Hep basit KADIN muammelesi görüyorum....

Konu kapanmazsa bunu kendi hesabımdan uzun uzun yazsam olur mu?
Şu an yazamıyom.

Bana inan, göründüğü gibi biri değil.
Sadece sıkışmış.
kendi yazssa olmuyo mu:))
bizim inanıp inanmamızın bir önemi de yok zaten.
ama şu açık ki B bibibibiy kendini çok ta açık ifade ediyor.
benzer onlarca yorumu var.
yine de senin dediğin gibi duyguları da var ise yazssın.

Bence basit kadın görünmek çok zor değil aylin,ikili ilişkilerde erkeklere her düşündüğünü hem söyleyip hem hissettireceksin,avrupadan gelmiş olman da avantaj zaten,hatta işyerinde ki erkekle rahatça seks konuşacaksın(zaten dilleride kelepçelidir bizim erkeklerin)oldu bitti!3 hafta uzun bir zaman değil,burası da avrupa değil be güzelim.....Toplum yaşadığını,konuştuğunu; bravo özgür kız diye alkışlayacak bir toplumda değil.....

Bana da tam tersi yazdıklarının aksine
Çekingen, ürkek
Kabuğunu kırmak isteyen ama kıramayan bir kadın gibi geliyorsun.

Kabuğunu kırmak yazınca aklıma geçen gün açılan konu geldi.

Katılıyorum, rahatlık benim için şu demek, birinin elleri terlemeden nefesi kesilmeden toplum önünde sunum yapması, ne bileyim hitabet gücü, bunun gibi şeyler, rahatın bu konudaki kullanılışı benim lügatımda hafif mesrep, ve Türkiyede zaten böyle Türkiye söyle diye sıralayan avrupada doğmuş kızlarımız bana itici geliyo, orda yaşa o zaman, Türkiyede çoğu şey değişmeli ama bunun içinde seks seks seks diye dillere pelesenk etmek yok

Adam istifa etmişte sevişememişler bilmem ne, oldu olacak bi dal almadan bırakmam de

Burda bu kadar kadın aynı şeyi düşünüyosa ben olsam derim ki heralde ben anlatamadım, ama hatun çoğunuz anlamamışsınız diyo, bunun adı nedir psikolojide just

Bir de 2016dayız yani

Herkesin kafalar rahat, sevişen sevişene :KK70:

Yani şu takıntılı, geri kafalı adamlar insanlar hiç etrafımda yok en azından

O yüzden bana anlamsız geliyor.

Biri mesela sürekli arabalardan bahsetse ondan da daralırım ben, muhabbeti sarmaz, uzaklaşırım.

Bir de olmayacak şeylere anlam yükleyip, çarpıtmaya çok meraklıyız.

Belki o ilişkinin bitmesinin altında çok başka bir sebep vardır, bunun biraz aylinin algısıyla ilgili olduğunu düşünüyorum

Ek: Ben de arkadaşlarımla ya da ilişkide bulunduğum insanla sex konusunu konuşmaktan çekinmem/sekse de önem veririm ancak hiç basit kadın muamelesi görmedim. Öyle bir şeye yeltenseler zaten ağzının ortasına çarpabilecek yapıda olduğumu hissediyorlar çünkü :KK70:
Yani insanlara sınırını/haddini bildirmek de önemli onların tavırlarında.

Küsmemiş miydik biz en son :110:
Bu arada yeni gelişmelere çok sevindim hepsini takip ettim.
Dur 3. üyeliği alıp yazayım olmuyor böyle konuyu sabote ettik :KK53:

Ben küsmedim, niye küseyim

Küstüysek de hatırlamıyorum :KK70: boşver unutalım, öpüşüp barışalım

Tamam bekliyorum

Ban gelmeden seğirte seğirte gidiyorum :110:

Pray mesleki mi bu tepki
Tam aynı şeyi düşünüyordum.

Galiba öyle aok.
Aklıma elmayra geldi nedense şu anda.

Bir yandan da yok be, hakikaten burada anlattığı gibi değil bu kız ya, iki lafından biri seks değil ki. Ben aylinin konulrının birisini yakalayamadım hep banlıydım. Kendini ifade edemiyor bence.
Ha sevişesi var o ayrı. Rahat konuşuyor ama herkesle değil. Kriterleri var.
Güzel, hakikaten baktırıyor kendine.

Bir de seviyom bu kızı. Ondan basit kadınsın falan yazılınca dayanamadım atladım konuya.

Aylin senin problemin sözlerinin karakterinle uyuşmaması herhalde.
Elinden gelmeyenin dilinden gelir derler ya :)
Duygusuz cinsellik yaşamak her baba yiğidin harcı değildir.
Senin de değil. Bunu isteyen adamlardan uzak dur.
Aşık ol, seviş.

Tam aynı şeyi düşünüyordum.

Galiba öyle aok.
Aklıma elmayra geldi nedense şu anda.

Bir yandan da yok be, hakikaten burada anlattığı gibi değil bu kız ya, iki lafından biri seks değil ki. Ben aylinin konulrının birisini yakalayamadım hep banlıydım. Kendini ifade edemiyor bence.
Ha sevişesi var o ayrı. Rahat konuşuyor ama herkesle değil. Kriterleri var.
Güzel, hakikaten baktırıyor kendine.

Bir de seviyom bu kızı. Ondan basit kadınsın falan yazılınca dayanamadım atladım konuya.

Neden geldi acaba elmayra aklına

Kimse güzel ya da seksi olmasına bi laf etmedi ki, sanki insanlar hayır güzel ve seksi değilsin demiş gibi ısrarla güzelliğinden seksiliğinden dem vuruyosun

Bence cenesine vurmus derler ya oyle olmus.
Cok marjinal bi seks hayati var gibi yorumlar ve konular ama esasen sadece uzun sureli iliskisinde birlikte olmus biri var karsimizda.
Tekrar ciddi bi iliski yasasa ve her yonden tatmin olsa bu konulari acmaz.

Bir de B bibibibiy madem turkiyeye yerlestin
Ve calisiyorsun turkce dilbilgini duzeltmen gerekir. Hem sana ugras olmus olur.
Yapmistirim etmistirim diye bir turkce yok.

X