Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

hehe unlugul sen de şaşı falan demiyorsun, dambadanak kör diyorsun kız :) evet mantar olabilir, beyaz böyle peynir gibi parçalı akıntı da oluyor mantarda ama. tahriş olmuşsa dikkat ederse mantara dönmez :)

evet ya sen benden sonra adet oldun şimdi de benden önce olucaksın,benim adam bana diyordu ne bu hemen adet oluyon diye seninki ne desin artık yani... isyan çıkaracak adam :))))

canımmm bugün BATın değil miydi? bir merak içindeyiz, senden haber bekliyoruz çatladım burdaaa

gebelik düşünmeden önce evet söyleniyordu ama şimdi ne kadar gec oluyorsun diyor iyi olduya şurda 24 gün dayanamayan ben 30-35 günde adet olsam napardım Allah ta biliyor valla ona göre veriyor :)

evet ya sen benden sonra adet oldun şimdi de benden önce olucaksın,benim adam bana diyordu ne bu hemen adet oluyon diye seninki ne desin artık yani... isyan çıkaracak adam :))))

vardır bundada bir hikmet :) değerlendirmeye devam o zaman bu günleri

özlemcim ya sana bişey soracaktım,sen eczacıydın değilmi ? benim bugün sabahtan beri,gözümde batma var çok acıyor gözüm.ne kullanmam gerekiyor önereceğin bir damla varmı canım..? bir de ben dün bişey duydum.doğum kontrol ilaçlarını çiçeklere verince çiçekleri besliyormuş o niyetle ilaç alan oldumu ?n :)))) eğer varsa öyle bişey çiçeklerime hemen vermeyi düşünüyorum da

:)))))))))))))))))))))))))))

gebelik düşünmeden önce evet söyleniyordu ama şimdi ne kadar gec oluyorsun diyor iyi olduya şurda 24 gün dayanamayan ben 30-35 günde adet olsam napardım Allah ta biliyor valla ona göre veriyor :)

ilk ay aynısını dedi kızz vallaa çok güldüm..her ay hemen adet olurdun bu ay da olmayacağın tuttu dedi ama ben her aya göre 4 güne rken olmuştum :))) ay alemler yaaa

yedikolik bırak eski sayfaları okumayı kıııızzzzz, çatladık burda unlugulleeeee

canım eczacı değilim ama okullu teknisyeniyim 15 yıldır da sektördeyim.

gözde kaşınma ve sulanma da varsa allerjik olma ihtimali yüksek mevsimde buna uygun bir mevsim.
bugünde bekle devam ederse BLEPHAMİDE DAMLA çok uygun bunun için

çiçekler konusunda haklısın doğum kontrol hapları çiçek üremelerini arttırıyor eczanede çok sattım en çok da anneme sattımmmm :))))))

Bana da büyüklerden biri söyledi onlar bu işi biliyor demekki :)))) ben kendim çok ilaç kullanırım,bişey daha sorucam canım..nazoneks sprey kullanıyorum.bu aylarda daha çok kullanmak zorunda kalıyorum.acaba hamile kalsam farketmeden kullansam bir sıkıntı olurmu ?? eğer sıkıntı olursa dikkat edeyim

kortizonlu olduğundan tabii sakıncalı dozu az ama yinede sen fazla kullanma zaten 7 günden sonra burunda tahriş de yapar o. dikkatli ol

kız yedi yuttu önceki sayfaları, biz de burda ağaç olduk. test yapmadı galiba, yapsa önce haber verirdi

yok illa çatlatacak insanıı YEDİKOLİİİİİİİİİİİİİİİKKKKKKKKKKKKK huhuhuuu ses ver be güzelim

okudu okudu gitti. aşkolsun, küstük sana

bugün BAT olanların hiçbiri haber vermedi yahuuuuuuuuuuuu

günaydın güzeller güzeli anne adayları
cumanız hayırlara vesile olsun inşAllah

yedikolik nerdesin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…