Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

günaydın kızlaaaarrrrrr!!!!
unlugul rüyada görümceyle konuşmak ne ki? şifreli yazmışsın :)

Rüyada görümce veya baldiz görmek, dogum münasebetiyle ailenize yeni bir ferdin katilacagina isarettir. Gö-rümce ve baldiz ayni zamanda eve girecek yeni bir neseye ve se-vince de yorumlanir. diyor :)

Rüyada görümce veya baldiz görmek, dogum münasebetiyle ailenize yeni bir ferdin katilacagina isarettir. Gö-rümce ve baldiz ayni zamanda eve girecek yeni bir neseye ve se-vince de yorumlanir. diyor :)

SUPEEERRRR!!! Hadi bakalım, inşallah rüyan çıkar :)
senin kullandığın fitiller süresince korunman gerekmiyor di mi canım?

merhaba, inşallah rüyan çıkar, bende 2013 nisan ayında inşallah hamile haberimi verebilirim size, kaç aydır bekliyorum :)

Kızlar merhaba, benimde SAT 14 MART , BAT 13 Nİsan sabırsızlıkla bekliyorum sonucumu :)

hayırlısı diyelim bu ay güzellikleri yaşa da ayın sonu başıı farketmez diyelim :)))

şaka değil canım bende ayda 2 ye denk geliyor:))) 24 günde adet oluyorum

günaydın canımmm

ooo leğen falan boşver sen artık yıkardan dire mesaj gelmiş sana :)))

Kızlar merhaba, benimde SAT 14 MART , BAT 13 Nİsan sabırsızlıkla bekliyorum sonucumu :)

hayırlısıyla ekliyorum

yedikolik => 5 NİSAN (kendisinin mart ayı içinde hamiş olduğunu öğrenmesini diliyoruz :)

esrarengiz86 => 5 NİSAN ( umarım oda martta bebiş olduğunu öğrenir)

egumus => 5 NİSAN yaş 35 - 9 aydır

melisa87 => 5 NİSAN

ahseninur => 5 NİSAN

YESILFINDIK => 5 NİSAN

Damla17 =>5 NİSAN

kızlar bir haber yok mu olsa yazarsınız herhalde ama meraktayız

valla canım fitili 1 gün kullandım dün doktor kullan dedi ama smear sonucu ve diğerlerine göre lh a falan göre tek bir kötü hücre yok vs... deyince bende dün kullanmadım çalışmalara başladık.:) zaten adete 2-3 gün kala kanda çıkıyor gebelik varsa doktorda öyle diyor eger gebelik varsa adetin 22.günü kanda çıkmaya başlarmış.geç döllenme istisna durummuş.bende dedim kan yaptırırım eger yoksa fitile başlarım .hani bir rahatsızlık olupta vermemişti sonuçta.şansıma tutar falan zarar vermim dedim.:)

SUPEEERRRR!!! Hadi bakalım, inşallah rüyan çıkar :)
senin kullandığın fitiller süresince korunman gerekmiyor di mi canım?

bide cumartesi pazar yumurtlama dönemim kaçırmım dedim kızlar biz ilk dün çalışmayı yaptık sabah benden ilk defa bu kadar oldu ama şeffah uzayan akıntı varya baya bir boşaldı.iyide uzuyordu.tövbe yarabbim ya neler konuşur olduk ovulasyon testimde dün silik çıkmaya başlamıştı.benim merak ettiğim yeni bir konu var.şimdi adet döneminde eşimizde bişey yapamıyor 1 haftaya yakın içinde kalıyor acaba o zaman dahamı iyi ?

doktorcum ben sana birşey soracağım bizi aydınlatırsanız sevinirim

22.gün kanda çıkıyor diyorsunuz ya yumurtlama tarihini hesaplayamayanlar içinde aynımıdır.

arkadaş benim bunlara neden kafam basmıyor anlamadım gitttii :))))

iyiki varsın ünlügül

güya bende artık istemeyenim he :)))

Günaydın kızzllarrr,
Ben de arada bakıyorum bi haber var mı diye de sanırım, daha net haberler yok kimseden.
Bakalım kimler gelecek bu ay ?
Benim de arada kasık ağrısı, baş ağrısı oluyo bu günlerde galiba adet görücem, neyi yanlış yapıyoz bilmiyom ki..
Bi de bişi dicem sizde hiç ilişki sonrası oranızda kaşıntı oluyo mu ? Acaba diyorum hani hemen duş almıyoruz öyle yatıyoruz ya ondan mı oluyo ? Bu ara pek kaşındım ben.

şaka değil canım bende ayda 2 ye denk geliyor:))) 24 günde adet oluyorum

yaa bende böyle olmaazdı bir de progestan kullanıyorum yarın bitecek ilacım.. 2 aydır içiyorum 2 aydır bu haldeyim.. sinir geldi.. ilacı bırakacağım o olacakk inşallah rüyan da çıkar canım bebiş gelir ailenize

öyle canım hayırlısı olsun bakalım bende bekliyorum durumu :) kısmett batım değişti bu durumda tabiii

evet eksik açıklama olmuş :) şimdi arkadaşlar adet döngüsü 22 ve 28 günleri arası olan kadında adetin 22.günü kanda gebelik %95 tespit edilebiliyor.bilginize.

günaydın arkadaşlar,

bugün yeni haberleri bekliyoruz,....unlugulcüm sen de hiç boş geçmiyon maşallah iyi çalışıyon.valla bizim de bu ay ben boşvereceğim dedim.şimdi de benimki bu ay aktifleşti ne iş anlamadım 2 güne bir çalışmalar gayet iyi.bana dün diyorki bu ay da çocuk olmassa ben doktora gideicem diyor.:)))) baksananız demekki sadece biz değiliz onlarda da var telaş.yok gibi görünüyrolar ama birden çıkıyor ortaya.bu ay inanın hiç bir şeye kızıp sinirlenmemeye çalışıyorum.sinir stres olmasın diyorlar ya ondan yaniii..

sinologcum biraz tahriş olmuşsa, veya ıslak kalmışsa kaşınma oluyor. sen bu aralar biraz dikkat et sentetik iç çamaşırı giyme vs. tahriş falan varsa ilerlemeden geçsin canım.

canım alakası yok.mantar olabilir sende.ben 2 aydır ilişki sonrası yatıp kalkmıyorum sabah erken kalkıp banyo yapıp gidiyorum.ve daha gecen hafta bütün tahlillerim yapıldı en ufak bakteri hücre yokmuş kötü.

olacak olacak.canım benim adet döngüm 24.oldugundan adet bittiği gün başlıyorum 20.günü bırakıyorum çalışmaları.1 gün durup bir gün devam .evelgün adet bitti bu sabah şeffah akıntı boşaldı arkasından hemen yumurtlama dönemi başlıyor benim nasıl bir yumurtlamaysa artık

Son düzenleme:

vardır bundada bir hikmet :) değerlendirmeye devam o zaman bu günleri

canım öncelikle adet dönemi sonras hemen yumurtlama olmuyor ovulasyon tarihimden önce 3 gün bekledik biz bu ay ovulasyon testi kullandım tam yumurtladığım gün birde ertesi gün birlikte olduk, bakalım sabırsızlanıyorum inşallah bebiş olmuştur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…