ben cevap yazdım daha önce ama şimdi tüm yazılanları okuyorum :) ben umudum var diye geziniyordum ortalıklarda ama umudum okadar küçükmüşkü her okuduğum güzel haberlerle burda mutluı oluyorum şimdi. O kadar zamandır benim konumla ilgili birşeyler arıyordum, yok yok yok.. Ama en sonunda bugün senin bu başlığını buldum. Rabbim senden razı olsun.. Burda bana daha çok umut olanlardanda razı olsun. Rabbim sana mutlu bir yuva ve nur topu gibi kendi kanından evlatlar nasip etsin. .. Aminnnnnnnnnnnnn

BURDA BANA DAHA DA FAZLA UMUT IŞIĞI OLANLARA TEŞEKKÜRLER.. :) ÇOK İLGİNÇ.. KISA ZAMANDA BAYA YOL KAT ETTİM. :) ARTIK NERDEYSE TEREDDÜTÜM KALMAYACAK ALLAH BİLİR RABBİM NASIL NASİP ETTİYSE O.. AMA EZİLİYORDUM BEBEK YOK MU BEBEK DİYE SORDUKLARINDA AĞLAYASIM GELİYORDU KENDİME GÜVENİM DAHA DA ÇOK GELDİ :) RABBİM SİZLERDEN RAZI OLSUN. BİRİCİK BUSECİK SANA NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZ İYİKİ BU KONUYU AÇMIŞSIN.

:90:

ben buraya konu açmak için belki yıllarca bekledim, nedense korktum, en sonunda cesaret etdip açtım, bir yılı bulmadan derdime çare buldum, daha önce açsaydım çabuk mu iyileşirdim acaba :):):)
bellli mi olur, inşallah pek çok arkadaşımız çare bulur

canım aynı hemde apaynı durumu ben yaşadım ama tüp bebekte de en yüksek şansı olan yine bizleriz hatta bende cinsiyetini öğrenene kadar hep oğluşum diye sevdim ama kısmetse mini mini bir kızım olacak bu 2. denemem.ilk denememde tutundu fakat korkularım yüzünden kaybettim psikolojikti yani ama 2. denemede olacak dedim şükürler olsunki iyi sonuç aldık...darısı hepinizin başına ben şunu kabul ettim bu bir hastalık değil ve en önemlisi çaresiz hiç değil...

adet olamadığımı geçen yaz doktorda öğrendim.İlaç yazdı.İstersen kullan dedi.Ben bilmiyorum ya.Ben adet olmuyorum.yaşım 20 belki erken ama benim gibi birilerini burda görmek ve onların mutlu sonu ilham verici.

bence kullanmalısın en azından rahim gelişimi için çok önemli ben 13 yaşından bu yana kullandım östrojen içerikliydi genelde. yan etkiside olmuyor

cnm sende mi hic adet görmeden tüp bebekle kızın oldu bu ara allah bağışlasın

evet canım ilaçsız hiç olamıyorum kızım bu ayın sonunda kısmetse bizimle olacak

allah analı babalı büyütsün ama cnm sen ilacla gene adet görüyon ondan olmuştur cocuğun ben ilacla bile görmüyorum acaba gene cocuğum olur mu tüp bebeklee

allah analı babalı büyütsün ama cnm sen ilacla gene adet görüyon ondan olmuştur cocuğun ben ilacla bile görmüyorum acaba gene cocuğum olur mu tüp bebeklee

öyle diyorsun fakat benimde hormon sayılarım hiç yok denilecek kadar azdı bence sen ne olursa olsun daha şanslısın

biricikbusecik baştan sona okudum yazını çok etkilendim,ilk yazdığında rahmim yok demişsin sonra sırayla rahminin oldugunu ögrenip adet olmaya başlamışsın ne mutlu sana insan ümidini hiç kabetmemeli,olmayacak denilen şeyler olabiliyo inanıp dua edelim yeter... dr sana çocugun olmayacakmı dedi peki? okurken atlamış olabilirim ama merak ettim... benim bi arkadaşımda rahimde kanser başlangıcı olmuştu( apandist diye hastaneye götürmüştük) ,sonra tek yumurtalıgını aldılar,diğeride kistle kaplanıyodu ve dr ona çocugunun olamayacagını söylemişti... sırf bu yüzden 6 yıllık sevgilisi onu bırakmıştı... derken arkadaşım 1 yıl içinde başka biriyle evlendi ve 9 ay sonra oğluşunu kucagına aldı:) Herşeyin bi çaresi vardır,inşallah hamile oldugunu da okuruz burda.. bende apayrı bi sorun için kk ne üye oldum sürekli araştırıp okuyorum,gezinirken gördüm yazmadan edemedim.Alah hepimize yardım etsi...aminnnnn...

:)

maşallah sübhanallah

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin senin adına nasıl sevindim

benim hiç yumurtam yokmuş seninde yokmuydu peki :44:

Son düzenleme:

tek değilmişsin onu anladın :) iyiki açmışsın Rabbim bu iyiliğinin hakkı için sana nur topu bir evlat nasip etsin :) anma evlenmemiştin sanırım dimi o zaman önce hayırlı bi koca..

sevgilisi onu bırakmış çocuğu olmuyo diye sonra başkasıyla evlenmiş olmuş KAPAK OLSUN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN AMİNNNNNNNNNNNNNN

Inanınki hayret ediyorum, ne kadar yanlış biliyor muşum, adet göremiyorsan tıbben çocuğunda olması imkansız diye biliyordum, burda maşallah ne güzel haberler var, 16 yaşından bu yaşıma tıbben çocuğum olmicak düşüncesiyle büyüdüm, tam on sene bunu böyle bildim, aynı sevinçlerimi buraya tekrar tekrar aynı cümlelerle yazarsam kusura bakmayın çünkü hayretler içerisindeyim, allah ol dedimi our tıbben olmazlar olur dedim ümitliydim ama başkalarınında bu yolda bol bol ümit dolu mutlulukla sonlanan hikayelerini okudukça içim nasıl rahatladı anlatamam. Ezikliğni yaşıyordum heleki arkadaşlarım birer birer doğurdu imreniyordum nazar değimesin diyede dualar ediyordum ama içim eziliyodu , eşimde durumu biliyor ve hamile kalmamın çok çok zor olduğunu falan anlatmıştım ona, kendimi acayip ezik hissediyordum, sayenizde kendime bir güven geldiki sormayın,

Tüp bebek maliyetini karşılayacak durum yok şuan hala borçlarımız bitmedi ama inşallah 1 sene sonra başlarım bende, kaça mal oluyor arkadaşlar ortalama, ilk deneme tutmazsa ikincide de aynı parayı veriyorsunuz dimi.

:)

maşallah sübhanallah

Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin senin adına nasıl sevindim

benim hiç yumurtam yokmuş seninde yokmuydu peki :44:

öncelikle çok tşk... canm bende yumurtalıklar var ama küçücük hormon sayım yetersiz olduğundan adet görmüyorum(ilaçsız) tüp bebek tedavisinde yumurtlamaya yönelik ilaçlar veriliyor zaten yani yumurtalıkların varsa ve ilaçlada olsa yumurta üretilebilirse sorun yok demektir takma kafana yani benim 2.sinde oldu inş. senin ilk seferde olur şans bu kadar yüksek yani...ben ilkini ilaçlar hariç 3.250 ye yaptırdım 2. denemem 2.750 tl idi...ilaçlar 500 ila 750 arası tutmuştu bende ssk lı olduğumdan yoksa ilaçlar birz daha maliyetli olabiliyor ama merkeze vereceğimiz fiyat değişmiyor

merhaba ben 26 yaşındayım ve 4 yıllık evliyim fakat hiç regl olmadım ,doktora gittiğimde doğuştan rahimim olmadığını ve çocuk saihibi olamayacağımı söyledi ancak taşıyıcı annelik ile bebek sahiibi olabilecekmişim şuan araştırıyorum rahim nakli ile gelişmeler olacağı söyleniyor umarım en kısa zmanda bir çare bulunabilir..siz ne zaman öğrendiniz?

mrb arkadaşlar oncelıkle cumleten hepimize gecmıs olsun bnde 23 yasındayım ve hiç adet görmedim nedenıyse kızlık zarının kapalı olması ve rahim küçüklüğü bu gıbı durumlarda belkı kızlık zarı acıldığında kanama gerceklesebılıyomus ama rahım olmadığı durumlarda ne olabılır bılgım yok peki rahım küçüklüğüyle ılgılı bı ılgısı olan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…