Hep basit KADIN muammelesi görüyorum....

Benden nerden senin tatlisin oluyorum aciklarmisin?

Konuya gelicek olursak sen cinsellik istiyorum diye bagirmazsan kimsede seni cinsel obje olrak gormez. Zaten ayni is yerindeki bi erkege seni istiyorm diyosan o is yernin tum erkekleri bunu duyar hanfendi. Hadi gecmis olsun.

Bazı yorumlar fazla güzel

Doğrudur tabii,tanıyan sensin.
Biz burada verdiği izlenimden bahsediyoruz şekerim.
Ben ve diğer arkadaşların da Aylin'in kötü bir insan olduğunu düşünmedik ki.
Cinselliği sevmek hatta bunu dile getirmek kötü bir şey değil ki.
Yanlış ortamda bunu göstermese insanlardan o da rahatsız olmazdı di mi?

Doğrudur tabii,tanıyan sensin.
Biz burada verdiği izlenimden bahsediyoruz şekerim.
Ben ve diğer arkadaşların da Aylin'in kötü bir insan olduğunu düşünmedik ki.
Cinselliği sevmek hatta bunu dile getirmek kötü bir şey değil ki.
Yanlış ortamda bunu göstermese insanlardan o da rahatsız olmazdı di mi?

Türk erkeği ile açık açık bunu konuşuyorsun sonra diyorsun ki böyle mi düşünüyorlar ?birşeyleri dile getirmen normalde kendine olan güvenini gösterir ama karşındaki Türk erkeği ise ,bizim erkeklerimiz kadar aç bir grup ise tabi ki öyle yaklaşırlar ..acı ama gerçek ,ülkemizde kadın olmak ve ihtiyaç diye belirttiğimiz şeyleri konuşmak bize sadece zarar verir..

Senin için söylemedim ki laloşum
senin her yorumun asil

Her yerde dile getirmiyor, hatta çoğu zaman toplum baskısından çekiniyor aylin.
Onu da kadınlar kulübü tetikliyor.
Çünkü birçok kadın ataerkil düzende gördüğü üzere ataerkil yorumlar yapıyor.
Çoğu zaman da kadınlar böyleyse erkekler nasıldır diye düşünüyor.

Çok normal, burası Paris değil. Toplum açık görüşlü değil
Aylin marjinal mi diye sorarsanız evet kesinlikle.
Ama şu an iki kültür arasına sıkışmış durumda. Burada özgür değil.

Onu da toplumun tabusu olan cinsellik üzerinden atıyor bence.

sizin yakın arkadaşınız olması ve onu tanıyor olmanız gerçek duygularını biliyor oluşunuz burada yazdıklarından her iki kelimesinin birinin seks olduğunu ve sürekli sevişmek istiyor gerçeğini değiştirmiyor maalesef.gerçek duygularını sevişmenin arkasına gizlemiş bir kadın olduğu izlenimini veriyor.

karşıdaki nasıl algı oluşturuyorsa yorum yapanlar da öyle algılıyor

Türk erkeklerinin geneli, "kaçan kovalanır" taktiği uygulamayan, cinsellik konusunda kendileri gibi rahat olan kadınları "yollu" yani "hafif meşrep" kabul edip "eğlenilecek kadın" kategorisinde değerlendirip gününü gün ediyor. "evlenilecek ve namuslu kadın" bulduğunda evleniyor.

That's all ve thanks var bir de

Onları unutmuşsun

ama rahatlıkla konuşuyorum yazmış kendisi:))
hanginize inanacaz biz şimdi:))

tespit tam on ikiden, örneklendirme komik ve tam yerinde. vallahi çok samimi söylüyorum hiç güleceğim yoktu Allah'ta sizi güldürsün

That's all ve thanks var bir de

Onları unutmuşsun

Hatırlatmayaydın iyiydi
Madem herkes birbirine yürümeye başladı övgüler şelale ben de itiraf edeyim bari iki sene önce buradan sana kızıp dürttüğümüz o günleri o dertleri özledim tadı kaçtı forumun

Yurtdışına geri dön inan daha rahat edersin türk erkekleri ne düşünüyor diye düşünme sen.Kırmızı ruj sür saçını platin sarısına boyat bak o erkekler hiç seksten bahsetmesen de sana nasıl bakıyor bilmem anlatabildim mi?

Katılıyorum, rahatlık benim için şu demek, birinin elleri terlemeden nefesi kesilmeden toplum önünde sunum yapması, ne bileyim hitabet gücü, bunun gibi şeyler, rahatın bu konudaki kullanılışı benim lügatımda hafif mesrep, ve Türkiyede zaten böyle Türkiye söyle diye sıralayan avrupada doğmuş kızlarımız bana itici geliyo, orda yaşa o zaman, Türkiyede çoğu şey değişmeli ama bunun içinde seks seks seks diye dillere pelesenk etmek yok

Adam istifa etmişte sevişememişler bilmem ne, oldu olacak bi dal almadan bırakmam de

Burda bu kadar kadın aynı şeyi düşünüyosa ben olsam derim ki heralde ben anlatamadım, ama hatun çoğunuz anlamamışsınız diyo, bunun adı nedir psikolojide just

Dürt o zaman
Ziyaret et beni o zaman
Ben de seni özledim, seviyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…