Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

Merhaba canım doktora gittiniz mi peki bu 1 yıl içinde? Ben de 25 yaşındayım eşim 35. Onun ısrarlarıyla geçen ay denedik ve oldu ama öncesindeki ay ben doktora gittim muayene oldum hormonlarıma bakıldı hiç bi sorun çıkmadı. Folic plus kullanmaya başladım. Yani kafam çok rahattı en azından ben de bi sorun olmadığını biliyodum. Acaba hamile kalıcak mıyım ya ben de sorun varsa gibi streslere girmedim belki de bu yüzden hemen tuttu. Bence bi doktora gidip muayene ol canım bi de daha az düşünmeye çalış yaşın daha çok genç mutlaka bi gün olucak seni ve bebeğini burdan tebrik edicez :)

bu ay benden geçti inş bu ay bekleyenler hamile kalır mayıs ayına çalışıcaz artık bizde ne yapalım :))

Canim benim yapimdahavadan nem kapanlardan ne yaziiki ki.doktor sabun fln degdirme demisti.Bakalim insallah bunlari denemeye gerek kalmadan kaliriz bizlerdehamis
bu ay benden geçti inş bu ay bekleyenler hamile kalır mayıs ayına çalışıcaz artık bizde ne yapalım :))

Insallahhh canim zamani gelecek aydir insallah

kızlar bugun giremedim nete sizle dertleşmeye o kadar ihtiyacım vardı ki doktora gittim düşük olmuş o kadar moralim bozuk ki anlatamam

Miracım allah yerini doldursun sağlıklı sıhhatli bi bebeğin olsun inş çok üzme kendini vardır bi hayır.

Canım hayırlısı de hiç canını sıkma allahın vardır bi bildiği inş sende en kısa zamanda anne olursun:)

sağol canım hayırlsı herşeyin vakti zamanı var inş burda ki herkes en kısa zamanda anne olur ama şu bi gerçek kafamıza taktığımız zaman olmuyor yani 1 haftalık bi tatile gidicem pazartesi günü biraz kafam dağılmış olur. herşey güzel olur inş :)

Kesinlikle tatile gitme imkanın varsa git canım birde ne olursa olsun ilişki sırasında çocuk istediğin için değil zevk için beraber ol eşinle sanki kafaya takınca oluyor mu? yok tabiki sen takma gerisini allaha bırak:)

sağol canım bundan sonra takımıcam zaten oluruna bırakıyorum artık. zaten hormonlarım alt üst oluyor stres yapınca bakalım zaman ne gösterecek bize tavsiyelerin içinde teşekkür ederim ayrıca :)

evet canim gitdim doktora azerbaycanda ama birseyin yok dediler sonra hormonlara bakildi prolaktinmis neymis bilmiyorum o yuksek ciktdi muaine olundum 1 ay haplar icdim biraz duwsdu zaten cok yuksek olmadigini soylediler.. esimde yaptirmis sperm testi 25 yuksekliyi yani faizi ciktdi bu sperm sayisi nekadar yararli hic bi bilgim yok esime demisler ibu spermle cocuk olur...sende bir yillik evlisin?bilmiyorumki adetim normal herbiseyim normal... cocuk olmadigi icin cok uzuluyorum bugun agladim yine cunki biz esimle yalniz kaliyoruz ve rusyada kaliyoruz herkesden uzakda ikimiz yalnizik bir cocugumuz olsa ozlem giderirdik yalnizligi unudurduk sanki gunlerimiz gecmiyo..

sağol canım bundan sonra takımıcam zaten oluruna bırakıyorum artık. zaten hormonlarım alt üst oluyor stres yapınca bakalım zaman ne gösterecek bize tavsiyelerin içinde teşekkür ederim ayrıca :)

Ne demek allahım seninde burdaki herkesinde yüzünü güldürsün niş:)

kızlar kafam çok karıştı benim ...10 martta aqdet olmustum en son sonra 26 martta 3 gün ara kanamam oldu yani üzerinden toplam 9 gün geçti ve ovülasyon testi yaptım iki çizgide kopkoyu çıktı......bide 26 martta kanamam olurken de yapmıstım ovülasyon ordada pozitifti ...bu nasıl oluyo şimdi ümitlenmek istemiyorumm yinee bilen varsa yardım etsin bana lütfen

canim ya unutdum sormayi FOLIC PLUS ne hapmi ne icin kulaniliyor banada yaz lutfen.. ben yarin sogan kuru kulanmak istiyorum... bilmem sonucu ne olucak ama icicem iste Allah bana yardimci olsun hepimize.. sen simdi hamilemisin tebrik ederim eger artik cocuk dogulmussa yine tebrik ederim anali babali buysun hep saglicakli olsun uzun omru olsun

Canım benim pek bilgim yok ama yinede sorayım tüplerin açık mı baktırdın mı?

Canım benim tamamda sonuçta böle bi kanam geçirmişsin ne duruyorsun dr gitsene:)

kizlar lutfen banada yazin sabunlu suyun ayrintilarini kac dakka oturmaliyiz sabunu tam icinde eitmelimiyiz ve cokmu su nolmalidi yani hic anlam veremedim tum bedenimizmi o suya girmeli? lutfen yazin canlarim

insaalah hamilesindir hamileysen darisi bizim basimiza

Sercem1 Folik asit bir vitamin takviyesidir.Bebeğin gelişimi için önemlidir ama ben ilk çocuğumda kullanmamıştım çok çıkarıyodum çünkü şimdi kullanıyorum çok bilgim olmasada kusura bakma canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…