Herkes hamile kalacak arkadaş :))))

yüce rabbim herkesin gönlüne göre versin bu saatlerde geçmek bilmiyorum aslında ümitlenmekte istemiyorum idrar testinde hiç silik bile çıkmadı o yüzden ümitsizim

canlar zaten kaynar olmayacak su banyo yaptığınız su kafi gelir.zeytinyağı sabunları var aktarlarda doğal olanlar.onlardan alıyoruz.çamaşır leğeni yokmu büyük olanlar doldurun içine suyu.sonra bir sabunu köpürtün içinde iyice.lifle içinde köpürtürseniz daha iyi olr.ben yarım sabunun tamamını erittim köpürterek.son içine oturun iyice.yarım saat çıkmayın hiç.inanın hissediyorsunuz o rahim yollarının açıldığını.ama sabuna dikkat edin.diğer sabunlar doğal değil onlar allerji yapıyor bazılarına.

sana katılıyorum canım illaki olacak diye bişey yok bu ay.hiç olmadı içimiz temizlenir hoş doktor bana en ufak bakteri bile yok dedi.ama yapacam tabi önce legen alacam o gece ilşkiyemi gieceğiz canım?

Son düzenleme:

Valla araba da zor trafik berbat,biz de aynen ev aldık.1,5 yıl bitti.3,5 yıl kaldı borcumuzun bitmesine.bir kısmı 1 sene sonra bitecek.eşime evlenince dedim.ev almassan çocuk yapmam diye. :))))) aldırdım evi şimdi de çocuk yok... sen nerde oturuyorsun canım ??

sanırım sendin canım yazan benide ekleyin diye face e diyorsan msj at ekleyelim .bulamadım yazını

sana katılıyorum canım illaki olacak diye bişey yok bu ay.hiç olmadı içimiz temizlenir hoş doktor bana en ufak bakteri bile yok dedi.ama yapacam tabi önce legen alacam o gece ilşkiyemi gieceğiz canım?

aynen canım o gece ilişkiye girmek en önemli olan husus :)
bunun bakteri ile alakası yokmuş.rahim yumuşadığı için döllenme daha çabuk sağlanıyormuş.he biraz ileri olacak ama beraberlik sonunda eşiniz hemen geri çekilmesin vakum etkisi yapıyormuş 1-2 dakika beklemek
ayyy eşim hep dalga geçiyo benle prof oldun artık diye

ünlügül hamile kalsın inşallah aminnnn ve diğerleriii

aynen canım eşimde bana diyor yakında yüksek lisans yapacaksın diye:))))))

kızlarr güldürdünüz gene ya yeni bişey daha öğrendik ne duysak yapıyoruz zaten ben yaptırdım silkeletme işini bi iki kez ama gülmekten tam yapamadık tabi kızlar bende civanperçemi otunu kaynar suya atıp buharında durmanın iyi olduğunu duydum,leğene otu atıp kanepe kenarına oturup buharında bekliyceksiniz yani.. anlatabildim mi bilmiyorum nettede okudum iltihap falan varsa söküyomuş.yapmak istiyorum aslında ama ya hamile kaldıysam bişey olursa diye korkuyorum şuan.. adetten sonra yapsaydım daha iyi olurdu şuan riskli olur demi kızlar :26: böyle şeyleri çok iyi araştırmak lazım ya fayda görelim derken zarar görmeyelim Allah korusun..

yok bacakları havaya kaldır. y
yok hemen çıkma kocacım öyle içerde kal 2 dakka.
hergün yap yumurtlamayı takip et
yok bacakları silkele yada kocacım yastığı getir koy bakalım kıçımın altına
aaaaaaaaaaaa
bunları düşünmekten seksten zevk almaz olduk arkadaş şu gebelik gelsede keyfimize baksak
diyecektim bu seferde çocuğa birşey olur davası hadi çocuk oldu uyanacak aman pis süt vermeyim çabuk ol banyo yapcamm ben size diyeyim 2 sene tık yok

ben baba evinde kullanıyodum sakinimdir sıkıntı olmuyo arabayla benim için canım yaaa.eve geçtikte daha 2020de bitecek borcu çok var anlıycan arabayada 1.5sene bitmez gibi gelio bi yandanda zaman nası geçio anlamıyorum=)beykentteyim ben canım iş yerimde zeytinburnu ya sen

ayyyyyyyyyyyyyy sanki bizi anlattın ya güldüm valla=)=)=)ağlanacak halimize=)

civanperçemi hamilelerde düşük yapar aman dikkat aynı etkiyi adaçayıda yapıyor ama dediğim gibi hamilelerde düşük yapar şüphen varsa kullanma...

Allah korusun hakkaten, ben de korkarım yaa.. Hakkaten iyi araştırmak lazım... Kızlar sabun zararlı diye biliyorum ben de yaaa.. Hatta yıkayıp yıkamama muhabbeti yapmıştık.. Mevsim boşver yapma , belki hamilesindir

Misafir vardı, kalamadım fazla. cidden bir eksiklik hissediyorum sizlerle konusmayinca :))

Bizde senle canim ama denk gelemiyoruz nezamandir yahuuu
kızlar bugun giremedim nete sizle dertleşmeye o kadar ihtiyacım vardı ki doktora gittim düşük olmuş o kadar moralim bozuk ki anlatamam

Gecmis olsun canimiyi yani en azindan kurtaj olmiyacaksin gelecek ay devam, edersin calismaya

Canimcim stres stres baska bir sorun yok bence hepimizde de
kızlar kan verdim geldim 2 saat sonra sonuç çıkacak dualarınızı bekliyorum inş hamileyimdir...

Insallahhh insallahhh batin kac gun gecti?
nurdan kaç saat önce oturdun .sabunu köpürttünmü naptın :) ya bizim küvet yok akşam gidimde legen alım bari sıgarım heral

Ah unlugulah guldurdun beni burda.Kizlar benceyapmayin.Ordaki akinti ortamini bozmamk lazim .Ben bu ay insallah tuvalet yikanma islemlerini bir saat onceden tamamlayacagiminsallah

canım inan yapısını bozmuyor ben bizzat kendim denedim.suya oturduğun zaman o kadar içeriye gitmiyor.sadece buharı ulaşıyor.ben faydasını gördüm aylardr deniyordum olmuyordu.birde bu doğal zeytinyağlı sabun diğerleri gibi değil.tabi yinede karar sizin

kızlar öğlenden beri yazmıyım yazmıyım diyorum ama ben uyarımı yapayım da, benden çıksın. lütfen buy yöntemi deneyen, deneyecek olan arkadaşlar yanlış anlamasın. bazı insanlarda işe yarayabilir, ben yalnızca bilgim dahilinde uyarımı yapmak istiyorum.

kızlar biliyorsunuz rahmimizi dış dünyadaki etkenlerden vajina ve rahim ağzı koruyor. burda asitliği düzenleyici ve mikroplardan arındırıcı iyi huylu bakteriler, mikroorganizmalar vs. vs. var. sabunlu suya oturunca bence vajinanın ph dengesini bozabiliriz, mantar, enfeksiyon falan bunlara karşı daha dayanıksız oluruz. ayrıca, spermler bizim salgıladığımız vücut sıvımız yardımıyla yüzerek rahme ulaşıyorlar. ilişkiden önce sıcak suyla yıkamayın diyorlar hatta. bu sıvıyı da olumsuz etkileyebilir sabunlu sıcak suya oturmak.

özellikle ben antibiyotik kullanımından, yazın aşırı terlemekten, sentetik iç çamaşırından falan çok erken mantar ve sistit oluyorum. ben bu yüzden bu yöntemi denemiycem. hassas bir yapınız varsa sizin de, bunları göz önünde bulundurun. ama bu yöntemleri uygulayacak arkadaşlara başarılar ve iyi şanslar diliyorum. bebiş yolunda herşey mübahtır hehe :)

civanperçemi hamilelerde düşük yapar aman dikkat aynı etkiyi adaçayıda yapıyor ama dediğim gibi hamilelerde düşük yapar şüphen varsa kullanma...

adaçayını biliyorum canım,civanperçeminin çayını içmiştim adetken sadece.. şüphe derken umut işte belki tutturduysak bi umut berianur inş dediğin gibidir ağzından bal damlıyo valla

Bir zevki kalmıyor bence keyf almaya baksın hiç çocuğu olmayan arkadaşlar,ya bizim adam zaten arasıra diyor yaaa çocuk olunca böyle vakit ayıramayacaksın falan diye,...ama istiyoruz da çocuk ama bence çocuk sevgisi daha büyük olur diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…