Hep basit KADIN muammelesi görüyorum....

Ülkemizde genel düşünce seks erkekler içindir değil mi ? Burda konularda sürekli rastlıyoruz. Cinsellik erkek için önemli, erkekler dayanamaz, erkeklerin bünyesi vesaire söylemler.

O yüzden sanırım kadın olarak zevk aldığını, sevişmeyi sevdiğini söylemek marjinallik oldu. E tamam söylensin tabi. Burda çoğu kişi bunu rahatça ifade edebiliyor ancak Aylin'in fazla diline vurmuş gibi. Yorumlarının bu kadar 'bakın ben sevişiyorum' temalı olması rahatsız edici.

+1,2,3,4,5,6...

Çok güzel ya...
Hep mi düşündüklerimi yazar bir insan?

Neden geldi acaba elmayra aklına

Kimse güzel ya da seksi olmasına bi laf etmedi ki, sanki insanlar hayır güzel ve seksi değilsin demiş gibi ısrarla güzelliğinden seksiliğinden dem vuruyosun
Neden kendini övüyorsun demişler yorumlarda.
Bunun dışında yolda yürürken de bakıyorlar bu kıza, bana baktıklarından daha fazla, neden?

E giyiniş tarzı, yürüyüşü ve aurası.
Türk toplumunun kadına bakış açısı. Güzel ve açık giyiniyorsa basittir, sevişiyordur.
E bu kadın böyle bir kadın.

Elminin bu konuyla alakası yok. Hatta hiç yok.
Onun da böyle bir yorumda hakaret etmişti biri.
Herkes online olup diğer kıza hurra etmişti. Sen de vardın, sen sorunca bana neden bu tepki diye oradan aklıma geldi.

Seviyom çünkü. Sevmediğim biri olsa böyle yapmam herhal, değil mi?

keşke siz değil de arkadaşınız gelse kendisini anlatsa kendisini ondan dinlesek.

Giyinis yürüyüş tarzından değil, sürekli seksten bahsettigini söylemesi üzerine yazıldı bu mesajlar.

Konu nedir hatırlayamadım ama burda bariz bi hakaret görmedim ben, ne anlattıysa o, ayrıca aylin eski üye mi cidden merak ettim

Ada'm sadece sevismek istemiş tabi bunu da evlenmeden sevismem diyen bir kıza zorla tecavüz etmek ya da para karşılığı seks yapan birini bulmak yerine senle yapmak istemiş. Sen ise hem sevismek hem duygusal bağlılık isemissin. E kısmet degilmis:)

Ben hala neden Elmayra konuda anıldı onu merak ediyorum

Elmayraya biri hakaret etmiş ben elmayrayı savunmuşum şimdi neden o savununca sorun ediyormuşum özetle bu

Aleni hakaretlerde kk genelde kenetlenir zaten dost düşman herkes yüklenir karşı tarafa ama bu konuda öyle bi hakaret okumadım ben

Kendi hesabımdan da aynısını yapacaktım, neden seni rahatsız etti ki?
konu sizin konunuz değil aylin hanımım konusu biz daha doğrusu ben konuyu açan kişiden dinlemek isterdim bunları arkadaşı olduğunu söyleyen birisinden değil.aslında rahatsız olmadım doğru bulmadım sadece.

çünkü zaten kendini ifade etmekte zorlanan bir kadın sözel ifade değil duygusal ifade, bence hep seks-sevişmek demesi de bu yüzden duygularını yönlendirmede ifadeetmede belki sıkıntı yaşıyor o yüzden onu seslendiren birine değil kendi sesine ihtiyacı var diye düşünüyorum.

Hım şimdi anladım.
İyi de konu sahibine kim hakaret etti ki ?

Haklı olabilirsiniz bu konuda, sadece bir an çok sinir olduğumu söyleyebilirim.
Hem hakaretlere hem ayline
Neden kendini böyle ifade ediyor bilmiyorum.

Ama böyle değil. O yüzden dayanamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…