Sevgilim aslında mağarada mı yaşıyor?

hıcbırınzle ugarasacak vaktm yok kmligimi elbette gizli tutacagım zaten seanslarm baslıyor bi sürede burada olmayacağım😉
siizn tum fotolarınz orjinal kendinizin evet 😉
Kolay gelsin ama diplomanız hep iz olmuştur uçaktan dolayı, biraz ütüleyin üstüne tülbent koyup 😬🤣

Sizin gibi dusunen insanlar yuzunden neler cekiyoruz yahu, bikmadiniz mi ayrismaktan? Acigi kapalisi farketmez kimseye karisma hakkiniz yok, eleştirme, yargilama hakkiniz yok, dusuncelerinizi empoze etme hakkiniz yok, arkanizda birileri var diye tehdit etme hakkiniz yok.

Bu korkunc dusuncelerinizden tez vakitte kurtulun anlamsiz sinir stres sebebi, sonra erken yaslanirsiniz mazallah.

Valla keske bu dusunce su topraklardan bi anda silinip gitse de topluca rahat etsek. Yani taytta oraniz buranızı gozukuyor nasil rahat ediyorsunuz diye sorarken azicik bile olsa ya banane acaba diye dusunmediniz mi? Ya da insanlari fikirlerini soylediler diye tehdit ederken? Karsit fikre tahammul edemeyecekseniz boyle ulu orta sacmayacaksiniz fikirlerinizi.

Bence bi ozurdileyin de su sacmalik son bulsun.

Sizin gibi dusunen insanlar yuzunden neler cekiyoruz yahu, bikmadiniz mi ayrismaktan? Acigi kapalisi farketmez kimseye karisma hakkiniz yok, eleştirme, yargilama hakkiniz yok, dusuncelerinizi empoze etme hakkiniz yok, arkanizda birileri var diye tehdit etme hakkiniz yok.

Bu korkunc dusuncelerinizden tez vakitte kurtulun anlamsiz sinir stres sebebi, sonra erken yaslanirsiniz mazallah.

Valla keske bu dusunce su topraklardan bi anda silinip gitse de topluca rahat etsek. Yani taytta oraniz buranızı gozukuyor nasil rahat ediyorsunuz diye sorarken azicik bile olsa ya banane acaba diye dusunmediniz mi? Ya da insanlari fikirlerini soylediler diye tehdit ederken? Karsit fikre tahammul edemeyecekseniz boyle ulu orta sacmayacaksiniz fikirlerinizi.

Bence bi ozurdileyin de su sacmalik son bulsun.
Üyelik iptali yapmış, başkasının fotoğrafını kullandığı anlaşılınca kaçuv

Üyelik iptali yapmış, başkasının fotoğrafını kullandığı anlaşılınca kaçuv
Böyle böyle öğrenecekler insanları giyimiyle yargılamamayı ya da en azından taş devrinden kalma fikirlerini kendilerine saklamayı ve boş tehditler savurmamayı. Güzel bir ders oldu bence psikolog hanıma.

O dersi çıkarıp gittiğini sanmıyorum ya, ama en azından bu hesaptan bir daha yazamaz muhtemelen
Destek göreceğini sanarak yazdı, artık destek değil tepki göreceğini biliyor. Kendi dar çevrelerinde bu fikirler desteklendiği için her mecrada öyle olacak sanıyordu. Birilerini tehdit ederken başkalarının kendi açıklarını yakalayabileceğini de öğrendi bence. Başka üyelikle tekrar gelir muhtemelen ama fikirlerini ve tehditlerini ortalığa saçmaya çekinir.

Destek göreceğini sanarak yazdı, artık destek değil tepki göreceğini biliyor. Kendi dar çevrelerinde bu fikirler desteklendiği için her mecrada öyle olacak sanıyordu. Birilerini tehdit ederken başkalarının kendi açıklarını yakalayabileceğini de öğrendi bence. Başka üyelikle tekrar gelir muhtemelen ama fikirlerini ve tehditlerini ortalığa saçmaya çekinir.
Evet neyse ki artık kendi gibi düşünenler azınlıkta kaldı. Ha tesettürlüleri ötekileştiren modern(!) yobaz teyzeler, ha bu şekilde tayta şorta laf eden tip yobazlar. Hepsi aynı benim gözümde, Allah’tan azalarak bitmek üzereler, yeni nesil daha mantıklı daha özgürlükçü düşünmeye başladı

Evet neyse ki artık kendi gibi düşünenler azınlıkta kaldı. Ha tesettürlüleri ötekileştiren modern(!) yobaz teyzeler, ha bu şekilde tayta şorta laf eden tip yobazlar. Hepsi aynı benim gözümde, Allah’tan azalarak bitmek üzereler, yeni nesil daha mantıklı daha özgürlükçü düşünmeye başladı
Katiliyorum.

Bu dusuncenin icinde dogup buyuyen (tesetturlusu acigi farketmez) ama fikri hür, vicdani hür nesiller geliyor neyse ki.

Sanırım profil fotonuzda başka birinin fotoğrafını kullanıyorsunuz. Rümeysa hanımın bundan haberi var mı yoksa biz haberdar edelim mi?
başkasının fotoğrafını mı kullanmış bir de hahsjasjshs yarıldım neyse kendisi kus olup ucmuş gökyüzüne galiba iyi yolculuklar diliyorum kendisine görüşmemek üzere

Tesettür Allah ın emri. Biraz örtün iması yaptı diye dağ ayısı niye olsun ki. Mağaradan çıkmış olan dağ ayısı çıplaktır. Hayvanlar giyinmez bilmem anlatabildim mi
Burası da laik ülke, herkes sizin kadar kapalı olmak zorunda mı? İnanan var inanmayan var. Kendi hayat tarzınızı kendinize saklayın

kıyafete göre ötekileştirmedm benmde var açık arkadasım meslektasım yakınım ailemde de var ötekileştirdiğim yok sadece sordum o taytla ıc camasırına kdar belli oluyo yani nasıl rahat edeblıyosun dye tabiki bakacaklar dikkat cekecek bnu kendi yegenlerimede soruyorum ve güzel bi dille bi tık daha bol giyeblrsin eskisi gibi değil etrafımız pedofili sapık dolu çok dikkat edin diye uyarıyorum lütfen ama lütfen benim mesleğimle ilgli bana eleştiride yapmayn secerenize kdar bulurum buradan takma adınızla.. iyi geceler
Eee bulun ne yapacaksanız bulunca :) hukuk öğrencisiyim bu arada ben de aynı zamanda :₺ gayet seviyeli eleştiri yapabilme özgürlüğümü kullanıyorum. Sizi eleştirmek yasak mı hanedan üyesi misiniz :) bir kez daha eleştireceğim meslek etiğinizi;tehdit eden psikolog mu ahahaha hastalarınızı da sizinle paylaştıkları şeyleri söylemekle tehdit ediyor musunuz yoksa:) cidden herkes psikolog olmamalı ya önce kendileri psikolojik yeterlilik almalı. Özelden yazın benim adımı soyadımı paylaşayım tc mi de vereyim uğraşmayın :)

hahahah demi ya sagol anlayan biri çıkmış. Benimde genel olarak kıskanılmak hoşuma gidiyor zaten sadece ileride daha fazlası olursa ne yapmalıyım bilemedim
"Whatt are you saying caveman?" dersiniz. "The planet is burning hotter than a hooker's doorknob on nickel night" ("gezegen gavur pussysi gibi yanıyor'"un tureng translate'de ingilizce karşılığı oliiy) "Im one tık toksik I'm gonna party with the girls in my leopar desenli tayt with my göt open" dersiniz :KK70:

Arkadaşlar şu psikolog olduğunu iddia eden arkadaşı ciddiye almayın muhtemelen psikolog olduğunu sanan bir şizofreni hastası böyle psikolog mu olur allasan ,benim scr mi bulacakmış :) tayt giyenleri edepsiz ilan etmiş çirkef mi çirkef mahalle ağzı ile konuşan psikolog. Geçmiş konularında psikoloji ile ilgili sorular sormuş ilaç kullanıyormuş muhtemelen hasta kendisi ve çok fazla psikoloğa gittiği için kendini psikoloji okudu sanmaya başlamış :) başka açıklaması olamaz /₺

evet psikologta olsan psikiyatri dahil coğu meslektaşım kullanır ilaçlar unutmayın bende bir insanım her insan gibi hasta olabilirim çok şükür atlattım kimsenin hastalığıylada dalga gecmemenizi tavsiye ederim kınadığınz yerden vurulursunuz hicbir gittğinz psikologta size ilaç kullanıyorm demez 😉

Psikologta değil psikolog da olsan diye yazılır. İki defa aynı hatayı yapmışsınız.

Elbette insansınız. Ben burada fake mesleklere karışmam, kim ne derse desin ama doktor, psikolog gibi üyeleri yanlış yönlendirip ciddi sorunlara yol açabilecek sahte meslek tanıtımlarına karşıyım. Burada bir üye konu açınca psikolog olarak yorum yapıyorsunuz. Yasal olarak suç ayrıca.

X