Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

teşekkür ederiz hamiş olarak dua et arkadaşlara güzel dileklerin görsün onları

yedikollliiikk şükür yani negatif diye fazla birşey de yazamıyorum. yarın sabah yapacaksın değil mi

Sabah ilk idrarla yapcam inş canm yarın yazarım sonucunu

kızlar , internetten ovulasyon testi ile sipariş vermiştim, 2 adet geldi kullanım klavuzu yok, daha önce kullanan varsa lütfen bana yardımcı olsun :)

canm o marka çok güzel diye duymuştum hassas gebelik testlerinin hiç yanılma payı yokmuş.. Panik yapma kullanma klavuzu yoksa aynı hamilelik testindeki gibi yapıyorsn canım yalnız bunda saatleri farklı bendekilerde sabah 10 ,öğlen 1-3-5 ve akşam 11 saatlerinde yapın yazıyordu

Son düzenleme:

öncelikle teşekkür ederim, bu bahsettiğim strip şeklinde gebelik testi ovulasyonu kullandım doğru sonuç aldım şimdi gebelik testi var elimde ama strip şeklinde ve kullanım klavuzu yok , erken gebelik testiymiş nasıl yapılıyor ?? bilgin var mı ?

o neyki geri kalmışım topidik sen biliyormusun :)

bizim burdaki eczanelerde laboquick marka kaset gebelik testi var, öteki dandiriklerle aynı. ama strip dediğin herhalde berianur'un bahsettiği, ince bir kağıt şerit mi canım? galiba onu idrara batırıp çıkarıyorlar, çizgiler çıkıyor üzerinde. emin değilim, tahmin :)

bende bu ay hsg yaptırdım duyuyorum hep bi sonraki ay çok yüksek hamilelik ihtimali die bende olmayacakmış gibi gelio=(((((yaaa

nilaycımm neden umutsuzsun kii? hsg sonucu temiz çıkmıştı değil mi? hsg sonrası ilk 3 ay kolay hamilelik olur diyorlar. umutsuz olunacaksa ben olmalıyım çünkü tek ben korundum hsg çekildiğim ay :)

evet kağıt şeklinde kaset yok içinde ...

ben ederim canımya anında ÇEKER dikkatimi.topidikte begenmiş :))))) abbuuu senle yedikolikte begenmiş

hehehe :) valla ben okuduğumda fark ettim ama arkadaş sanırım yurt dışında yaşıyor, daha önce de yazmıştı. türkçesi çok iyi değil diye ben onu görümce gibi algıladım :)))

simdi yedikolik hamileeeeee miiiiiii hepsini okuyamiom yaaa

gonulllll bizim bat seninle ayniii benim bu ay umudum yok ama kendimi cok hamile gibi hissediorum cok mutluyum sankii bi acayip oldum bigun cok umutsuz bigun asiri mutluuuuu... bi test yaptim bugunnnm tabiki negatifff onu girunce bile mutlu oldum bem bugunnn kizlarrrr

kizlarrr halen goguslerim aciyo.. dun karnim bi agridi birden sicacik gitti gibi geldi gittim baktim bisey yok... belim bugun cok agriyo.. ilac falan icmiyorum hani ilac icince sari sri olur ya idrar.. benimkisi cok koyu bu ara.. kasiklarimda cok agri var hele bugun bi agridi kahvaltida yerimden ziplatti.. karnimdan asagiya dogru bicak saplandi sankiii.. neler oluyo bilmiyoun hamilelige yormuyorum .. nelki sogan kuu yaptim yaa iltihaplar atiliyodur belki diyorum..

12 nisan dimi senin .

Dolunay soğan bağırsakları iyi çalıştırıyor ondan olabilir ama sen yinede dikkat et inş hamilesindir.

Özlem hanım ben adet tarihimi yanlış hesaplamışım şimdi baktımda 28 nisana denk geliyor.Sanki çalışmalara başladıkta bu bademcik iltihabı beni mahvetti kaç gündür bi sürü ağrı kesici antibiyotik içtim sanırım benden bu ay bişey çıkmaz ama sen yinede yazıver rabbim isterse neden olmasın ki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…