Hep basit KADIN muammelesi görüyorum....

Ben bütün erkeklerin ilk bakışta bir kadını nasıl yatağa atarım diye kafasında plan yaptığını düşünüyorum, ancak zamanla kadın hakkındaki fikirleri oturur değişir ya da değişmez bi şekilde. Kocamla biz ilk flört ettiğimizde kesinlikle ben onu evlenilecek adam olarak görmüyodum o da beni evlenilecek kadın olarak görmedi hatta benden nasıl kurtulacağının planlarını anlatıyo şimdi gülüyoruz.
Karşındakiyle cinsel ve mental uyumunla alakalı ki iyi vakit geçirebilmek en önemli kriter diye düşünüyorum. Benim en önemli kriterim iyi zaman geçirmekti ki biriyle sıkılıp aman eve gidiyim yatıyım diye düşündüğüm an arkama bakmadan kaçtım ama kocamla öyle değildi saatlerce, günlerce zaman geçirdik sıkılmadık birbirimizi yine görmek istedik ki biz bi kaç ay sonra nişanlandık nişandan 3 ay sonra da evlendik. Bu sadece benim için geçerli değildir diye düşünüyorum sen kötüsün demiyorum elbette ama adamla iyi seksin vardır ama konuşmaların bayıyodur tabi sadece seks objesi olarak görecek, yanlış anlama lütfen o frekans herkesle yakalanmıyor kimine göre konuşmaların bayar kimine göre dünyanın en iyi vaktidir senle geçen zaman.

Haklı olabilirsiniz bu konuda, sadece bir an çok sinir olduğumu söyleyebilirim.
Hem hakaretlere hem ayline
Neden kendini böyle ifade ediyor bilmiyorum.

Ama böyle değil. O yüzden dayanamadım.
anlıyorum sizi ama bırakın kendisi yazsın.daha iyi olur.

bence arkadaşı olarak değil dışarıdan bi gözle konuyu okursanız aslında hiç bir yorumun hakaret içermediğini göreceksiniz.o ne yazdı ise bizler ona göre tepki verdik.

Merhaba tekrar dan
Hepinize teşekkür ederim yorumlar için.

Bir arkadaş sormuş hayır eski üye değilim bir kaç aydır burdayım ve burayı çok ama çok seviyorum.

Öncelikle hiç kimsenin mesajına kızmadığımı belirtmek isterim. Herkesin düşüncesine saygı duyuyorum.
Ve bana zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederim.

Bir üye yazmış türkçe yazı hatalarımın olduğu. Evet türkçem de bazen sorunlar yaşıyorum ama inanın her geçen gün kendimi geliştiriyorum. Araştırıyorum okuyorum çok güzel bir türkçeye sahip olabilmek ve konuşmak için :)

bir çoğunuz duygu göremediğinizi söylemişsiniz ve aklımın fikrimin sadece seks olduğunu belirtmişsiniz.
Ama mesajımı doğru okursanız farkedersiniz ki aslında dert ettiğim konu aşksızlık/duygusallık olduğunu.

beni F*** buddy olarak kullanmak isteğen adama karşı duygusal birşeyler hissetiğimi yazdım. Ve bu kişi ye karşı dürüst olduğumu ve ona duygularımı açıkladığımı anlattım mesajımda.

Fakat bu kişi duygusal olarak bana bakmadığını beni sadece cinsel obje olarak gördüğü için üzüldüm ve bu konuyu açtım.

Arkadaşlar burda kimse kimseyi tanımıyor.
Beni burda sadece pray ve başka bir arkadaş bilir / tanır.
Tepkilerinizi anlayabiliyorum bu yüzden.

Ama sanıldığı gibi ben ehr ortamda seks veya cinsellikten konuşmuyorum ben mesajımda sadece konu açıldığında konuşmaktan çekinmediğimi söyledim.

Zaten sadece seks değil hiç bir konuda konuşmaktan çekinmem her konuda kendimi geliştirmek ve bilgi edinmek istiyorum.
Bir üye neden o zaman türkiye de yaşıyorsun diye sormuş.

Ben türkiye yi kötülemedim ki.
Ben çok seviyorum istanbulu da ülkemi de.
Biz atatürk ün torunlarıyız ve ülkemize faydalı olmamız lazım kaçmak çözüm değildir.

Teşekkürler,

o zaman size tavsiyem duygularınız ne ise onu yazın aşk mı sevgi mi ne ise o içine cinsellik katmadan.böyle daha anlaşılır olur bence.

Aylin bence kimseyle seks hakkında konuşma. Bu senin ozelin olsun. Hayatına biri girmek istiyorsa birak uğraşsın senin için. Birazcık zor kadını oyna. Burası böyle maalesef. Zor kadın= değerli kadın algisi var hem erkeklerde hem kadınlarda. Doğal akışı ne olmalı bilemem. Her ilişkinin dinamiği farklıdır. Ama dediğim gibi bu süre zor kadın ol. Bakalım algılar değişiyor mu?

Ama insamların o gözle bakması için elinden gleeni yapıyorsunuz gibi geldi. Anlamadım ki hamgisi hüsran ciddi bişeyler istiyorsunuzda insanlar size o gözle bakmıyor zannettim bende. Öyle bi durumda yok. içten içten sanki aslında başka biri mi olmak mı istiyorsunuz. Belki bedeniniz istiyor ama ruh yorgun bu çelişki içinde kalıyorsunuzda bu mu sizi huzursuz ediyor

Kendi hesabımdan da aynısını yapacaktım, neden seni rahatsız etti ki?

Belki her şeye atlaman insanları rahatsız ediyordur pray ? Ne dersin ? Mesleğin avukatlık biliyoruz ama yeri KK ya da BDV değil sanırım öyle mi ? Ayrıca gerçekten bu kadar çok boş vakti nasıl buluyorsun ? Mesleğinden tamamen vazgeçtin sanırım. Avukat arkadaşlarım var nefes alamıyorlar o adliyeden o adliyeye o davadan şu alacaklıya koşmaktan. Yani ben avukat olsam Aylin' in ne kadar seksi bir kadın olduğunu bize ispattan çok daha önemli işlerim olurdu orası kesin. Gerçi şu an işsizim yine de bundan daha önemli işlerim olabilir. Neyse.

Ayrıca Mune @Margarikotin bakabilir sanırım çoklu üyeliklere.

Büyük ihtimalle ergenlikte cinsellikle ilgili bir özgüven kırılması olmuş sizde.
Onun acısı şu an çıkıyor.
Daha doğrusu, kendinizi kendinize ispatlamaya çalışıyorsunuz
Öyle deli gibi sevişmeye aç olduğunuzu düşünmüyorum.
Ya da hayvanlar gibi durup durup seks yaptığınıza da ihtimal vermiyorum
Aşka, sevgiye açsınız ve nedense bu hislerden utandığınız için, bunu daha çağdaş (?) yolla ifade etmeye çalışıyorsunuz
Ama benden size tavsiye, siz yazdığınız gibi uçarı bir seks kadını değilsiniz
dilinizde sadece. Böyle olmadığınız gibi davranmaya devam ederseniz çok yıpranırsınız. kırılırsınız.
Kendiniz olun, kendinizi sevin, ne istediğinizi bilin.

Cinsel çekim hissetiğim biri var ve onunla F*** Buddy ilişkisi yaşamak istiyorum ama bir yandanda ne bileyim ürküyorum.
Ya aşık olursam korkusu daha çok...
hayır bide bu var.
sen F*** buddy ilişki arayışında olan bi kadınsın erkekler sana niye basit kadın gözüyle bakmasın?

Ben de şu an hazırdan yiyorum viv. Mesleğimi yapmıyorum. Mesajlarımın birçoğunun insanları rahatsız ettiğini de biliyorum.

Herkes herkese gıcık oluyor bu forumda. Ben kim kime gıcık oluyor tek tek sayarım. Açıldığından beri takip ediyorum ben burayı neredeyse. Ben de böyle bir insan evladıyım napıcan, sokağa mı atıcan?

Konudaki ilk mesajımda muneyi etiketlemiştim zaten ben, kendimi saklamıyorum ki.

Neysem oyum. Hiç rahatsız etmedi beni mesajın.

Bence bazı şeyler özel olmalı özel kalmalı.öyle yemek tarifinden bahseder gibi ulu orta konuşulmamalı.biz eşimle bile çok nadir konuşuruz sexle ilgili.cinsel hayatımızda gayet iyidir buna rağmen.erkekler evlenecekleri kadının ilk erkeği olmak isterler.türkiyede böyle en azından.ben eşimle tanıştığımda 16 yaşındaydım.ilk elini tuttuğum ilk öpüştüğüm erkek eşimdir.yani eşimden başka erkek tanımadım ben.herkesin kendi hayatı saygı duyarım ama eğer evlenmeden önce çok şey yaşamışsan evlendikten sonra ister istemez evliliğinde yaşadıklarınla öncesini kıyaslıycaksın.o şöyle yapardı öteki böyle ederdi diye.buda seni sadece mutsuz eder.bence duygularını bu kadar uçlarda yaşama zarar gören sen olursun.

Sex mühim :)
Konu cinselliğe tasinsin
Sadece prolar okusun :)))
Çok mu çok oldum...
Neyse kahvemi alıp geliyorum :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…