Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

bakın şimdi aklıma ne geldi? bizim yedikolik sabah test yaptı ve pozitifi gördü.
şimdi de konuda görünmesine rağmen birşey yazmıyor bizi iyice meraktan çıldırtmak için
yedikoliiiiiiiiiiiikkkkkkkkk :))))

Dün işten erken çıkmıştım benden sonra ne konuşmuşsunuz oku oku bitmedi :))) Siz çatlamadan söyleyim hemen daha test falan yapmadım benim adet genelde akşam saatlerinde geldiği için bugününde geçmesini bekliyorum ama yarın yapcam söz Bi de geçen ay birsürü belirti vardı üstüne 2 gün geçti ama sonra adet oldum malesef Bu ay hiçbir belirti yaşamıyorum sadece sarı akıntım var oda adet akıntısı diye biliyorum o yüzden hiç acele etmiyorum uslu uslu bekliyorum hayırlısı ne deyim .. Sizdeki kadar heyecan yok bende

Biz çok stres yaptığımız için adamlar bizden çok etkileniyorlar bunu kendilerine mecbur iş gibi görüp psikolojileri bozulabiliyor.. Geçen ay aynısı bende de oldu bi kaç kez napalım herşeyde vardır bi hayır sıkma canını

Rüyada görümce veya baldiz görmek, dogum münasebetiyle ailenize yeni bir ferdin katilacagina isarettir. Gö-rümce ve baldiz ayni zamanda eve girecek yeni bir neseye ve se-vince de yorumlanir. diyor :)

Hay maşallah rüyanında böyle güzelini görmedim hiç... Hayırlara vesile olsun canmm belkide bebişin tutunmuşturda annesine böyle rüyalar gösteriyordur

Yarın sabahtan test yapcam yazarım hemen söz

bakın şimdi aklıma ne geldi? bizim yedikolik sabah test yaptı ve pozitifi gördü.
şimdi de konuda görünmesine rağmen birşey yazmıyor bizi iyice meraktan çıldırtmak için
yedikoliiiiiiiiiiiikkkkkkkkk :))))

Öyle birşey olursa kocama bile söylemeden ilk sizinle paylaşırım aşk olsun

slm kızlar nasılsınız bu miğde bulantıları nasıl birşey ağzımın içi sürekli tükürük üretiyor miğdemde ağzımda kusacak gibi oluyorum ama kusamıyorum gebelikte böylemi olur eğer öyle ise daha erken değilmi bat 12 nisan. birde sakın gülmeyin ben oğluma gebe iken ne miğde bulantısı ne yanması ne şişme hiçbirşey olmamıştı oyüzden bilmiyorum. karnımda aç değil ya benim miğdem niye bulanıyor yaaaa

ay çatlayacaaaammmmmmm!!! bir test kız, yapsanaaaaaaaaaa

Canmm Bugün geçti artık ama yarın sabahtan yapcam sözz bu ay rahim filminden sonra canım acıyacak diye çok çalışamadık ki ondanda olmaz diyorum belirti yok bişey yok ondan içimde heyecan yok

bu konuda sen bizden deneyimlisin canım,senin doğurganlığında kanıtlanmış.olur olur bellimi olur belki de tutmuştur

günaydın güzeller güzeli anne adayları
cumanız hayırlara vesile olsun inşAllah

yedikolik nerdesin?

teşekkür ederiz hamiş olarak dua et arkadaşlara güzel dileklerin görsün onları

yedikollliiikk şükür yani negatif diye fazla birşey de yazamıyorum. yarın sabah yapacaksın değil mi

merhaba
sen o mide bulantılarını birde bana sorözenerek yaptığım makarna salatasında bir lokma bile yiyemedim.yemeği yaparken ağzım sulanıyor.yemeye gelince midem başlıyor bulanmaya.habire çubuk krakere dayanıyorum.bende çok erken başlamıştı bulantılar.halada devam ediyor.ama yinede garanti bi belirti sayılmaz fazla da şartlama kendini

hehehe fazla sabırsız davrandım di mi kızlar? :))) bravo sana yedikolik, keşke ben de öyle olabilsem :)
hsg sonrası ihtimal çok yüksek olur diyorlar. iyice temizleniyormuş rahim ve tüpler. inşallah bizim için de ihtimaller gerçek olur :)

slm canlar nasılsınızzz bakalım

5 nisan ne cok bekleyen varmış masallah
insallah hepinizin göbişi dolmuştur

bu konuda sen bizden deneyimlisin canım,senin doğurganlığında kanıtlanmış.olur olur bellimi olur belki de tutmuştur
öncekinde olmamıştıki o yüzden bu konuda tecrübesizim

yemekten geldim ama birde bana sor yiyebildinmi diye bilmiyorum belkide başka birşey vardır.
ama gerçekten midem çok kötü ay ne olur geçsin.

ben de bekleyenlerdenim bat 22 nisan...5 yıllık hap kullanımından sonra olur mu bilmem?:18:

eklendiniz efendim

öncekinde olmamıştıki o yüzden bu konuda tecrübesizim

yemekten geldim ama birde bana sor yiyebildinmi diye bilmiyorum belkide başka birşey vardır.
ama gerçekten midem çok kötü ay ne olur geçsin.

test yaptın mı

kızlar , internetten ovulasyon testi ile sipariş vermiştim, 2 adet geldi kullanım klavuzu yok, daha önce kullanan varsa lütfen bana yardımcı olsun :)

bende bu ay hsg yaptırdım duyuyorum hep bi sonraki ay çok yüksek hamilelik ihtimali die bende olmayacakmış gibi gelio=(((((yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…