Hep basit KADIN muammelesi görüyorum....

Pray bu sitenin ajanı olabilir misin, cidden değişik bi havan var burdaki herkesi tanımak her konuya vakıf olmak gibi bi iş edindin kendine, başlarda çok tatlı bulduğum bir üye iken şimdi kadınlara zaafın olduğunu falan düşünüyorum mesela aylin eski üye değilim dedi, tanışma hikâyeniz nasıl sen yazdın p da sana yazdı sonra görüşmeler başladı?
Çok mu normal 1 2 bilemedin 3 aydır tanıdığın biriyle seks muhabbeti yapmak reelde görüşmek...elmayra dedin ya biz elmayrayla arkadaşlığımızın son senesi birbirimizi faceden ekledik,öncesinde kimse kimseyi stalklamadı, sende burda anlatmadığın bişey var ama.ne bilmiyorum

Sen neden elin adamları ile bu muhabbetleri ediyosun ki?

Çok değişik bi konu

İki lafından biri o kelime.bak ben yazamıyorum bile burda sen o konuları rahatça konuşuyomuşsun

Neyse beni aşar bu konu :)

Fazlasıyla +1
Ayrıca eğer pray bana özelden yazıp olduğunu söylediği ilk üyeyse yüzde 1500 bir karakter değişimi var ve bu çok şaşırtıcı bir durum. Diğer üyelikte ağır başlı, mantıklı, sakin yorumlar yapan böyle bir profil çizen kadın nasıl olur da birden değişir. (Diğer üyelik kısmı bende kalsın ama kendisinin ben de dahil herkese çekinmeden söylediğine eminim. Çünkü hiçbir diyaloğumuz olmamasına rağmen kim olduğunu pat diye bana yazmıştı. ) Bu karakter değişimi gerçekten çok ama çok ilginç o yüzden.

Ben sizin bilincli olarak bu tarz konular actiginizi dusunuyorum.turk aileyapisina ters bir insansiniz ve burda devamli bu konulari acarak normallestirmeye calisiyorsunuz

Türkiyede böyle degilden kasıt, avrupada adamın biriyle oturup sex konuşsan amanin aranıyor bu, dur ben bu gece bi yürüyim şuna deme ihtimali daha düşüktür. Hadi de ki birlikte oldun, bu kadın benle yattı, zaten orospu karakterli bişey bu deme ihtimali iyice bi düşüktür. Seni büyük ihtimal gerçekten hoslansiysa tekrar görmek ister. Kimle kaç kere yattığının cetelesini tutmaz vsvs

:))
Sitenin ajanı değilim. İşin ilginci ajan olmak istesem iki günde sıkılırım bundan da biliyor musun.
Çok takıntım var ve nefret doluyum sadece.
Konularımın hepsi gerçek ha, ben bazen insanları öldürme planları yapıyorım. cidden kafayı yedim ben.

Çok normal olduğumu da savunmuyorum aok.
Bak diyorlar ya, başka işin mi yok. Hakikaten yok ha.
Ben kıçımı devireyim yatayım her konuya yorum yapayım tartışayım ban yiyeyim. Bunu yaparken kahve içeyim çay içeyim kısmetse olura bakıp ahhahaha salaklar diye güleyim
Kim kime ne yazmış bakayım. Çok seviyorum bunu.
Sevdiklerimi tutma sevmediklerime laf sokma gibi huyum da var.
Tek meşgalem burası oldu çünkü kendimi dünyadan tamamen soyutladım diyebilirim.

Bakalım ya nolacak sonumuz nasip.
Ha işim yok mu var, parasız kalmam.
Ama canım istemiyor yani. Benim canım burada kalıp yorum yapmak her şeye müdahil olmak istiyor.

Kadınlara zaafım yok, daha doğrusu ben birkaç üyeyi hakikaten vay be diyorum gerisini gömüyorum. Kibir galiba benim huyum.

Mesela ben özelden biriyle konuşuyorum ya, sonra iki dk sonra bakıyorum daha yeni bdvde sövmüşüm kıza. Kim olduğunu da bilmiyorum ha.

Değişik yani, dediğim gibi nasip.
Aylini seviyorum ama ben. Ondan böyle fıttırı girdim konuya. Hoş ben sevmediğim bir üye olsa gelir konuya dalga geçerdim bu da ayrı bir olay.

Kimi seviyorsunuz kim kimdir nasıl hatırlıyorsunuz ya. Hafıza kartı sınırlı herhalde bende.

nedense sizin erkek olduğunuzu düşünmeye başladım.

baktırıyor güzel alımlı vs iki lafınızdan biri bu.

Bulunmak gibi bi kaygım yok zira başkaları da sen aok mısın diye yazıp eklemişti burda anlatmak istediğim his, değişik bi his

nedense sizin erkek olduğunuzu düşünmeye başladım.

baktırıyor güzel alımlı vs iki lafınızdan biri bu.
Yok valla kadınım, site yöneticisini arayıp konuşayım mı düz kadınım yani. Sitede var beni tanıyanlar.

Güzelliğe takıntım olduğu doğru ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…