Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

cnm onu yazmayı unutmuşum benim içi sıvı dolu zarasız bir kistcigim varmış doktor demişti böyle kanaman olabilir diye...ya bide sıkıldım sürekli doktora gitmekten

Çift çizgiyi görmüşsün hemde belirgin tatlım ben ondan dr git dedim mutlaka hamilesindir çok sevindim allah kucağınada almayı nasip etsin inş sen yinede git dr cunyır kendini göstermiş işte:)

Ben de de enfeksiyon vardı ben de kalamıyodum ondan. Sonra biraz ilaç fitil kullandım ve sonra oldu ama Düştü bebeğim Neyse inşaallah sıkıntı çıkmadan hamile kalırız :)

Çift çizgiyi görmüşsün hemde belirgin tatlım ben ondan dr git dedim mutlaka hamilesindir çok sevindim allah kucağınada almayı nasip etsin inş sen yinede git dr cunyır kendini göstermiş işte:)

:) :) İNŞALLAH cnm öyledir ...inan bana herkese dua ediyorum ALLAHIM isteyen herkese nasip eder inşallah ...bende korkuyorum cnm yine <1.20 çıkar diye o yüzden bakleyeyim biraz daha diyorum..ALLAHIM HERŞEYİN HAYIRLISINI VERİR İNŞALLAH HEPİMİZE

ayyyy İNŞALLAH cnm darısı hepimizin başına...yazık eşime böyle bi ihtimal olabilecegini söyledim gözleri doldu..insallah vardır yoksada çalısmalara devam:)

ne guzel Allah hayirlisiyla hamilelik nasib etsin insallah...allah benimde esime boyle sevinc goz yasi nasib etsin insaallah kac vakitdir evlisin canim?

ohhh ne güzel açıkmış iştee şükret canım biraz bekle olmadı dr değiştir inş gerek kalmaz hamile kalırsın canım inş.
inaallah canim bende istemiyorum doktora gitmek gidince icim aciyo sanki o zaman dahada uzuluyorum allahdan doktorsuz hamile kalmayi diliyorum allah verince kulu kim ki? allah versin insallah

ne guzel Allah hayirlisiyla hamilelik nasib etsin insallah...allah benimde esime boyle sevinc goz yasi nasib etsin insaallah kac vakitdir evlisin canim?

amin canım inşallahhhhh hepimize...1 yıllık evliyim cnm ben..inşallah cnm Allahım sana ve eşinede nasip eder:) sen ne kadarlık evlisin cnm?

inaallah canim bende istemiyorum doktora gitmek gidince icim aciyo sanki o zaman dahada uzuluyorum allahdan doktorsuz hamile kalmayi diliyorum allah verince kulu kim ki? allah versin insallah

evet aynen ya doktorlar çok negatif düşünüyorlar yok öyle olmaz yok böyle olmaz ..Allah o dedim mi olur bunu bilmiyorlar...bende tırsmaktayım doktora gitmekten gene negatif cıkacak diye

amin canım inşallahhhhh hepimize...1 yıllık evliyim cnm ben..inşallah cnm Allahım sana ve eşinede nasip eder:) sen ne kadarlık evlisin cnm?

bir yilim bu ayin 29 zu olucak biz kactik nisanliydik sonra sevgimiz beklemedi bizi cabuk kavusturdu insaallah bebeyimizde bize cabuk kavusur..cabuk olurda sevgi gideririz onunla

evet aynen ya doktorlar çok negatif düşünüyorlar yok öyle olmaz yok böyle olmaz ..Allah o dedim mi olur bunu bilmiyorlar...bende tırsmaktayım doktora gitmekten gene negatif cıkacak diye

korkma canim sen git doktora bak evden cikinca YA ALLAH YA MUHAMMED YA ALI DE cik insaallah hayirlisiyla hamile olursun

kızlar sonucum çıkmış negatif.... en azından içimde şüphe kalmadı...

canım inan üzüldüm mayıs uğurlu ayın olsun yazdıklarını okudukça her sayfada biraz daha rahatladığını görüyorum. umarım bu rahat hamileliğinin rahatça olmasını sağlar

ne güzel herşeyin yolunda olduğunu öğrenmişsin güzellikler seninle olsun listeye ekleyelim senide beklenmeyen adet tarihin ne zaman

doktora git bencede ihmal etme derim belkide kist patladı

dolunaycım ben arada doktora gidiyorum bir sorun yok dedi kist mist falan yok enfeksiyon yok adetlerim düzenli gayet.
zamanını bekliyor o zaman sende beklemede kalkmak zorunda olanlardansın sağlık durumunun iyi olmasına sevindim

kizlar lutfen banada yazin sabunlu suyun ayrintilarini kac dakka oturmaliyiz sabunu tam icinde eitmelimiyiz ve cokmu su nolmalidi yani hic anlam veremedim tum bedenimizmi o suya girmeli? lutfen yazin canlarim

Canım folik plus bi vitamin. Bende hamile kalmayı düşündüğümde doktora gittim kontrolleri yaptı ve hamile kalmadan önce bu vitamine başla dedi. Bebeğin ilk haftalarda beyin ve sinir sistemi gelişiyomuş ve bu vitamine ihtiyaç varmış 1,2 ay öncesinden başlamak oluşacak riskleri önlüyomuş bende başladım 2 aydır deniyoruz hamile kalamadım ama bu vitamini içiyorum

Kızlar iyi geceler hepinize. TV'de bir filme denk geldim, az once bitti. İsmi anneler ve kızları, cocuk doğurmak, evlâtlık vermek, evlat edinmekle ilgili. Ağladım ağladım, ay cok guzel bir filmdi yaa, denk gelirse siz de izleyin. Hepimiz için de dua ettim. Hepinize iyi geceler guzel anne adayları :)

rüyamda görümcemi gördüm konuşuyorduk.yorumuna baktım süper :) inşallahhhhh

günaydın kızllllllllaaaaaaaaaar :)) benim umudum yoktu malum bu ay hamiş olacağıma dair.. nitekim yanılmadım ilaç yarın bitecek ama ben bugün gördüm kırmızıları yeni bat ilaca göre hesapladığımdan 28 nisan.. ayy aynı ayda 2. kez olcam şaka gibi yaaaaaa artık mayısa inşallaaaaaah

şaka değil canım bende ayda 2 ye denk geliyor:))) 24 günde adet oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…