Hep basit KADIN muammelesi görüyorum....

bibibibiy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2016
882
1.068
Günaydınlar tatlışlar :)

Neden bilmiyorum ama buraya yazmak hoşuma gidiyor ve her konu açtıktan sonra içime müthiş bir rahatlık geliyor :)

Her neyse fazla geyik yapmadan içimi dökeyim, paylaşayım.

Beni bilen bilir bu site de.
26 yaşında genç bir kadınım.
Çalışıyorum, özel bir şirkette tasarımcıyım, sevdiğim ve hayallerimde ki mesleği okudum.
3 dil biliyorum. Yurt dışında doğdum, yurt dışında okudum, çok ülke gezdim ama sonuç olarak İstanbul a yerleşmeye karar verdim.

Ailem her daim arkamda durur, elbette bizde her aile gibi sorunlar yaşamıştırız ama biz birbirine bağlı bir aileyiz.
Ailem bizi baskı içinde büyütmedi. Her daim eğitimimize önem verdiler. Sonuna kadar okuyun dediler.

Ailem den yana tek bir şikayetim olmadı ve olamaz da...

Özel hayatımda sorunlar şu an yok. Fakat birşey eksik.
Bir renk yok, tad yok, bir motivasyon eksikliği var sanki...

Problemler yaşadığımda "görünüş" olarak beli etmem.
Her daim güçlü dururum ve bakımlı. Her gün kıyafetimi özenle seçerim. Saçlarıma bakarım vs vs vs...

Genelde çevremdekiler olsun, ailem olsun veya arkadaşlarım olsun güzel bir kadın olduğumu söylerler ve genelde karşı cinsteki erkekler beni son derece sexy buluyorlar.

Eskiden böyle düşünmezdim ama şu son 3 haftadır düşünür oldum... : sexy olmak , çekici olmak karşı cinsteki erkeklerin beni basit gördüklerini sağlıyor sanki...
Yazdığım gibi eskiden böyle düşünmezdim 3 haftadır böyle düşünüyor oldum.

Ben her zaman sonsuz aşka inanırdım ve hiç kimseyi kandırmadım.
İlk ilişkimi 21 yaşımda yaşamaya başladım ve onunla herşeyi yaşadık.
Sadece bu kişi ile seviştim.

Hiç pişman değilim açıkcası.

2 ay önce ayrıldık.
Ona karşı hiç bir şey hissetmiyorum hatta internet e stalklamıyorum bile.
İçimde ne kızgınlık var, ne nefret, nede sevgi, aşk kaldı.

Sorunum aslında erkeklerin geneli.
Neden onların gözünde basit bir kızmış gibi görünüyorum ?

Sex i sevdiğim için mi ? Sex ten konuşmaktan çekinmediğim için mi ?
Her akşam sevişmek istediğim için mi ?

Bir erkek arkadaşımla daha önce konu açmıştım bu mevzuları konuşmuştuk. Benimle cinsel açıdan ilgilendiğini söylemişti.

Bende ona karşı cinsel çekim hissediyordum ve bunu dile getirmekten çekinmedim.

Ama zaman geçtikçe o kişi ye karşı duygusal anlamda birşeyler hissetmeye başladım.
Aşk mı ? Hayır değil daha çok hayranlık.

Çok karizmatik çok entellektüel. Çok bilgili.
Doğduğum ülkenin dilini konuşabilen.
Yaşca benden büyük ve olgun biri.

Bu kişi ile aynı iş yerinde çalışıyoruz üstelik.
Hala sevişmedik, birlikte olmadık.

Ve ben geçen günler ona karşı hissetiğim duygulardan bahsettim.
Fakat adam arazi oldu.
Ne bir cvp verdi hiç birşey.

Bu arada kendisi istifa etti ve 6 hafta sonra işten ayrılacak.
Şu anda bir boşluk ta olduğunu, hiç birşeye odaklanamadığını falan filan diye şeyler yazdı.

Yani sonuç olarak yine hüsran yine hüsran.
Ama artık zaman geçtikçe bende duygusuzlaşıyorum.
Çok zeki çok romantik bir insandım ama artık böyle olmak istemiyorum...

İnsanlar dan sıkıldım, hele erkeklerden.
Beni sadece bir cinsel obje olarak görmelerinden sıkıldım.

Sıkıldım sıkıldım ve sıkıldım.

That's all.

Thanks.

Aylin işin gücün seks farkında mısın ?
Bir erkekle misal veriyorum F*** buddy olarak takılmayı bile ciddi ciddi düşündüğün için sence karşı tarafın bu konu hakkında sana ne gözle bakması seni tatmin ederdi ?
Hem neden karşı cinsin bakış açısına çok ehemmiyet veriyorsun.
Senin bu konularda relax olman lazımdı

aylin bi dur kendine zaman tanı yahu..
2 ayda ne çabuk sıkıldın erkeklerden ..
önceden öyle gelmiyordu çünkü sevgilin vardı diğer erkeklerle bu tür muhabbetlere girmiyordun..
çünkü diğer erkekler sevgilin olduğunu biliyorlardı şimdi aç kurt gibi bakarlar elbet..
21 yaşında uzun süreli bir birlikteliğe başladığın için erkek cinsinin taktikleri hakkında pek bilgin olmamış bence..
sen henüz sadece sevişelim olayına hazır değilsin o yüzden erkeklerle öyle muhabbetlere girme..

Günaydın B bibibibiy

Bende yemek yemeği çok severim .

İhtiyaçsa o da ihtiyaç

Aşırı sevip , sürekli yaptığım ve yaparken keyif aldığım bu eylemi sürekli dile getirsem....

Açımmmm

Yemek istiyorummmm

Yemeği çok seviyorummmm

Yemeğe çokk düşkünümmmmm.....

Bununla ilgili sürekli konuşsam , hatta yetmese kk da açtığım her konum hemen hemen yemek üzerine olsa

Adım obur a çıkar değil mi ? Zamanla insanlar bana sende yemekle kafayı bozmuşsun der

Yani demem o ki , seviştiysen seviştin ... seviştim ... onla sevişmedim daha ... şunla sevişeceğimmm ...

Hayatından çıkarma , biraz dilinden düşür mesela , ne dersin ???

Son düzenleme:
Aynen yani sürekli bir seviştim,sevişeceğim, sevişiyorum.
Sevişemiyorum.
Zart zurt.
Tamam Aylin anladık seviştin, çok seviştin, hepimizden daha çok seviştin.
Ama yeter be bacım.
Erkek olmama gerek yok benim yanımda da birisi sürekli bu mevzulardan dem vursa hem rahatsız olurum hem de aklı şeyinde derim.
Erkek olmakla bir alakası yok

hayatın gerçeklri var tatlım git il ortamnda konul cinsellik byle sex şöyle erkek olsm bi kadın bnu dilnden düşrmese sex yaşmya bakrm erkek olarak zihnyt bu bnu değiştiremezsn o yzden brak sexi yaşamayn ölmüyr cicm

Günaydın.
Ben de hayatım boyunca cinselliğe düşkün bir kadın oldum.
Ama bunu sadece beraber olduğum erkekler bilirdi.
Dışarıda bir sohbet sırasında bunu ne dillendirdim ne de ima ettim.
Bakımlı olmak,fiziğine önem vermek elbet çok güzel ama verdiğin elektiriğe,sohbetlerde kullandığın kelimelere dikkat etmelisin.
Yaşın da küçük değil,bunları farketmiş olmalısın.
Ben kendi adıma bunları konuşmaktan çekinmem sadece kötü niyetli insanların varlığını düşünüp kendimi frenlerim.
Tavsiye ederim...

+ 1

İlave olarak Aylin, hani yazmışsın ya üç dil biliyorum bilmem kaç ülke gezdim ben bebeyimmm diye. Hah işte ufkun o kadar geniş olsa tutup bunu dert etmezsin zaten. Ummmurunda bile olmaz ki milletin lafı. Senin libidosal bir sıkıntın var sevişsen geçer sanki.

Ha bir de sexy değil seksi yahu. Her kelime Türkçe ama seks neden İngilizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…