Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

ben baba evinde kullanıyodum sakinimdir sıkıntı olmuyo arabayla benim için canım yaaa.eve geçtikte daha 2020de bitecek borcu çok var anlıycan arabayada 1.5sene bitmez gibi gelio bi yandanda zaman nası geçio anlamıyorum=)beykentteyim ben canım iş yerimde zeytinburnu ya sen

ben de avcılarda oturuyorum,işyerim de sirkecide..

kızlar öğlenden beri yazmıyım yazmıyım diyorum ama ben uyarımı yapayım da, benden çıksın. lütfen buy yöntemi deneyen, deneyecek olan arkadaşlar yanlış anlamasın. bazı insanlarda işe yarayabilir, ben yalnızca bilgim dahilinde uyarımı yapmak istiyorum.

kızlar biliyorsunuz rahmimizi dış dünyadaki etkenlerden vajina ve rahim ağzı koruyor. burda asitliği düzenleyici ve mikroplardan arındırıcı iyi huylu bakteriler, mikroorganizmalar vs. vs. var. sabunlu suya oturunca bence vajinanın ph dengesini bozabiliriz, mantar, enfeksiyon falan bunlara karşı daha dayanıksız oluruz. ayrıca, spermler bizim salgıladığımız vücut sıvımız yardımıyla yüzerek rahme ulaşıyorlar. ilişkiden önce sıcak suyla yıkamayın diyorlar hatta. bu sıvıyı da olumsuz etkileyebilir sabunlu sıcak suya oturmak.

özellikle ben antibiyotik kullanımından, yazın aşırı terlemekten, sentetik iç çamaşırından falan çok erken mantar ve sistit oluyorum. ben bu yüzden bu yöntemi denemiycem. hassas bir yapınız varsa sizin de, bunları göz önünde bulundurun. ama bu yöntemleri uygulayacak arkadaşlara başarılar ve iyi şanslar diliyorum. bebiş yolunda herşey mübahtır hehe :)

Vallahi ben de aynen senin gibi düşünüyorum topidikcim, ben ilişkiye ilk girdiğimiz andan beri sentetik tüllü çamaşır giyemiyorum.hemen enfesyon kapıyorum.mantar oluyorum.ayrıca yıkamaya bile asla normal sabun kullanamam.genital bölge temizleyicilerdem kullanırım. o sebeple benim yapmam zor.geçen ay sadece öyle yatıp beklediğimden sistit oldum.o da gebeliği engelleyen bir hastalık.dikkat etmek lazım.

Bir zevki kalmıyor bence keyf almaya baksın hiç çocuğu olmayan arkadaşlar,ya bizim adam zaten arasıra diyor yaaa çocuk olunca böyle vakit ayıramayacaksın falan diye,...ama istiyoruz da çocuk ama bence çocuk sevgisi daha büyük olur diye düşünüyorum.

Tabikide oğlumu alıyorum koynuma bazı geceler onunla yatarım ohhhh kokuş kokuş yatıyoruz aşkım o benim yaa onun sevgisi hiçbirşeye benzemez tabikide tartışılmaz bile Allah tüm isteyenlere nasip etsin çok güzel bir duygu.

Tabikide oğlumu alıyorum koynuma bazı geceler onunla yatarım ohhhh kokuş kokuş yatıyoruz aşkım o benim yaa onun sevgisi hiçbirşeye benzemez tabikide tartışılmaz bile Allah tüm isteyenlere nasip etsin çok güzel bir duygu.

ahh ahhh o günleri biz de görebilecekmiyiz acaba, ne güzel senin bir artın var en azından bir tane çocuğun var.zaten ben hiç iki çocuk düşünemedim hayatımda.hep tek düşündüm.

Vallahi ben de aynen senin gibi düşünüyorum topidikcim, ben ilişkiye ilk girdiğimiz andan beri sentetik tüllü çamaşır giyemiyorum.hemen enfesyon kapıyorum.mantar oluyorum.ayrıca yıkamaya bile asla normal sabun kullanamam.genital bölge temizleyicilerdem kullanırım. o sebeple benim yapmam zor.geçen ay sadece öyle yatıp beklediğimden sistit oldum.o da gebeliği engelleyen bir hastalık.dikkat etmek lazım.

canım ben de balayından sonra mantar, ondan kurtulur kurtulmaz da sistit oldum (evliliğimizin ilk ayını düşünün :KK43: ). korunmadığım aylarda hep endişe ediyorum yine mantar falan olursam diye, çünkü bütün gece spermler içerde kalıyor. ben de senin kullandığın özel temizleyicilerden kullanıyorum, ilk mantar olduğumda (antibiyotik kullanımı. vitamin almazsam antibiyotik = mantar benim için) doktorum sabun ve duş jeline karşı uyarmıştı. ıslak mayo, terli kalmak, sentetik iç çamaşırı, bunlar bende hemen kaşıntı ve bazen de daha ileri etkiler yapıyor. bizim bünyemiz hassas, bu yüzden dikkatli olmalıyız.

bir buhar keyfi yapacaktım ahanda vazgectim :)( legen alım ama bir kenarda dursun :KK70:

haha :)) kız sen yine yap buhar keyfini, gir banyoya/duşa, aç sıcak suyu, uzun uzun ayakta yıkan.
deneyecek olanlara ben engel olmıyım hee, ben sadece kendim buluttan nem kaptığım için uyarmak istedim sizi
sen bunu denersen ben de jelimi denerim :KK70::KK70:

Son düzenleme:
Kızlar çok tşk ederim iyi dilekleriniz için tek tek alıntı yapamıyorum baya konuşmuşsunuz yine :)) iştahım olmadığı için canım hiç bişey istemiyo. Eskiden ekşi şeylere bayılırdım her yemekte turşu yerdim ama onu bile gözüm görmüyo artık. Mesela portakal yiyorum bulantımı hafifletir diye ama tadı buruk geliyo greyfurt gibi, muz yiyorum ekmek gibi geliyo un kokuyo sanki. Tat ve koku duyularım allak bullak :/ Allah çubuk krakeri bulandan razı olsun diyorum :))

Bu arada size kendi deneyimlerimi anlatmak istiyorum belki yardımcı olur. Biraz açık yazıcam kusura bakmayın. Çocuk yapmak için her ne kdr sperm, yumurta, rahim ve cinsel birliktelik gerekse de herşey beyinde bitiyor. Beyin rahatsa hamile kalma şansı çok daha yüksek oluyor. Yumurtlama testleriyle akıntıyla fln uğraşıp strese girip o iş yapılınca görev haline geliyo ve zevk alınmıyo. Biz eşimle öyle belli günler sevişilcek diye ayırmadık canımız ne zaman isterse yaptık. Aman sperm biriksin kaliteli olsun diye de düşünmedik sadece yaptığımız şeyden zevk almaya baktık.

Size tavsiyem o işi eğlenceye dönüştürün yani illa uyumadan önce yatak odasında olcak diye bi kural yok. Bunun banyosu var salonu var oturma odası var, günün değişik saatleri var :KK66:) yeterki kendinizi şartlandırmayın. İnşallah önümüzdeki hafta hamile haberleri teker teker gelmeye başlar sizin için de dua ediyorum kızlar

Kızlar çok tşk ederim iyi dilekleriniz için tek tek alıntı yapamıyorum baya konuşmuşsunuz yine :)) iştahım olmadığı için canım hiç bişey istemiyo. Eskiden ekşi şeylere bayılırdım her yemekte turşu yerdim ama onu bile gözüm görmüyo artık. Mesela portakal yiyorum bulantımı hafifletir diye ama tadı buruk geliyo greyfurt gibi, muz yiyorum ekmek gibi geliyo un kokuyo sanki. Tat ve koku duyularım allak bullak :/ Allah çubuk krakeri bulandan razı olsun diyorum :))

Bu arada size kendi deneyimlerimi anlatmak istiyorum belki yardımcı olur. Biraz açık yazıcam kusura bakmayın. Çocuk yapmak için her ne kdr sperm, yumurta, rahim ve cinsel birliktelik gerekse de herşey beyinde bitiyor. Beyin rahatsa hamile kalma şansı çok daha yüksek oluyor. Yumurtlama testleriyle akıntıyla fln uğraşıp strese girip o iş yapılınca görev haline geliyo ve zevk alınmıyo. Biz eşimle öyle belli günler sevişilcek diye ayırmadık canımız ne zaman isterse yaptık. Aman sperm biriksin kaliteli olsun diye de düşünmedik sadece yaptığımız şeyden zevk almaya baktık.

Size tavsiyem o işi eğlenceye dönüştürün yani illa uyumadan önce yatak odasında olcak diye bi kural yok. Bunun banyosu var salonu var oturma odası var, günün değişik saatleri var :KK66:) yeterki kendinizi şartlandırmayın. İnşallah önümüzdeki hafta hamile haberleri teker teker gelmeye başlar sizin için de dua ediyorum kızlar

Haklısın canım,eğlencesi kaçmamalı...stres baş düşman bence

işte budurrrrrr :))))))

kızlar valla her okududğuma gülüyorum ben birde eşimle aynı işyerindeyim. oda anlıyor neye güldüğümü oda bana gülüyor ayrıcaa burda bir kısır döngü oluştu resmen :))))))))))))))))))))))

sizdeee hep gülün emi.

ya bu aradabenim isim tutma özürüm var özür:KK30: test sonucu bekleyen arkadaş ne oldu acaba

deniycem zaten bu ay beklemiyorum ben fitil kullanıyorum varsa bişey açılsın gitsin :KK70:

haha :)) kız sen yine yap buhar keyfini, gir banyoya/duşa, aç sıcak suyu, uzun uzun ayakta yıkan.
deneyecek olanlara ben engel olmıyım hee, ben sadece kendim buluttan nem kaptığım için uyarmak istedim sizi
sen bunu denersen ben de jelimi denerim :KK70::KK70:

kızlar valla her okududğuma gülüyorum ben birde eşimle aynı işyerindeyim. oda anlıyor neye güldüğümü oda bana gülüyor ayrıcaa burda bir kısır döngü oluştu resmen :))))))))))))))))))))))

sizdeee hep gülün emi.

ya bu aradabenim isim tutma özürüm var özür:KK30: test sonucu bekleyen arkadaş ne oldu acaba

siz aynı yerde mi çalışıyorsunuz aşk böcekleri? ne kadar romantikkk :) gözümde canlandırdım da, sen gülüyorsun bizi okuyup, eşin de sana bakıp gülüyor diye :) Allah muhabbetinizi, mutluluğunuzu hiç bozmasın. canım beniiiim :))

mehrabalar canim ya bizde oyle yapiyoruz ama beynim beynim dolu cikmiyo kafamnan hamile kalicammi yoksa yok diye icimde hep sorular olur.esim rahat olur deyip geciyo bende onun gibi rahat olmak istiyorum olmuyor... bu ay bende cocuk istiyorum insallah olur bu ay bir yilimiz tamamlaniyo bir yilda hergun olduk gibiydik sanki adet doneminnen basqa hergun oldukm bazi gunler 1 gun ara verdik olmadi benim 23 yasim var esimin 30 artik vakti gelsin lutfen bu ay bebisim gelsin.. dun esim artik biktim sanki olmaktan dedi onu kinamiyorumki cocuk icin hep olduk diye bende sikildim olmakdan ya neyse Allah herkese hamile olmak nasip etsin

sizdeee hep gülün emi.

cihazlar bozulmuş bekliyorum hala canım çıkmadı daha :)

hastanede cihazlar bozulmuş hala sonuçlarım çıkmadı vardır bunda da bi hayır .....

peki birşey dedilermi ne zaman çıkar diye valla bak çok merak ettim sana da bu söylenmez ama sanki benim merakım seninkinin yanında hiç bir şeydir

siz aynı yerde mi çalışıyorsunuz aşk böcekleri? ne kadar romantikkk :) gözümde canlandırdım da, sen gülüyorsun bizi okuyup, eşin de sana bakıp gülüyor diye :) Allah muhabbetinizi, mutluluğunuzu hiç bozmasın. canım beniiiim :))

evet şekercim masa bile aynı arada böölme var sadece :))) sorma romantizmin doruklarındayız :)))

aminnnnn dileklerin içinde

peki birşey dedilermi ne zaman çıkar diye valla bak çok merak ettim sana da bu söylenmez ama sanki benim merakım seninkinin yanında hiç bir şeydir

:) canım öyle bişey ki bende o hastanede çalışıyorum akşam 7 den önce çıkmaz yani biraz daha beklicez :))

uffff olmaz ama ,:))))) iyi bende birazdan çıkarım o saatlerde eşimin dükkanda olurum inş.güzel haberi okurum ordan

:) canım öyle bişey ki bende o hastanede çalışıyorum akşam 7 den önce çıkmaz yani biraz daha beklicez :))

X