Sevgilim aslında mağarada mı yaşıyor?

Doğru evet, mantıklı geldi şu an. Özellikle üstten bakma, aşağılama çok oluyor son zamanlarda kadınlar arasında, ikinci maddede yazdığınız gibi. Çok acayip ya. İnsan tanımadığı hemcinsi için nasıl böyle hisler besler. Ben de sevgi pıtırcığı tabi ki değilim, ama bu şekilde nefret etmem için elle tutulur bir sebebi olması lazım.
Kesinlikle, neden baktığında miden bulanıyor mesela? Yani bunun olabilmesi için çok dert ediyor olman lazım. İnsan depresyona girip varoluşsal sancılar çeker ya hani bu tarz kişiler de açık giyinimli kızları düşünüp mü depresyona giriyor acaba? kafamda deli sorular hahsjsjsj

Gerçek yüzünü şimdi göstermiş o kadar. Değişmez bu arada şüphen olmasın. Kıskanç kıskançtır ötesi sadece hayal kurmaktır. Ben onu seviyorum istediği gibi giyinirim derseniz devam edin ama alışkanlıklarınızı kaybedemeyeceğinize inanıyorsanız bu ilişki yürümez. Kendi adıma konuşayım ben yapamam. Bu benim için ailenle görüşme demek gibi bi şey. Güvenmiyorsa bu ilişkiye hiç başlayamayacak özgüven eksikliğinden başka bi şey değil bana göre.

Biri bi konu açar bisey sorar. Ne sorduğu anlaşılmayan kişilere laf söyleyen yazarları tenzih ediyorum. Onlar haklı çünkü konu okumaya geliyoruz. Konudaki uslubu beğenmediğini söyleyen ve altına konu ile alakalı olumlu olumsuz yorum yapanları da tenzih ediyorum da şöyle kişiler var : konuşma uslubun berbat, yazım dilini sevmedim okumadım, tarzını begenmedim okumucam kalanini..

Abi siz napiyorsunuz? Ya yorum yap ya eleştir ya fikir ver. İçine de yazım dilini de eleştir tamam da konuyu okuyup yazım dilini sevmedim yazıp uzaklara falan mı bakiyorsunuz? İçinden geçir madem, yorum yapma geç, fikrin varsa da yaz. Ne acayip tipler var ya burada.

Konuya gelirsek bence sınırlarını cizersen bir sorun olmaz. Buna tepki verirse de uygun degilsiniz ikiniz.
Hahahhahs demi ya olacak iş değil bu konuya devletin bir el atması lazım deyip cimere falan şikayet ettiler mi acaba😂Sanki özel olarak bir kişiye bir şey sormuşum da bana arkadaşıymışım gibi tavır alıyor, yazım şeklime içerlenip küsüyor falan banane okumayacağım havalarına falan girmesi aynen ağlayacağım müslüm gürses eşliğinde bileklerimi keseceğim okumadığın için😂 Ben eleştiri kaldıramayacak biri değilim zaten mesela sizin yazım şekliniz ile söylediğiniz şeyler mantıklı gelebilir ama diğerleri no yani ciddiye alamadım

hiçbir diyecek bsey bulamayıp beni mesleğimden vuramazsınız evet işinde gayet başarılı cocuklarını büyütmeyi terch ederek ofisi bırakmak zorunda kalıp evden halen seasnlarına devam eden bi psikolog anneyim Allah sizede nasip etsin…
Psikolog olarak insanları kıyafete göre ötekileştiriyorsunuz! Siz de bir meslektaşınızdan seans alın bence. Dekolte şort ile gelip sizden seans almak istemezdim önyargılı bakarsınız diye . Eleştirimi bile anlamadınız muhakeme yeteneği sıfır

Psikolog olarak insanları kıyafete göre ötekileştiriyorsunuz! Siz de bir meslektaşınızdan seans alın bence. Dekolte şort ile gelip sizden seans almak istemezdim önyargılı bakarsınız diye . Eleştirimi bile anlamadınız muhakeme yeteneği sıfır
kıyafete göre ötekileştirmedm benmde var açık arkadasım meslektasım yakınım ailemde de var ötekileştirdiğim yok sadece sordum o taytla ıc camasırına kdar belli oluyo yani nasıl rahat edeblıyosun dye tabiki bakacaklar dikkat cekecek bnu kendi yegenlerimede soruyorum ve güzel bi dille bi tık daha bol giyeblrsin eskisi gibi değil etrafımız pedofili sapık dolu çok dikkat edin diye uyarıyorum lütfen ama lütfen benim mesleğimle ilgli bana eleştiride yapmayn secerenize kdar bulurum buradan takma adınızla.. iyi geceler

kıyafete göre ötekileştirmedm benmde var açık arkadasım meslektasım yakınım ailemde de var ötekileştirdiğim yok sadece sordum o taytla ıc camasırına kdar belli oluyo yani nasıl rahat edeblıyosun dye tabiki bakacaklar dikkat cekecek bnu kendi yegenlerimede soruyorum ve güzel bi dille bi tık daha bol giyeblrsin eskisi gibi değil etrafımız pedofili sapık dolu çok dikkat edin diye uyarıyorum lütfen ama lütfen benim mesleğimle ilgli bana eleştiride yapmayn secerenize kdar bulurum buradan takma adınızla.. iyi geceler
seceresine kadar bulsan ne olur pardon da burada milletin giyim kuşamını bıraktınız şimdi de buna mı sardınız psikolojinin yanında uzaktan hackerlık egitimi alıyorsunuz galiba 😂

Beni de bulsana bi tanışalım. Kızıma psikogdan bir seans aldım da siz falan çıkarsınız Allah korusun iptal edeyim.

Edit: neyse rahatladim. 2017'den 2020 yılına kadar düzenli aralıklarla kaygi bozuklugum var napmali şu ilacı alıyorum ne olacak stres mideme vuruyor mahvoluyorum diye bir sürü konu açıp psikolojik ilaçları sormuş yan etkilerini vs. Allaha şükür sizin çıkma olasılığı yok.

seceresine kadar bulsan ne olur pardon da burada milletin giyim kuşamını bıraktınız şimdi de buna mı sardınız psikolojinin yanında uzaktan hackerlık egitimi alıyorsunuz galiba 😂
burada herkes bırbırıne yorum yapıyor ama kimsenin mesleğime , yaptığım işe, emeğime hakaret etme hakkı yok sen gercekten artk yorum yapma batıyosun

Ooo tehdit, şahane dava konusu. Beni de bulsana allasen…

Beni de bulsana bi tanışalım. Kızıma psikogdan bir seans aldım da siz falan çıkarsınız Allah korusun iptal edeyim.

Edit: neyse rahatladim. 2017'den 2020 yılına kadar düzenli aralıklarla kaygi bozuklugum var napmali şu ilacı alıyorum ne olacak stres mideme vuruyor mahvoluyorum diye bir sürü konu açıp psikolojik ilaçları sormuş yan etkilerini vs. Allaha şükür sizin çıkma olasılığı yok.
evet psikologta olsan psikiyatri dahil coğu meslektaşım kullanır ilaçlar unutmayın bende bir insanım her insan gibi hasta olabilirim çok şükür atlattım kimsenin hastalığıylada dalga gecmemenizi tavsiye ederim kınadığınz yerden vurulursunuz hicbir gittğinz psikologta size ilaç kullanıyorm demez 😉

evet psikologta olsan psikiyatri dahil coğu meslektaşım kullanır ilaçlar unutmayın bende bir insanım her insan gibi hasta olabilirim çok şükür atlattım kimsenin hastalığıylada dalga gecmemenizi tavsiye ederim kınadığınz yerden vurulursunuz hicbir gittğinz psikologta size ilaç kullanıyorm demez 😉
Sanırım profil fotonuzda başka birinin fotoğrafını kullanıyorsunuz. Rümeysa hanımın bundan haberi var mı yoksa biz haberdar edelim mi?

hıcbırınzle ugarasacak vaktm yok kmligimi elbette gizli tutacagım zaten seanslarm baslıyor bi sürede burada olmayacağım😉
siizn tum fotolarınz orjinal kendinizin evet 😉
Hanımefendi başkasının fotoğrafını izinsiz kullanmak suçtur. Bunun kimlik gizliliğiyle de bizim kullandığımız herhangi bir fotoğrafla da bir alakası yok. Benimki bir diziden görüntü mesela, suç unsuru taşımıyor. Ben profilinizin ekran görüntüsünü ilgili şahsa iletiyorum, kendisi ne yapmak ister bu konuda bilemem.

Hanımefendi başkasının fotoğrafını izinsiz kullanmak suçtur. Bunun kimlik gizliliğiyle de bizim kullandığımız herhangi bir fotoğrafla da bir alakası yok. Benimki bir diziden görüntü mesela, suç unsuru taşımıyor. Ben profilinizin ekran görüntüsünü ilgili şahsa iletiyorum, kendisi ne yapmak ister bu konuda bilemem.
tabiki iletin kolay gelsin size 😉

rümeysa hanım kim :)

X