Heycanla adet gününü bekleyip,Temmuz ayını iple çekenler haydii burda toplanalım

slm herkese. bende anne olmak istiyorum. beni de ekleyin lütfen. bu ilk ayımız ve bekliyoruz. 16 temmuz gibi reglim olması gerek, zaten biraz gecikiyo benimki. test yapıcam reglim olmazsa inşallah meleğim gelir heyecanla bekliyorum. bu ilk ayımız bebek için ama çok istiyorum allahım herkese nasip etsin...

kızlar benim 16temmuzdu ya yani 6günüm kaldı her ay oldugu gibi göğüs ağrım başladı göğüslerim şişti adet belirtim bu yani böyle olup da buna ragmen hamile kalan var mı..

kızlar benim 16temmuzdu ya yani 6günüm kaldı her ay oldugu gibi göğüs ağrım başladı göğüslerim şişti adet belirtim bu yani böyle olup da buna ragmen hamile kalan var mı..

Hamilelik belirtileri zaten adet belirtileri ile aynı olurmuş.. Özellikle göğüsler dolgunlaşır ve kasıklarda ağrılar başlarmış..

hiç üzzülme şekerim...çok yakında bende görebilirim o kartı...çünkü kan değerim düşük çıktı...15.07 çıkktı

Canım hiç belli, olmaz.Bi bakarsın kat kat artmış değerin.Bu arada sürekli kan testi yaptırarak kendini üzme.Merak etme ben inanıyorum miniciğin annesine öyle sıkı sarılacakki inşaallah seni yalnız bırakmayacak.
Bu arada bende gelen giden durdu.Akşam üzere bahsetmiştim minik lekelenme diye şuan durdu.Dün bir arkadaşım umreden geldi.Bana gelirken hurma tohumu getirdi.Onu 1 kilo hakiki balla karıştırıp sabah aç karnına adet olup bittikten sonra eşimle yiyecekmişim.Ayy inşaallah gerek kalmaz...Hiç ihtimal vermek istemiyorum ama belki varsa inşallah gerekmez...eyvahedigeldismile

inşallah gerek kalmaz bi tanemmm..lekelenmenin kesilmeside iç açıcı valla...hadi hayırlısı tatlım...

inşallah gerek kalmaz bi tanemmm..lekelenmenin kesilmeside iç açıcı valla...hadi hayırlısı tatlım...

inşaallah iç açıcıdır...Şuan hiçbirşey yok ne leke ne başka bişey...Eşimi test almaya yollayamıyorum..Sinirden oturdum ağlıyorum...nerdeyse 9 gün oldu adamı inandıramıyorum.Sen yanlış hesaplamışsındır diyfffffffffffffffffffff

benim adet günüm bu gündü ama tık yok gögüslerim şişti ve zonkluyor çok sık idrara çıkıyorum sanki karnımda gerilme baskı var ama ağrı yok burnum bir köpeğinkinden daha keskin oldu bu gün sabah ekmek kokusu midemi bulandırdı yiyemedim hala koku burnumda ıykkkkkkkkk henüz test yapmadım bekleyeceğim yerleşmeden 15 gün sonra kesin belli oluyormuş 30 haziranda yerleşme kanaması oldu 3-4 damla ama kısmet tabı bu bekliyorum hayal kırıklığı olsun istemiyorum

Bencede canım yapma test biraz bekle.Testeki tek çizgiyi görmek nedemek çok iyi bilirim..Ama inş hamişsindir.

Bencede canım yapma test biraz bekle.Testeki tek çizgiyi görmek nedemek çok iyi bilirim..Ama inş hamişsindir.
işallah canım bekleyeceğim bende acelem yok yerimseniben zaten bu ay doğru dürüst ilk denememizdi kısmet ve hayırlısı diyorum Allah hepimizin dualarını kabut eder işallah :Saruboceq:

merhaba baby2435 bir şey sorabilir miyim T deki çizgi negatif olduğunda görünür mü yani ben test yaptımda çok çok silik 2. çizgi ve çok dikkatli bakmak gereiyor eşim baktı hamiş değilsin o kendi çizgisi dedi de bilemedim yardım eder misin

aramıza yeni katılan arkadaşlarrr hoşgeldinizzz topiğime:) inşallah hepimize uğurlu gelir listeye ekledim sizi:) inşallah mutlu haberlerle doldururuz listeyi:teytey:

(bu arada listede regl günleri geçip haber vermeyen arkadaşları listeden sildimm ) lütfen biraz daha özen gösterelim ortadan kaybolanlar için söylüyorumm alsanaalsanasmileböyle devam edicekse adını hiç yazdırmasınlarr!!!!!!lmaz:lmaz:lmaz:

tabii canımm:) ikinci çizgi çok hafif de olsa silik çıktıysa muhtemelen hamilesin demektir ama aldığın test hangi marka onu bilmiyorumm belkide testin kendi çizgiside olabilir en iyi sonucu almak için ya kan testi yaptır yada 3 gün sonra testi tekrarlat bence o zaman belli olur canımm şimdiden hayırlısı olsun allah gönlüne göre versin.........

cnm o bendede oldu
çizginin izi görünüyordu
bnde acaba demiştim ama hamile diilmişim.
ama sn geneded adetin günü geçince tekrarla.

canımmm benimmm çok sevindimm hadi gözün aydın darısı başıma inşallahhh açtığım topik herkese uğurlu geliyooo allah isteyen herkese nasip etsin tatlımmm:teytey:
sağol tatlım...benimki daha belirsiz bir durum...c.tesi kan testi yaptırdım baya bir düşük çıktı...15.07 çıktı...bugün yeniden kan verdim bakalım sonuç ne diyecek...yani tutunmamış olabilir tatlım....öpüyorum hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…