Her ay en az bir altın

Takipteyim ama birikimsiz şekilde... Belkiniki yıl sonraya

Diğer gruptan geliyorum aslında borç ödeyen tayfadayim.kredilerimi ödüyorum ama.bu ay bir çeyrek yaptım grubuj sayesinde listeye eklenebilir sen Mart Nisan bir yıllık şekilde her ay yapacağım inşallah hayatımda ilkkez altın biriktirmeye girdim .desteklerinize saglik

Hepsini ekledim bol bereketli olsun

İş göremezlik ödemesi yattı bana ilk part 19 bin bununla altın alacağım sizce yatırımlık bilezik mi alayım yoksa 1 tam altın bir yarım altın mı alayım ne dersiniz

Hayırlı, bereketli olsun. Ben gram alman taraftarıyım. Kuyumcu tanıdığımızda yatırımlık alıyorsan gram al, en azından alışı satışı belli hiç zararı yok demişti. Ama dersen ki bileziği takarım da; o zaman 3lü Burma, Ajda, kibrit çöpü gibi az işçilikli modelleri tavsiye ederim

Yok direkt yatırımlık için istemiştim gram alayım o zaman çok iyi olur

Toplamda 1250 altın sertifikam oldu her bin lot 10 gram altına tekabül ediyor 5000 lota tamamlayınca hesabımdan çekip 25 gramlık 2 bilezik almayı düşünüyorum
Rabbim inşallah burada kızlar bileziklerimi aldim demeyi nasip eder
Bir arkadaşım başak burma bilezik almış o kadar şık duruyor ki yüzüğünü de almış çok hoşuma gitti nasip bakalım
Bu grup çok iyi oldu sana ne kadar teşekkür etsek azdır B Burhan Burhanitto

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…